3


Kiedyś tak się żegnało Pana Trenera :(

2

Pique, Araujo na napadziorów i gnieciemy Granade!!

3

TROCHĘ INTESYWNOŚĆI i Granada nie wie co się dzieje...

0

Ale to wyciągnał. WOW

0

Czyli Balde.. i tak lipa :(

7

Dest no look-pass nie no XDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I po co my oddawaliśmy drugiego najlepszego PO w historii Barcy...

1

Ale się zaczeło

0

@Janas11224 To chyba dobrze że wyglądasz lepiej niż myślisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Momals11 La Liga:
Puchar Króla:
Superpuchar Hiszpanii:
Liga Mistrzów
Myślałem że to twoje oczekiwania xD

3

@KrystianR Miałem tak samo ale końcówka mi nie pasowała.

1

@Cochise "Hejterami są ci, którzy wyzywają @masq, nie próbując rozmawiać na temat, a posiłkują się argumentami ad personam" On tworzył trzy wątki nie wyjaśniając nawet pierwszego.. najwyrażniej miałem za mało zielonych :(

1

@karolp1593 A skąd sąsiad na to pieniądzę miał? Pewnie nakradł...

5

@macio_944 A kiedyś po meczu Realu gdzie wygrali 6-0 i Ronaldo strzelił np. Dublet
To czekałeś aż Barca rozgromi kogoś 7-0 a Messi wpakuje hat-tricka :(

1

@QUNJ >Napisz coś głupiego i nie miej innej opcji jak przynanie się
>"Potrafię się do tego przyznać w porównaniu do Ciebie"
Zawsze bawi haha

4

Każdy mniej-więcej wie jaki stosunek mają tutaj ludzie do polityki (mam na myśli nadmierne ilość itp) więc na ratunek przyszedł LEO. Po "dogłębnej analizie" @masq jego dwa komentarze znalazły się w gorących, co niektórzy zauważyli :D przykład --> @FC1899Barca. Smutne jest że Leo zajął miejsce polityki i jeżeli ktoś chce zwrócić na siebie uwagę to używa Messiego ( i oczywiście nikt się nie przywali że polityka). Tyle ode mnie.
"nie ma nic bardziej fałszywego niż pomysł, aby w tym przeklętym świecie ludzie byli w stanie się zrozumieć" ~ Pain
Co prawda to prawda. Słodkich snów :D

7

@masq "Obiektywizm" nie sądzisz że nie wypada ci tego pisać? Skoro sam tego nie stosujesz?

0

@kaamil1910 "Gdybym był trenerem to Messi musiałby mnie przeprosić w mediach społecznościowych, albo długo nie pojawiłby się na boisku" nie zgrywaj teraz kozaka...

0

@kaamil1910 XD o jezu pięknie się to czyta

0

@Losiex To czemu Mbappe jeszcze jest na boisku?

1

Pochettino leci haha

0

Ramos, Veratti i może coś z tego być. Ciekawe ile osób stawiało sukces Chelsea. Tuchel>Pochettino ale mam nadzieję że coś wymyśli :D

0

Neymar może wolny ale co ma radar do Leo...

1

Szkoda... bramkarz stał już w bez ruchu :(

0

Stanął mu na nogę.. na nadgarstek XD

1

@Momals11 Nie zwracaj uwagi :]

0

Mam nadzieje że Messi się skuma z Mendesem :D

0

@Deviler Byłeś kiedyś po białej stronie Madrytu?

1

@Deviler W końcu ktoś o tym mówi głośno, szacun.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?