Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pres "Kochamy futbol za szacunek"
"Następne lata, to już sprawiedliwa kara. Kompromitacja z Romą, kompromitacja z Liverpoolem, kompromitacja z Bayernem. "
Mogłeś sobie odpuścić coś takiego :D
2
@Jakchcesz Navas - Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Diallo - Herrera, Paredes, Wijnaldum - Messi, Mbappé, Neymar. [L'ÉQUIPE] według lequipe ma wyjść coś takiego
0
@Hartge "z Messim ciągnął grę" Problem w tym że Messiego już nie ma.
0
@Encore Mam nadzieję że Pochet wystawi Leosia w podstawie. Bo inaczej będę musiał się do niego przejechać
1
-Cześć Laporta, co jest?
-Panie Valverde... głupia sprawa wyszła, nie chciałby pan wrócić?
-Koeman nie umie kucać? Dobrze zaraz będę
-To on coś umie?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FCB24 Biorę gol Roberto na 6-1 w ciemno, to wina zespołu ;( (oczywiście Roberto dołozył cegiełke)
0
@albi cytując klasyka "i tak by nam kolejną wpakowali" :( @Hawajczyk z Messim 2019, finał to czysta formalność.
8
A pomyśleć ze w 2018/2019 gdybyśmy na Anfield załadowali jedną bramkę to w finale zmierzylibyśmy się z Totkami....
1
Koeman płacze.. :(
0
Memphis... szybciej
1
Ronaldo zmotywował nie tych co trzeba...
1
@Janiama 3:1 Barca
4
@tomek8756 -Jakiej firmy to koszulka
-Zara
- ok to czekam
30
Po co operacja? Niech mu Umtiti da numer do szamana :]
0
@Encore A multiligi nie ma w LM?
1
@Encore Dwa mecze na raz? :O
0
Wtorek: FC Barcelona vs Bayern
Środa: PSG vs Club Brugge
A wy jakie spotkania macie zamiar obejrzeć?
1
@MeMyselfAndI To ten co o nim Szpaku śpiewał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@pres Barcelona raczej zagra w nowych strojach więc myślałem ze PSG też.
0
@pres W środe będą w niej grać?
0
@Ronmes O 23:36 będzie ciężko
1
Djokovic to ma Mental. Dawać mu ZP
4
@masq Z iloma drużynami wyżej wymienionymi Ronaldo grał na Euro 2016?
0
@masq 1.https://zapodaj.net/96c213c339742.jpg.html 37 to jest blisko.
2.Dobry mecz Messiego=Dobry dzień
3.Dobry mecz Ronaldo=Mental,nie spuszcza głowy
0
@masq Podaj jakiś mecz Ronaldo gdzie nie spuszcza głowy.
0
@Kurkmen Daj linię odstepu... było blisko
12
@Ratamahatta 4.Sześciopak
1
@masq "(poza liczbą bramek)" weź już
0
@Sysia11 To żart jest z tym debiutem
4
@LeoMessiah Lana Rhoades po za tym raczej nie mam ulubionych ( ͡° ͜ʖ ͡°)