Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adi123456789 hipokrytą*
1
@Encore A teraz będzie miał dzieciaka.
1
@DaPidejpi @Encore Jeszcze jedna perełka, do końca.
CO TY ROBISZ KLEZEPAN. FIRE BOMBY
2
@DaPidejpi
2
@Encore Name: c**p Surname: ku**s
0
@Ronnie1992 Koyek, co ty gadasz? Messi to zgarnia
0
@Transu96 Haha, on to już niech lepiej znika, przespał szanse.
0
@amanter ...=LEO
1
@CLionelMessi 60 na luzie
1
@Kgorecki2500 Świetne perspektywy polskiej gospodarki na lata 2021-2022. Ała kr..a rzeczywiście.
1
@Encore Fanem nie jestem, ale czekam aż mi zamknię buzie. Np Bruno top
0
@Encore Dlatego wszycy hejtują @krawczykPSG .
Każdy zjada bundeslige, no chyba, że się nazywa Dodi.
0
@dasouzar11 Messi około 55%, Lewy około 33%
3
@Encore o 10 więcej niż Sancho w Fife :D
3
@Messibestplayerintheworld Pedri mądry chłop.
0
@DaPidejpi Dodi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@krawczykPSG Woland10 wannabe?
6
@Barcza223 Zazdrość
1
@Barcza223 To nie 2005
1
@barcamember 1,50 Messi 3,50 Lewy (kilka godzin temu tak było)
4
@Pawel13sz Oglądałem całe, kozackie :D
1
@krawczykPSG Chyba że masz na imię Icardi.
1
@masq Złą pore dobrałeś, z tego posta gorących nie będzie :P
1
@Arkadio90 Była mowa o przyznanie 2 ZP, ale FF zdementowało..Szkoda
0
@Arkadio90 Nie przyznają :(
1
@MesQueUnClub96 Racjonalnie, Krychowiak zjada Dodiego :D
1
@MesQueUnClub96 Pobędziesz sobie dumny do 29 Listopada :P
2
@Triv44 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz
8
https://x.com/adidasnomeusa/status/1448349668467953669
Piękny mural przedstawiający: Messiego,Dibu,Serce z rąk Di Marii oraz drużynę Albicelestes.
Król w koronie :D
zbieg okoliczności ❌
Jest również wyznaczone miejsce na podpisy.
2
@Dojaar To manipulacja? Prawda?