Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Tylko Gucio ma średnią widzów 3k, a XQC 80-90k xD. To nie dziwne że zarabia tyle siana, w dodatku reklam na polskim twitchu jest mało.
3
@AmigoBlancos Może to nie finał, ale ludzie wspominają do dziś :D
1
@FCB_dimiC Twój trud nie poszedł na marne.
1
@FCB_dimiC "Barcelona potrzebuje bardziej wzmocnień w ataku, pomocy i obronie, a bramkę na dzień dzisiejszy lepiej byłoby zostawić w takim stanie w jakim jest. Tam już jest nadmiar bramkarzy, jeden z dwójki Pena/Neto powinien opuścić klub już teraz. Jeśli chodzi o ter Stegena to w pełni ufam, że odzyska swoją formę. Ważne, żeby trzymał w miarę równy poziom, a wszystko co robił kiedyś jeszcze wróci. Na dzień dzisiejszy w innych zawodnikach doszukiwałbym się osób, które należy usunąć z klubu i zastąpić, a nie Niemca." Masz :D jak ktoś będzie pisał o bramkarzu, to sobie przeklej.
1
@ranger3120 Faceapp?
4
Dzień dobry ;D
0
@Junngeas Małpa>>>>>>>>>>>
1
@GeraltzKatalonii Szkoda tego 2018/2019...
0
@tomek8756 Widziałem wszystkie 3 zdjęcia :D ja to jestem gość (imo pierwsze najlepsze)
2
@KaIafior Stawiać domy!!
0
@Batys "Nie zaczynaj z nim dyskusji, bo on nie ma za dużo IQ" To też jest słabe, ale jego można :D
1
@Batys Poparłeś osobę która ma inne zdanie niż on, dlatego odpowiedzenie nie jest czymś złym. Oczywiście to jak odpowiedział było słabe.
0
@Batys Post był jego.
1
@MesQueUnClub96 idz spać miszor
0
@Janas11224 Jest jeszcze tymbark gazowany, fuuu
4
@DaPidejpi Ja, niestety nie udało się :(
1
@Jakchcesz A nie pisał czasami że wszystko w porządku?
2
https://x.com/BayernLM10/status/1445116598109581312
#LM7
Nawet poniedziałek nie zepsuje tej chwili. Przeczuwam piękny dzień dla fanów Leo. Myślicie że już po wszystkim? Co by musiał zrobić Lewy żeby wyszarpać ZP?
2
@Cwaniak4 Daj linka to sprawdzę :D
0
Odbiegając od awarii, oglądał ktoś Demon Slayer'a na netflix'ie? Wszystkie sceny normalnie są? Bo słyszałem ze w Death Note podobno jakiejś sceny nie ma. Jest ktoś kumaty? :P
4
Ciepła herbatka z cytrynką i la bamba.. to jest życie, a nie jakieś fejsbuki.
0
O co chodzi z tą awaria? I mniej więcej o której godzinie wystąpiła. Miałem szczęście że ominęły mnie dyskusje o pokoleniu zoombi. Szybka 3 godzina drzemka :D 200iq
1
@Joe_Pesci Ja już swoje, wczoraj wyfarmiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie potrzebuje
0
@Joe_Pesci Szybki jesteś
1
@KrystianR @masq
5
Jakby ktoś to w 2003 zobaczył... ee fake :D
0
@DaPidejpi A on nie ma kontuzji?
1
@mekston Panie mekston, wydaje mi się że konwersacja z użytkownikiem Fc_Barca_fan jest stratą Pańskiego czasu :D
"Nie przejmuj się oni tak mają ,oni nie kibicują Barcelonie to są kibice Fc Messi"
Użytkownik już obrał jedną że stron, więc sądzę że zdania nie zmieni.
Nie można kibicować i dementować głupot dotyczących jednej z Legend Barcelony, ponieważ wtedy jesteś Fc Messi.
@jeyx77x Ja nic do Modrić'ia nie mam, śmieszny mnie jedynie: "To obecnie nagroda dla najbardziej popularnego zawodnika zespołu/ repry, który zdobyły najwięcej w danym sezonie, a nie tak jak jest w założeniu nagroda dla indywidualnie najlepszego zawodnika na świecie. " Jeżeli wziąć tylko pod uwagę G/A, to Messi miałby już 9 ZP. On już nie wie co ma napisać :P
7
@Vempers Na Lige Europy :) idealnie
1
@Khajio Miałem zabierać się za Black Clover, ale skoro jest tylko "dobrze" to zabieram się za Demon Slayer'a, obejrze 1 i 2 sezon to będę miał z głowy. Wtedy full focus na niedokończone anime i BC ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak zawsze fachowa opinia, 10/10 pozdrawiam z rodzinką.