Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Sulimo A co ma jego komentarz do porno?
1
@arasz1819 Patrząc na G/A powinien mieć 9 ZP. Nie ma ch.. że Leo nie dostanie ZP. No chyba że akurat w tym roku trofea drużynowe, nie będa brane pod uwagę :P
1
@DaPidejpi SCALONi prowadż po MŚ!
17
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1447362388529922049
To tylko zdobywca 7 ZP :D możesz pominąć.
1
@Zoker Mecz że Słowacja, setka na 1-1 że Szwecja :D
22
Argentyna 3-0, Messi z brameczką i dzień od razu lepszy. Tak to można się budzić
4
Niektóre przepisy są słabe np. Brak czerwonej dla Pickforda po faulu na VVD, tylko dlatego bo był spalony...
1
@Encore Gol podobny do Thorgana, niby ładny, ale na powtórce widać błąd bramkarza.
127
Uciekać bo może mieć nóż.
1
@DaPidejpi Wymiękasz? Bo ja chyba wymiękam :(
1
@Breakdrowser Herbojebne Herboye>Herojebne Herbaciarze. Z czym do ludzi :P
1
@Encore Śmieszne by to było poprostu jakbyś każdemu odpowiadał, samemu tego wcześniej nie wiedząc. Tylko tyle chciałem wiedzieć.
1
@arasz1819 Wymyśliłem już nawet dla nich ksywkę; Herboye :D
1
@Encore a ty wiedziałeś o tym że jest taki przepis?
1
@Kacper1432 No coś mi się nie wydaję:
https://x.com/bertwarley/status/1447302572583313417
0
@joloskyy Ostatnio te linki to taki rak..
Dla mnie karny, to "naturalne" ułożenie piłki jest czasami śmieszne, ale co zrobisz.
Jeszcze to mogę przeboleć, ale co komentatorzy gadali... to jest wręcz żałosne.
1
@joloskyy Teraz git...
@Krycha1899 Warta Poznań - Zagłębie Lubin kto sędziował? Cwaniaczku :)
1
@joloskyy https://x.com/bertwarley/status/1447302572583313417
9
https://x.com/Legougz/status/1447298494184804357
Hhahaha i to jest linia.
0
@Kubix93 To stary przepis, podobno.
0
@joloskyy Dziękuje Panie sędzio za wyjaśnienie. Moim zdaniem to średnie, bo to było przypadkowe, ale przepisy to przepisy. Co sądzisz natomiast o ręce? Widziałeś sytuację?
0
@joloskyy Ale syf :/. Wiesz może, kiedy wprowadzili ten przepis?
0
@joloskyy Stoje na dwu metrowym spalonym, pomocnik z mojej drużyny odbija piłkę od obrońcy=nie ma spalonego. Ty jesteś sędzią (z tego co wiem) dlatego pytam :)
3
@joloskyy A to że piłka była grana do Mbappe się nie liczy?
0
Spalony jak nic :D
0
Griezmann widzę forma z Barcelony :P
7
@AmigoBlancos A co Mbappe zrobił w tym meczu?
0
Ustawienie Simona jednak zostawia wiele do życzenia. Tak jak z bramką Thorgana z Portugalią.
0
BENZEMA O K... CO ZA GOL
0
Co ten Upamecano odj... kryminał!