0

Kto jak kto, ale Koeman to ekspert od rozmontowywania autobusów i innych tego typu przeszkód terenowych. A może pomyliło mi się to z kim innym?

0

I co ja mam zrobić z tą informacją Julio? Jakieś instrukcje proszę.

1

@jakub1906 Ale przecież "trójka" zawsze miała konkretny profil, z dobrą rockową muzyką i jej wariacjami, więc nie wiem skąd to zdziwienie.
Przecież gdyby swoją listę robiło jakieś "roxy fm' czy "eska" miałbyś kupę muzyki ze sklepów odzieżowych, której w "trójce" nigdy nie usłyszysz.
I właśnie dlatego to co PiS zrobił tak renomowaną stacją, pełną wybitnych dziennikarzy muzycznych jest niewybaczalne. I choć grają gdzie indziej, to jednak nie jest już to samo, bo ich dorobek trójkowy został zdewastowany przez kulturowych troglodytów.

0

@Herato Tak. Gdy przetrzymuje się piłkarzy zbyt długo, to kończy się z kilkoma piłkarzami blisko 35 i nie dziwota, że zespół traci na intensywności. Błędem w Barcy było ślepe zapatrzenie w Suareza, Pique i Busquetsa, którzy stopniowo tracili swoją intensywność. Niby walory mieli te same, ale przy spadkach fizycznych na dystansie sezonu zbyt często nie dojeżdżali na mecze.
Zaniechano poszukiwań, a ładowano kasę na niepotrzebne transfery. Sprzedaż Suareza była błędem, bo nie przygotowano następcy. Ona powinna nastąpić ale nie w takich okolicznościach.
Co do Realu, zauważ, że tam też biega kilku 33, 34-latków, a zespół jest wybrakowany. Ale Zidane radzi sobie lepiej niż Koeman, póki co. Jednak Real w związku z nieodświeżaniem składu i brakami jakości na pozycjach również przestał być uważany za faworyta w LM.

3

@maroon Jeśli tak będzie, to nabiorą grubszej skóry, ale nie życzę tego nikomu. Gdzieś jest taka skłonność do gloryfikowania wojen, bohaterów, rekonstrukcji itp., ale brakuje ludziom wyobraźni jak koszmarne są czasy wojny, zamieszek. Oby nie, te czasy mają swoje wady, ale wolę normalność z wadami, niż wadę z odrobiną normalności

12

Oby Koeman okazał się na końcu managerem przez duże M, a nie memagerem. Nie wierzę w to, ale tego nam wszystkim życzę w Nowym Roku.

5

@NaFazieHitman Depresje były zawsze, ale teraz się o tym mówi głośno. Podobnie jak zawsze byli geje, a nie teraz cudownie się pojawili. Tyle tylko, że do tej pory było wstydem się ujawniać czy z orientacją czy z problemami.

Ale swoją drogą trzeba uczciwie przyznać, że istnieje pewien rodzaj tendencji, w której raczej hołubi się słabości. I pewnie jest to związane z rozwojem społecznym, przecież mamy cieplarniane warunki od dziesięcioleci, a chłopcy już nie biją się na podwórku gdzie można się zahartować tylko naparzają online. To skąd nabrać tych cech męskich? Facet z wózeczkiem i wiele wiele innych to znaki czasu.

Nastaw się psychicznie, że siuśmajtków będzie przybywać w związku z powyższym.

0

@NeroTFP Ilu managerów może się pochwalić wygraniem Pucharu Drybrough?

2

A ten to jest super bo jak spiorunuje wzrokiem to wszyscy biegają i taktyka sama się układa, a tamten to tylko tę głowę spuszcza i tak stoi. Beznadzieja ten drugi.

0

Przysięgam, Ronaldo jest bardziej kompletny bo wali główką.

30

Nie zależy mu to trenuje, logiczne.

1

@Don-Corleone Dzięki, również trzymaj się mocno w Nowym Roku, niech nie opuszcza Cię wena i chęć do boksowania z ludziskami w obronie dobrego imienia Leo. Pozdrawiam z Poznania

1

@MesQueUnClub_87 Taki żarcik, wiem, że chciałeś napisać obaj.

0

@MesQueUnClub_87 Skoro to zasugerowałeś, to który z nich był kobietą?

0

@masq No patrz a ja mimo to odpisałem. No kto by pomyślał?

A tak a propos, a jak to się u Ciebie zaczęło?

0

@masq Tak - reszka i orzełek to Barca, kant to Real.

