20

Poszedłem spać, ale statystyki Benzemy mnie podnieciły i nie mogę zasnąć.

5

Messi ale spryciarz. Ronalda, Benzemy i inne Lewandowskie mogą się pocić i ledwo liderują w tabeli, a Leo 7 punktów przewagi i kto tu jest najbliżej mistrzostwa?

3

Idę spać. Jak ja żałuję, że nie mam okolicznościowej piżamy w Benzemy.

0

@Bobo25 Czekej no, jeszcze 32 kolejki zostały do końca rozgrywek

2

8 goli 7 asyst w 6 meczach? Nawet Messi chyba nigdy tak w lidze nie wystartował

0

@Hasszz Strona działa, to wyniki się zepsuły

9

To niech się do jutra opamięta, bo mecz gramy

0

@DaPidejpi Pełna zgoda, jedni kibice żyją tymi smaczkami, które są kwintesencją futbolu, inni liczą bramki i nie dostrzegają wiele więcej. Stąd ta żałosna dyskusja pod tym postem, a nasz zabawny kolega pyta co dają dryblingi. To po co on ogląda mecze?

6

@MesQueUnClub96 Twoje stwierdzenie trąci amatorszczyzną, januszem, oglądaczem piłki przy piwie za złotówkę.
Kurcze, człowiek wychodzi z podziwu dla cudownych podań Messiego, dla sposobu jak jednym dryblingiem otwiera sobie przestrzeń do podania, dla wizji w grze, a mędrek wywali bełkot o "wyciąganiu statystyk"
I to akurat tych, które stanowią o różnicy pomiędzy tym dlaczego jeden piłkarz jest świetnym piłkarzem, a drugi piłkarzem wszech czasów z największym jednoosobowym wpływem na zespół w historii.

7

Coraz ciekawszy robi się nasz trener. Czekamy na następną konferencję, na której Koeman zamiast odpowiadać na pytania odda się ćwiczeniom jogi.
Na kolejnych sugeruję:
- żonglerkę telefonem komórkowym
- odtańczenie falmenco po niderlandzku
- 5 minut wymownego milczenia
- odczytanie deklaracji niepodległości
- wyrzeźbienie Camp Nou z piachu przyniesionego z okolicznych plaż

0

@Uukasz_93 Nikt o to nie pyta, ale w jakim świetle stawia to "niezależnego" dziennikarza?

3

Trzymajcie za mnie kciuki. Wynająłem pokój na godziny w motelu, mam spotkanie z Krystyną Pawłowicz.

3

@Tibu Doceńmy kolegę, bo jednak zawsze rzuca bardzo ciekawe światło na sprawy około klubowe. Przecież nie musimy się we wszystkim zgadzać.

1

@JarekS Trafia do mnie to co napisałeś i przyjmuję to do wiadomości. Jednak Pedri z Destem są w teamie od roku i widząc ich regularnie dostrzegam (nie wiem czy słusznie), że kręcą się w miejscu.
Nie potrafię określić czy to co teraz pokazują (i czego nie pokazują) to pułap ich możliwości czy nie. Zakładam, że wobec systemów stosowanych przez Koemana ich rozwój nie następuje, a na drodze ich rozwoju stoją ograniczenia taktyczne Koemana.
Nie wykluczam, że Koeman jest ok jeśli chodzi o przeskoczenie pierwszego etapu wejścia do seniorów, może nawet drugiego, ale co z dalszym rozwojem?

Moja obawa dotyczy tego, że Ronald jest jak nauczycielka podstawówki, która jest świetna by poprowadzić talent do poziomu 8 klasy, ale potem brakuje umiejętności.

Pedri to wielki talent, a nie olśniewa w Barcy, choć powinien. Bardzo mnie ciekawi jak taki Dest wyglądałby u Nagelsmanna.

