Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Messi wali hattriczka i będziecie szczęki z podłogi zbierać :D
11
Ciekawe co z tego będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@DaPidejpi Ibra vs Balotelli
1
@norbi77
Mnie to wyj... z kapci.
0
Widział ktoś 6 sezon Lucyfera? Jest w ogóle sens zabierać się za to?
5
@Janas11224 Kolezanka ma 5 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
https://x.com/BarcaStat/status/634339545203408896
Pedro to był Pan piłkarz :D
7
@DaPidejpi Największy koszmar Fergusona :P
1
@DaPidejpi À propos Ronaldo ---> https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10540399#comment-10540487
Uważam że warto przeczytać komentarze Pana Szreko. Jeżeli nie widziałeś, polecam.
1
@Encore "Przecież Mbappe to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie"."Dla Dejpiego wystarczy grać 3 lata i już jestes top"
7
https://m.jbzd.com.pl/obr/2074081/wstawaj-barceloniarzu
Jaki remis z Cadiz? Mamy 2009 rok...
1
Komentarz usunięty
3
@Kondziubarca Dopóki ktoś nie zagra na niego autobusem.
1
@Garbatyy Ale długie imię.
0
@Roobo A co z Leonem?
2
Oby wszystko było dobrze po treningu, w końcu hat-trick'a City trzeba zapakować :)
7
@jeyx77x Po co mu jakieś machanie nogami z takim balansem ciała :D
0
@Janas11224 A wymieniłbyś kilku "utalentowanych"? Albo takich których lubisz słuchać a za "utalentowanych" nie uważasz, no chyba że takich nie masz.
0
@Janas11224 A tekst ambitny czy śpiewanie o forsie itp?
0
@LeoMessiah Ty to jesteś wariat, a konto pewnie mama usunęła?
0
@Janas11224 "utalentowanych" co musi mieć taki raper?
1
@LeoMessiah Miałeś tu konto w wieku +-10 lat? Szacun
0
@IronSanHybrid Oglądasz to normalnie? Czy akurat włączyłeś i taka beka że żal wyłączyć?
0
@macio_944 Zagrał dobrze. Bramka taka sobie i jeszcze mogł wypuścić wcześniej Puiga.
0
Fani Realu tacy źli jak to się z dobrej gry Viniciusa cieszyli :D
0
Ale błąd bramkarza..
0
O Lenglet. Stawiać domy na Levante!
0
Karny? Hahahahha
0
@Djzordon Dziwnie piszesz Vinicius ( ͡° ͜ʖ ͡°)