1

@El7 Można. Przez kilka lat śledząc skąpe newsy z ligi hiszpańskiej byłem zapatrzony w Barce i Real, ale nie identyfikowałem się z nimi. Miałem coś koło 13, 14 lat i futbol był mało obecny w mediach, nie tak jak teraz. Sanchez z przewrotkami robił kosmiczne wrażenie, ale mimo to nie zafascynowałem się Realem. Z kolei gdy zobaczyłem jakieś mecze Barcy w latach 90-tych i ich styl to było porażenie przez piękno futbolu. Wtedy już wiedziałem. Może to była decyzja, a może po prostu nie mogłem się oprzeć. Jak zwał tak zwał, do dziś nie żałuję.

0

@patry295 Z pewnością tak by było.

3

Na początku lat 90-tych decydowałem któremu klubowi kibicować i zawsze wiedziałem, że to będzie klub hiszpański. I gdybym dał się zauroczyć przewrotkom Hugo Sancheza z wcześniejszych sezonów, to dziś siedziałbym przed meczem Realu. A tak można porobić coś innego, a mecz obejrzałem wczoraj.

I pomyśleć jak decyzja lat 90-tych waży na tym co robisz we ostatni wtorek i środę roku 2020.

3

@Ojciec5tkidzieci Dla mnie miłym wydarzeniem było gdy pewnego wieczora, chyba na początku sezonu @Don-Corleone postanowił wyjaśnić wszystkich użytkowników wyrzucających z klubu Leo Messiego, wytykając im pięknie brak merytoryki, nadpobudliwość w osądach, brak szacunku do legendy, obwinianie nie za swoje winy, niedocenianie jakości Leo, zarzucanie wysokich zarobków itp, itd. Wtedy trwała gigantyczna nagonka na Leo, w tym ujawniło się wielu na co dzień nie widywanych użytkowników, którzy postanowili sobie poujadać .
@Don-Corleone metodycznie bronił Leo, poświęcił na to sporo czasu pewnego konkretnego wieczora, ale przy okazji sporo nawrzucał kolegom w nieparlamentarny sposób. I tam bodajże ban był. Dobrze się bawiłem, przy okazji też oberwałem, a chodzenie wbrew trendom wymaga grubej skóry.

Wydarzenie negatywne tego roku (to pierwsze też za wesołe nie było, de facto), to obrona pedofilii w kościele. Jeden użytkownik trafił u mnie na czarną listę za to, ponieważ nie można chodzić na kompromisy, gdy gwałty na dzieciach rozgrzesza się cytatami z Biblii. Nicka nie podam bo nie chcę nikogo grilować publicznie.

5

@MesQueUnClub96 Kimmich leczył kontuzję bawarską golonką, Ansu paellą, zatem sam rozumiesz ...

1

@bixmix Ty smarkaczu. Najlepszego!

11

@IronSanHybrid Będąc zwolennikiem decydowania kobiet o własnym ciele w tym i aborcji, jednak taka radość budzi u mnie niesmak. To jednak nie jest usunięcie pieprzyka i trochę wygląda, że panienki potraktowały to jako podniesienie szlabanu do kompletnego braku odpowiedzialności (może się mylę).

Chciałbym, żeby tu chodziło o świętowanie zniesienia przemocy państwa w sferze symbolicznej ale życie pokazuje, że często ludziom wcale nie chodzi o idee.

1

@Bocheno1 Prawie poważnie - skąd Ty możesz wiedzieć ile osób to przeczyta i ile weźmie na poważnie? Nie sądzisz takie wyrokowanie z "czarnej dupy" jest jednak prawie beznadziejne?
To powiedz mi teraz, skoro minęło trochę czasu od wrzucenia mojego posta, ile osób go przeczytało? Czekam na konkretną odpowiedź.

1

@Mathew16 Wypowiadam się na temat kręgu kulturowego, w którym funkcjonuję.

4

@Mathew16 Nie ma mowy o hipokryzji. Zanim wchodzi się w związek można ustalić swoje poglądy, jeśli facetowi światopogląd kobiety nie odpowiada, to się rozstajemy i tyle.
Co do drugiego rodzica, to o dziwo najczęściej on znika gdy jest mu to wygodne, czyli w miażdżącej liczbie przypadków z dzieckiem zostaje samotna matka. Dopóki konsekwencje ponosić będzie głównie kobieta, nie ma tu mowy o równym wpływie kobiety i mężczyzny na decyzje.

A najbardziej tu chodzi o to żeby prawicowe oszołomy nie miały prawa ingerencji jeśli kobieta zdecyduje się na usunięcie płodu, za aprobatą partnera.

W większości związków, funkcjonujących na zdrowych zasadach, partnerzy razem podejmują decyzje, więc nie widzę problemu. "Dawcy nasienia" pewnie czasem funkcjonują, ale trudno tu mówić o normalnych sytuacjach życiowych, czy dojrzałych związkach.

