Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Sprawdz czy opada jak Pani Magda.
1
@Jakchcesz Nie będzie strimuf, ja nie jestem snax. Hahah
2
@MesQueUnClub96 O ty rasisto!
1
@NaFazieHitman Wybijanie na Teneryfie. Tego jeszcze nie było :)
1
@Encore Zagrywka psychologiczna żeby ludzie stawiali na Lewego :D nie ze mną takie numery
0
@Momals11 Jakie przewidywania na mecz z Peru?
1
@andres_xavi 29 Listopad
1
@MesQueUnClub96 Czemu się wybijasz na nim?
2
@Khajio Swoich trzeba wspierać, Ninja nigdy nie śpi.
0
@Khajio Kasuj mnie to z internetu
38
@krawczykPSG Zależy czy ma mózg, bo jak nie, to macie równe szanse. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MesQueUnClub96 zapomniałeś dopisać n po Bayer
0
@Majkel34 Mogę twoje zielone, jak już nie wrócisz?
5
Złotą piłkę wygra Messi, Nieee Lewy, Niee Ronaldo. Wtedy wchodzi ON, cały na zielono.
@MesQueUnClub96 info z pierwszej ręki
1
@MesQueUnClub96 Dodi, bo lepiej mu idzie pływanie niż gra w piłke.
0
@TheNekro94 A co z Dominiką? Nie pykło?
1
@Encore dobrze, że by wbić do gorących potrzeba 50komentarzy, bo inaczej byście go wkopali.
1
@TheNekro94 No chyba że masz na imię Wojtek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Encore Eksperyment: uznajmy że to Antek, czy jest coś, co by mogło cię przekonać że to nie on? No nie 1.Nie odpisywanie na wasze komentarze= Pewnie to on, zlewa nas 2.Bronienie się= o winny się tłumaczy. Nie ma wyjścia z tej sytuacji :(
5
@Rust_Cohle "i moje dane są zupełnie inne niż zapewne waszego Antka" xDD
1
@Encore Oprócz dużej ilośći komentarzy to nie widzę w nim zawodnika Atletico. On nie pisał chyba takich długich wypowiedzi jak osoba wyżej. No chyba że coś wiesz ( ͠° ͟ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle Oprócz tego, że ma dużo komenatrzy, to coś wskazuje że to on?
2
@DaPidejpi Zibi się boi, że Leo zgarnie ZP :D stąd ten wpis
0
@Kwiatek67 Bo ty jesteś Bad Boy :P
0
@Djzordon
Witamy z powrotem na pokładzie
4
@MesQueUnClub96 Messi wygrał CA więc sprawa zamknięta, tak sądzę.
3
@MesQueUnClub96 Przykład braku obiektywności?
2
@MesQueUnClub96 Tik-tok? Dobrze wyszło?
5
Bruce Lee-o
1
@GeraltzKatalonii Tak tak, ostatnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)