Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
4-2-3-1
Do boju!!
2
@VegetaPolska Miasto 5k osób, 2 wypadki śmiertelne w ostatnich 24h... już zapisuje.
Szybka piłka, zmykasz na fioletową czy mam ci pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Po Golu,asyscie i ZP 100% jego.
#LM7
7
Znajdź róznice haha
0
@FafitFCB Allegri pseudo-trener?( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Coutinho007 Pokładałem w tobie nadzieję Cou, zawiodłeś mnie.
2
@Encore Życze mu powodzenia. Ronaldo,Cavani,Martial,Greenwood,Rashford. Oczywiście Cavani, Ronaldo nie ta pozycja, ale będzię cieżko.
1
@Encore Widziałem krótki filmik, co on odwalił w 89 minucie? W Bvb był niezły grajek a w ManU lipa.
9
@Encore Wygląda troche jak Sancho
1
@Encore Ja też.Słyszałem tylko jak mówił że dziękuje trenerom i idzie na after :D
1
@Encore cytuje "Pozdro Enkor"
1
@Batys https://zapodaj.net/images/dd8c5596f0b37.jpg
1
@Batys No dzisiaj na Atletico , tylko nick'u nie pamiętam ;(
0
@Batys Był tu taki co postawił 10 £ i do wygrania 85 £ :D
0
JEST I ON....LUUUK!
0
@Janiama To ja się nie dziwie że przegrywamy. Mamy jakiegoś 28 latka na ławce?
1
@Janiama Umiesz czytać? "Chcesz pogadać to odpisz mi pod moją dyskusją."
0
Ktoś ogląda loże na Fame?
0
@Momals11 Coś się złego odj..
2
@Shear007 No właśnie o to samo pytałem. K nie wiem
1
Czemu jak Stegen pilnuje krótkiego to Pique stoi na środku bramki?
1
Może wypożyczymy Griza na jeden mecz jak i tak ława? Idealnie na obronę za Pique :D
1
@Libar Nie to co nasi xD
0
Jak z Benfica, znowu kilku zawodników stoi obok siebie.. o ch tu chodzi
1
???? Czemu u nas jest 3 obok siebie ??
0
I 1-0 Lemar....
0
@DaPidejpi Krycha juefsi?
0
Felix puknij w czółko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@masq To co robisz na stronie? Na mecz idz
1
@Janiama 1:2 Barca