1

@Nocturno A ja Ciebie nazwałem betonem? Przecież swój post zaadresowałem też do siebie, ale nie część o betoniarstwie. No chyba, że czujesz, że należysz do tej grupy.
Betoniarstwo było zaadresowane dla tych, którzy narzucają poglądy i myślenie innym do tego stopnia, że wykluczają możliwość pójścia dwutorowo. Ty rób po swojemu a ja po swojemu.
A powiedz mi, skoro jestem za wykluczeniem Kościoła z życia publicznego i uznaję ją za organizację z zewnątrz ze zbrodniczą historią, która jeszcze trwa, dlaczego jest częściowo finansowana z moich podatków? Dlaczego nie płaci Kościół podatków od "tacy" itp? Dlaczego grabi się mój kraj z majątku na rzecz obcych? No tak czasami jest. Uznaję wiarę za niedorzeczność, ale czasami trzeba się nagiąć w imię poszanowania czyjejś wolności, mimo, że się nie zgadzam. Mam poczucie wielkiej niesprawiedliwości, mogę wyć do księżyca, ale naginam plecy i nie nawracam ludzi na zdrowy rozsądek.
Co do białych facetów. W którym miejscu napisałem, że "tylko" biali faceci rozmawiają. Oni dominują w debacie o kobietach i ich prawach i ich głos jest najbardziej słyszalny. Czy na forach, czy w radiu, czy dyskusjach panelowych. Chyba nie zaprzeczysz? Jednocześnie nie mając możliwości postawić się w sytuacji kobiet. To bardzo wymowne. I mało wiarygodne gdy rozmawia się z pozycji czysto teoretycznej.
A co do pomidorowej - znak kilku prawicowych sąsiadów i osób z otoczenia. Jest to niereformowalny beton. Może trafi się czasem ktoś bardziej otwarty, ale brak poszanowania dla innego stylu życia jest w tym środowisku zasadą. Ogórkowa z definicji nie wchodzi w rachubę.


8

@ksobi najlepsze tutaj i wszędzie jest to, ze wielu użytkowników rozdziela wpływ trenerów na koncentrację i przygotowanie zawodników.

Za Kovacia zawodnicy Bayernu też psuli, popełniali błędy w defensywie, Muller się skończył itp, itd. Przyszedł Flick i Muller jest top5 na świecie, zawodnicy są skoncentrowani, skuteczni i silni mentalnie.

Koemanowi zdecydowanie bliżej do Kovacia. Nie ciągnie zawodników do góry.

17

Wczoraj prawie dobry trener, prawie przygotował zespół do meczu, w którym Braitwaite prawie wykorzystał rzut karny i prawie strzelił gola z akcji, obrona zagrała prawie bezbłędnie a zespół prawie strzelił gola na 2:1. W efekcie Barca prawie wygrała mecz, po którym prawie całkowicie straciła szansę na dołączenie do Realu i Atletico.
Dodatkowo Barca jest prawie na miejscu gwarantującym miejsce w LM.

Przyjrzawszy się paru meczom wstecz, "prawie" przytrafia się z regularną częstotliwością. Gdyby wyeliminować "prawie", Barca byłaby w nieco innym miejscu.

Obawiam się, jednak że Ronald "Prawie" Koeman to właśnie taki trener. Prawie skrojony na Barcelonę.

14

@MESSIah16 , @Pavo, @Nocturno, @Mow_mi_Douglas, @Hosh, @usztafik, @lucas/catalan, @hoeniker , @Mathew16, @Xwowrak i do siebie też to piszę.

Znowu biali (a jakże) faceci urządzają świat kobietom i ochoczo dyskutują o ich prawach. To się nigdy nie zmieni. Porządek świata jak w wytwórniach filmowych, gdzie napalony pomyleniec decydował, która panienka dostąpi zaszczytu otrzymania roli. Główne zainteresowane jak to najczęściej bywa są poza dyskusją.

Przynajmniej sobie i paru kolegom wyżej mogę pogratulować, że decyzję zostawiamy kobietom, ale jak widać ta zaściankowa potrzeba kontroli życia innych jest dla kilku innych kolegów nie do pokonania.

Generalnie nie wiem co ta prawicowa strona ma w głowie z zasady, ale nieważne jaki jest temat, tacy ludzie nie akceptują nigdy tego, że ktoś myśli inaczej. Ja wpierda**m pomidorową to wszyscy mają ją wpierd***ć i basta. No nie może być, ze każdy pójdzie w swoją stronę. Ale betoniarstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?