Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pazerny Messi... dałby 50mln i może byłby Haaland
0
@agaFCB Wymień dwa powody :D
0
@DaPidejpi Zostaw mnie
0
TTTTHHHHHEO 3-2
1
Idealnie w spojenie
0
Spalony.. szkoda
0
LLLUKAAAAKU 3-2
0
@AmigoBlancos Co?
0
xD myśli o zespole... dlatego nie wystawił Benzemie setki.
0
Nie strzeli mapet
1
@Kamiloza91 o 1 w nocy :D
1
Ale Gol Benzyny
1
Griezmanna blokują krótkie włosy ;(
1
Ale pięknie Griz :D
0
@masterandservant Zawsze możesz iść na kafke :P
0
LUUUUUUUUKAKU 2-0
1
CARAAAAASCO 1-0
2
@MesQueUnClub96 Już wiem skąd spadek formy Leo..
4
@Momals11 Boss mafii...
0
@Mat97 Czym zezłomował Verattiego?( nie ogladałem meczu)
0
@amanter Głosy kibiców? Czy jak
0
Ile Argentyna ma meczów bez porażki?
3
@Kapitan hawk "Jestem fanem Barcelony" i już wiesz co się zaraz wydarzy haha
2
@Kapitan hawk Dwubiegunowość xD
1
@Criss18Barca Ester na bramce( jednak w polu i nawet z golem :O)? I to w męskiej drużynie, dziwne.
3
@Janas11224 Właśnie dałem ci zielonego z mojej noki3310
0
@eydeem Xayoo. Z zagranicznych kiedyś dużo oglądałem Myth'a. Mamm0na lubie pooglądać, inteligentny chłop, z jego stream'ów zawsze można wiele wynieść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore To dzejdon jest w opałach.
0
@DonMatteo901 Tu się rozchodzi o reklamy, Ewroon streamuje dużo ale co z tego, 8h przestreamuje a wleci jedna reklama.
0
@FC1899Barca U mnie jest zawsze git, ale jak dziś wklejałem coś to link się zwiększył, nawet usuwając część linku nic to nie dało :/