2

@NeroTFP1 na tych mistrzostwach poznałem Ronaldinho, a wcześniej byłem wielkim fanem Rivaldo. Miałem nadzieję, ze będzie królem strzelców. Z tego ci pamiętam to przed finałem Ronaldo i Rivaldo mieli tyle samo bramek

1

@NeroTFP1 pamiętam... piękny gol

1

@lithotripter wszystkie bobry w okolicy ogolił xD

1

@Kozinho. I cyk, fura zalana za dokładnie taką samą cenę jak była wczesniej

4

@LAMC_10 gorąca dziewczyna gorącego Pedriego, to i dyskusje gorące

6

@RoberDzik ta ostatnią to bym obejrzał

4

@Karol145 on stracił kontakt z rzeczywistością. Ten człowiek nie jest zdolny do sprawowania takiego urzędu

3

@Luciano99 co z Ciebie za selekcjoner jak mnie nie ma w składzie... phi

2

@BillyButcher bo kibolem się jest, a nie bywa.
To dalej prosty przemocowiec

4

@arasz1819 chyba koleżanka jego córki

0

@Messiah10 ja bym z nim stworzył niezły duet xD

0

Raphinia chyba ostatnio za dużo z Rekinem sie zadaje

1

@gumaz ja sie dowiedziałem niedawno, ze jak śpię to niszcze swój organizm, a dodatkowo mogę sie nie obudzić, wiec ja teraz nie wiem ile w trakcie nocy mam snu :)

0

@Foton w tym kraju o obowiązkowej służbie wojskowej decyduje Prezydent na wniosek MON.

1

Niesamowite.... tam nikogo nie było nawet

0

@Krzywy95 nie no... ewidentnie spalony słuszny

0

Jak to nie wpadło?

3

Sam ocen nie wystawiłem, ale Ferran na boisku nie zrobił nic... dwa razy na spalonym, jednak podanie przez pół godziny gry, zero pracy bez piłki (choćby to co robił Lewy, czyli zabieranie obrońców ze sobą). To był dramat

0

@OskP całkiem może być ;)

5

Szczęsny nawet nie zdazyl fajka zgasić, a tu już każą wchodzić

0

A mówiłem, ze on gra naprawdę dobry mecz....

6

Ja sie totalnie nie zgadzam z La Ramblą. To jest naprawdę fajny mecz do oglądania, wcale nie gramy tam źle i Lewy nie jest tragiczny jak probuje sie tutaj mówić. Jeśli ktoś gra ciut słabiej to póki co Fermin.
Mega fajny mecz do oglądania

3

Ciekawa jest ta La Rambla... Lewy świetnie rozegrał, Yamal skasztanil, a pociski po Lewym

0

Lewy dzisiaj naprawdę dobrze wygląda w walce z tymi obrońcami

2

@arasz1819 sprawdziłem... Ambasadę otwierają o 8:30. Czyli ma mniej czasu niż zakładałeś xD

1

@gaucho104 oczywiście, ze zostało udowodnione. Nasz plan został zatwierdzony, stworzyli go nasi wojskowi. Wiadomo co konkretnie i gdzie konkretnie będzie produkowane. Tzn póki co ma do tej wiedzy dostęp każdy poseł, tylko niewielu chce z tej wiedzy skorzystac

11

@gaucho104 1. Wiadomo ile trzeba będzie oddać
2. Wiadomo co będzie za kilka lat z kwotą tej pożyczki
3. To kredyt inwestycyjny, a nie konsumencki
4. Chyba mało kto na prawicy ogarnia, ze my mamy uruchomić swoje fabryki i ten sprzęt będą potem od nas kupować inne kraje
5. Zostało udowodnione na wszystkie sposoby, ze nie ma tańszych pieniędzy niż te z SAFE.

13

@Safrani godz 7:45, on jeszcze jest w PiS?

0

@Adran360 jak Ferran....

0

@Bilon87 była ta linia przecież. Wszystko legalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?