0

@Encore Messi wali hattriczka i będziecie szczęki z podłogi zbierać :D

11



Ciekawe co z tego będzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@DaPidejpi Ibra vs Balotelli

1

@norbi77


Mnie to wyj... z kapci.

0

Widział ktoś 6 sezon Lucyfera? Jest w ogóle sens zabierać się za to?

5

@Janas11224 Kolezanka ma 5 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

7

@DaPidejpi Największy koszmar Fergusona :P

1

@DaPidejpi À propos Ronaldo ---> https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10540399#comment-10540487
Uważam że warto przeczytać komentarze Pana Szreko. Jeżeli nie widziałeś, polecam.

1

@Encore "Przecież Mbappe to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie"."Dla Dejpiego wystarczy grać 3 lata i już jestes top"

7

https://m.jbzd.com.pl/obr/2074081/wstawaj-barceloniarzu

Jaki remis z Cadiz? Mamy 2009 rok...

1

Komentarz usunięty

3

@Kondziubarca Dopóki ktoś nie zagra na niego autobusem.

1

@Garbatyy Ale długie imię.

0

@Roobo A co z Leonem?

2


Oby wszystko było dobrze po treningu, w końcu hat-trick'a City trzeba zapakować :)

7

@jeyx77x Po co mu jakieś machanie nogami z takim balansem ciała :D

0

@Janas11224 A wymieniłbyś kilku "utalentowanych"? Albo takich których lubisz słuchać a za "utalentowanych" nie uważasz, no chyba że takich nie masz.

0

@Janas11224 A tekst ambitny czy śpiewanie o forsie itp?

0

@LeoMessiah Ty to jesteś wariat, a konto pewnie mama usunęła?

0

@Janas11224 "utalentowanych" co musi mieć taki raper?

1

@LeoMessiah Miałeś tu konto w wieku +-10 lat? Szacun

0

@IronSanHybrid Oglądasz to normalnie? Czy akurat włączyłeś i taka beka że żal wyłączyć?

0

@macio_944 Zagrał dobrze. Bramka taka sobie i jeszcze mogł wypuścić wcześniej Puiga.

0

Fani Realu tacy źli jak to się z dobrej gry Viniciusa cieszyli :D

0

Ale błąd bramkarza..

0

O Lenglet. Stawiać domy na Levante!

0

Karny? Hahahahha

0

@Djzordon Dziwnie piszesz Vinicius ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?