Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kiedyś tak się żegnało Pana Trenera :(
2
Pique, Araujo na napadziorów i gnieciemy Granade!!
3
TROCHĘ INTESYWNOŚĆI i Granada nie wie co się dzieje...
0
Ale to wyciągnał. WOW
0
Czyli Balde.. i tak lipa :(
7
Dest no look-pass nie no XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I po co my oddawaliśmy drugiego najlepszego PO w historii Barcy...
1
Ale się zaczeło
0
@Janas11224 To chyba dobrze że wyglądasz lepiej niż myślisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Momals11 La Liga:
Puchar Króla:
Superpuchar Hiszpanii:
Liga Mistrzów
Myślałem że to twoje oczekiwania xD
3
@KrystianR Miałem tak samo ale końcówka mi nie pasowała.
1
@Cochise "Hejterami są ci, którzy wyzywają @masq, nie próbując rozmawiać na temat, a posiłkują się argumentami ad personam" On tworzył trzy wątki nie wyjaśniając nawet pierwszego.. najwyrażniej miałem za mało zielonych :(
1
@karolp1593 A skąd sąsiad na to pieniądzę miał? Pewnie nakradł...
5
@macio_944 A kiedyś po meczu Realu gdzie wygrali 6-0 i Ronaldo strzelił np. Dublet
To czekałeś aż Barca rozgromi kogoś 7-0 a Messi wpakuje hat-tricka :(
1
@QUNJ >Napisz coś głupiego i nie miej innej opcji jak przynanie się
>"Potrafię się do tego przyznać w porównaniu do Ciebie"
Zawsze bawi haha
4
Każdy mniej-więcej wie jaki stosunek mają tutaj ludzie do polityki (mam na myśli nadmierne ilość itp) więc na ratunek przyszedł LEO. Po "dogłębnej analizie" @masq jego dwa komentarze znalazły się w gorących, co niektórzy zauważyli :D przykład --> @FC1899Barca. Smutne jest że Leo zajął miejsce polityki i jeżeli ktoś chce zwrócić na siebie uwagę to używa Messiego ( i oczywiście nikt się nie przywali że polityka). Tyle ode mnie.
"nie ma nic bardziej fałszywego niż pomysł, aby w tym przeklętym świecie ludzie byli w stanie się zrozumieć" ~ Pain
Co prawda to prawda. Słodkich snów :D
7
@masq "Obiektywizm" nie sądzisz że nie wypada ci tego pisać? Skoro sam tego nie stosujesz?
0
@kaamil1910 "Gdybym był trenerem to Messi musiałby mnie przeprosić w mediach społecznościowych, albo długo nie pojawiłby się na boisku" nie zgrywaj teraz kozaka...
0
@kaamil1910 XD o jezu pięknie się to czyta
0
@Losiex To czemu Mbappe jeszcze jest na boisku?
1
Pochettino leci haha
0
Ramos, Veratti i może coś z tego być. Ciekawe ile osób stawiało sukces Chelsea. Tuchel>Pochettino ale mam nadzieję że coś wymyśli :D
0
Neymar może wolny ale co ma radar do Leo...
1
Szkoda... bramkarz stał już w bez ruchu :(
0
Stanął mu na nogę.. na nadgarstek XD
1
@Momals11 Nie zwracaj uwagi :]
0
Mam nadzieje że Messi się skuma z Mendesem :D
0
@Deviler Byłeś kiedyś po białej stronie Madrytu?
1
@Deviler W końcu ktoś o tym mówi głośno, szacun.