0

Pazerny Messi... dałby 50mln i może byłby Haaland

0

@agaFCB Wymień dwa powody :D

0

@DaPidejpi Zostaw mnie

0

TTTTHHHHHEO 3-2

1

Idealnie w spojenie

0

Spalony.. szkoda

0

LLLUKAAAAKU 3-2

0

0

xD myśli o zespole... dlatego nie wystawił Benzemie setki.

0

Nie strzeli mapet

1

@Kamiloza91 o 1 w nocy :D

1

Ale Gol Benzyny

1

Griezmanna blokują krótkie włosy ;(

1

Ale pięknie Griz :D

0

@masterandservant Zawsze możesz iść na kafke :P

0

LUUUUUUUUKAKU 2-0

1

CARAAAAASCO 1-0

2

@MesQueUnClub96 Już wiem skąd spadek formy Leo..

4

@Momals11 Boss mafii...

0

@Mat97 Czym zezłomował Verattiego?( nie ogladałem meczu)

0

@amanter Głosy kibiców? Czy jak

0

Ile Argentyna ma meczów bez porażki?

3

@Kapitan hawk "Jestem fanem Barcelony" i już wiesz co się zaraz wydarzy haha

2

@Kapitan hawk Dwubiegunowość xD

1

@Criss18Barca Ester na bramce( jednak w polu i nawet z golem :O)? I to w męskiej drużynie, dziwne.

3

@Janas11224 Właśnie dałem ci zielonego z mojej noki3310

0

@eydeem Xayoo. Z zagranicznych kiedyś dużo oglądałem Myth'a. Mamm0na lubie pooglądać, inteligentny chłop, z jego stream'ów zawsze można wiele wynieść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore To dzejdon jest w opałach.

0

@DonMatteo901 Tu się rozchodzi o reklamy, Ewroon streamuje dużo ale co z tego, 8h przestreamuje a wleci jedna reklama.

0

@FC1899Barca U mnie jest zawsze git, ale jak dziś wklejałem coś to link się zwiększył, nawet usuwając część linku nic to nie dało :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?