1

Tyle młodego utalentowanego narybku trenerskiego jest w Niemczech, idealnie pasującego do pracy z młodymi zawodnikami. Dodatkowo zorientowanego na pressing i szybką kombinacyjną grę. Trzeba by poszukać jakiegoś Einentutenhabena, Waserstarkenbrandta, Musichlindenschweina czy Kwarziegneukirchglossa.

Odkryjmy naszą przyszłość

2

@AmigoBlancos A kiedy będzie Mourinho w seryjnych mordercach? Seryjnie morduje szanse kolejnych zespołów na sukcesy.

93

Dzień dobry panie Dariuszu. Akurat z Messim, który przez lata obrywał za niedołężnych kolegów to święta prawda. Wielu kibiców zamiast doceniać z jakiego bagna nas wydobywał i utrzymywał na powierzchni, woleli zarzucać, że nie prowadzi do wygranej LM. A to było nierealistyczne wymaganie.

4

@JarekS Na razie nie przejmowałbym się armatami wymierzonymi w młodych, ponieważ poza Pedrim, Araujo i Destem są zaledwie epizodami. A pierwsza trójka radzi sobie solidnie, choć moje odczucie jest takie, że Koeman ich nie rozwija.

Przeraża minie to, że Demir, Balde, Nico, Gavi mają od lat wpajane granie klepką a ich przewodnikiem jest tak miałki trener, że nijak nie rozwija ich wytrenowanego sposobu gry w warunkach piłki seniorów. Z tymi wrzutkami przeciw Granadzie mieliśmy do czynienia z zaprzeczeniem wszystkiego w co kibic Barcy wierzy. Koszmar na jawie, upiór na murawie.

Boję się, że pod kątem szkoleniowym, wydobycia skila z naszych perełek będzie to 2 stracony sezon z rzędu.

0

@k1nGPu1G Jeśli chcesz uczciwie porównać ich statystyki, to nie według goli i asyst. Z tego nic nie wyczytasz.

2

@El dominatore Twój wpis będzie miał duże poparcie wśród nieuków i populistów.

Oczywiście z dzieckiem - absurd.
Ze szmatką - to nie kwestia stwierdzeń nieuków, tylko wykazania w sposób naukowy czy szmatka działa czy nie działa, a jeśli działa to w jakim stopniu.

Znam osobę, która nie uznawała dystansowania społecznego i skończyła z covidem i L4 na 4 miesiące. Skutki covidu ograniczają tego kolegę w życiu zawodowym i całkowicie zakończyły wszelkie aktywności sportowe.

Covidu nie zamkniesz jednym stwierdzeniem bazującym na emocjach.

1

@Survier No teraz gadasz do rzeczy, he he

0

@maroon Jasna sprawa!!!

0

@equwesta Odpowiedź może być dwojaka. Z jednej strony wydaje mi się, że niżej nie da się upaść niż pisząc na La Rambli, więc jestem na samym dole. Z drugiej strony ludzie tutaj potrafią jeszcze tak dowalać, że mogą zakopać człowieka pod dnem.
Elity La Rambli - tak czy owak to sugeruje strefy przydenne.

0

@PatrykBarca @Survier Kolega zadał Ci pytanie

2

@equwesta Już nie chciałem wzburzać ludu, rok temu zwalniałem Koemana tuż po zatrudnieniu i mnie linczowali. Muszę być bardziej dyplomatą.

35

Ja nie rozumiem dlaczego ludziska na stronie przeżywają punkty Atletico czy Realu. Przecież to nie są nasi bezpośredni rywale. Chyba, że włączą się do walki o 4 lokatę.

1

@barcelonaLM Przeczytałem autokarami i dalej brzmiało wiarygodnie

5

@Survier Tzn. że mecz skończył się w 27 minucie? Jesteś bardzo spostrzegawczy

0

@pt9 Był LS I Bobo, a skoro sam siebie nie pamiętasz, to jak ja mogę?

1

@Rust_Cohle Powinien otrzymać burzę głosów od prawicowych patriotów, wyznawców klusek i schabowego, oraz zdeklarowanych wrogów Orientu i ludzi stamtąd pochodzących.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?