4

@Simusamu10 Nie dość, że ta forma jest znacznie lepsza, to wpis Błażeja jest bardzo, bardzo rzetelny. Bardzo dobrze się takie wprowadzenie do meczu czyta.

2

@Rewolucja123 I kolejny bohateiro między słupkami przeciwnika.

0

@arasz1819
Hipotetycznie masz rację. Trener musi mieć co najmniej pół sezonu, a najlepiej sezon do pracy, by go rzetelnie ocenić. A czasem nawet więcej.

Ale jest jedno ale. Skoro mam przekonanie o Koemanie jako przeciętnym trenerze i dostaję tego potwierdzenie na murawie przez 4 miesiące, trzymam się mojej opinii. Co więcej, logicznie żadnej poprawy nie będzie. Nie będzie bo to przeciętny trener. W przypadku Koemana jego klęski to potwierdzenie mojej wiedzy o nim.

Ty wychodzisz z innego założenia. Ma czystą kartę u Ciebie, dajesz mu czas na rozbieg i czekasz na poprawę z upływem czasu. I ok, bardzo sensownie, w Twoim rozumowaniu nie ma nic wadliwego.

Jednak ja mam inne założenie i inny punkt wyjściowy do swoich wniosków. Moje zdanie jest bardzo wyraziste i narażam się na ataki w związku z tym, ale spodziewam się, że czas przyzna mi rację.

Jeśli nie, możesz mi wtedy wypomnieć moje krytyczne podejście. Może jednak Koeman okaże się Ranierim z Leicester.

5

@Messibestplayerintheworld Wydaje mi się, że myślenie o mistrzostwie w tym sezonie to marzenie ściętej głowy. Lepiej nie nastawiać się na fajerwerki.

0

@arasz1819 Mój kandydat to zapewne Klopp? Naprawdę to jest dyskusja na poziomie?

Czyli Ty jesteś tak wnikliwy, że wiesz rzeczy, których nawet nigdy nie pomyślałem. Nie dziwota, że jestem dla Ciebie miernym rozmówcą skoro mocą swojego intelektu przenikasz mój mózg i wydobywasz myśli nawet nie znane właścicielowi.

Mogę prowadzić racjonalną dyskusję. Jeśli ktoś używa konstrukcji "Pewnie myślisz, że" albo "coś zapewne było" to wchodzi w krainę bajkową, a mnie to nie interesuje.

Nie wiem skąd sceptycyzm równa się napaleniu 15-latka. Wszystko piszę spokojnie, rzeczowo. Najgorszy start od 3 dekad, to fakt z czegoś wynikający, a że nie umiesz przyjąć innych interpretacji niż swoje? Trudno, to cecha miernych dyskutantów.
A ostatnie 2 zdania, to trzaśnięcie drzwiami jak napalona nastolatka przed rodzicami bo nie słyszy tego co by chciała usłyszeć.


0

@Bocheno1 Dzięki za nominację, ale nie możesz się obrażać bo się w czymś różnimy.
Messi z fochem - skąd to przekonanie? Uzasadnij, bo ja nie widzę absolutnie żadnych przesłanek, żeby tak stwierdzić. Messi jest wybitnie zaangażowany w mecze i pokazuje pełen profesjonalizm. A ostatnie 2 spotkania wręcz go roznosiło na murawie. I tego Koeman nie umie wykorzystać dla zespołu.

Co do trenera, nie. Nie wywalać. Niech udowodni niepodważalnie, że się nie nadaje i wtedy go wywalić. Trzeba połknąć tę żabę. Barca ma nadal bardzo silny personalnie skład, który nie uzasadnia męczarni ze średniakami z La Liga.

A może się mylę i za jakiś czas będziesz mógł mi ten wpis wypomnieć, zgoda?

1

@Bocheno1 Messi z fochem to Twój wymysł. Jak dyskutować gdy ktoś pisze takie bajki?

1

@arasz1819 A Twoje jednowymiarowe spojrzenie jest wspaniałe? Ja trzymam się faktów, a fakty są na razie bezlitosne. Jeśli nie rozmawiamy w oparciu o fakty, to rozmawiamy o niczym. Zresztą byłem przeciw zatrudnieniu Koemana i na razie "spełnia" moje oczekiwania. Więc co mam myśleć?
Facet, którego podważałem przed zatrudnieniem, na razie rozczarowuje, zgodnie z moimi oczekiwaniami. To mam się cieszyć?
Na razie nie wykazałeś w żaden sposób, że w czymkolwiek się mylę. Czynniki są takie, że Barca ma silny skład, a na pewno w ofensywie i ta ofensywa zawodzi, więc ewentualne błędy w defensywie nie są rekompensowane.

1

@Azi Opamiętajcie się, to jest post o Cichopek, a za chwilę wyląduje w gorących dyskusjach.

2

@Beztroskii Jestem za, niech mi dopieką

13

Dzisiaj Barca znowu będzie wyglądać jak dziesięciu chłopa, którzy próbują pchać samochód zagrzebany w błocie. Pchają, chłopy stękają, jęczą, meczą się, pocą, samochód buja się wprzód i wstecz, już jest blisko, już zaraz się wygrzebie a może i nie. Wszystko w bólach z wysiłkiem bez finezji, tylko ciężka, toporna praca, byle wygrzebać ten cholerny samochód.
A nad nimi majster, którego taktyką jest donośne "razem, razem, razem".

Ale się zmęczyłem pisząc ten komentarz, a dzisiaj trzeba znieść 95 minut tego pchania.

5

Ważna informacja z pierwszej strony "Faktu", którą doczytałem w osiedlowym sklepie:

Cichopek tańczy w starych butach!

2

@arasz1819 Barca ma najgorszy start od 30 sezonów, więc co mnie obchodzi Koeman w Holandii czy Southampton. Nie potrzebuję screena, żeby zobaczyć jak Barca kuleje pod wodzą momentami bezradnego trenera, pod którego wodzą dodatkowo Messi zalicza najgorsze otwarcie sezonu od lat.

#szczęścliwywbrewokolicznościom

1

@Janiama A jakie swojskie imię!

18

Bardzo ciekawa różnica pomiędzy członkami Sądu Najwyższego w USA a polskiego Trybunału. Konserwatywni sędziowie w USA są ludźmi o ogromnych dokonaniach, nieposzlakowanej opinii i nie podejmują danej decyzji tylko dlatego, że jakiś skundlony polityk tak sobie zażyczył.
W Polsce mamy szefową Trybunału, która była mierną prawniczką, została przepchana w nielegalnej procedurze przez ludzi łamiących prawo i obyczaj, wspartą komuchem nazywającym pedofilię ciumkaniem i babiszonem, który zwyzywał już chyba wszystko. Decyzje podejmują z łańcuchami na szyi, które trzyma ksenofobiczny lider prawicy.

Instytucje w Polsce. I gawiedź jeszcze to popiera. Nie mamy szacunku do samych siebie i takie podejście do własnych instytucji robi z nas naród kundli.

6

@lj89 To drugie jest pewnie bardziej możliwe

10

Idę przespać kolejną noc w przekonaniu, że Koeman to nie jest trener dla Barcy, Duda to nie jest prezydent dla Polski i że La Rambla to umysłowy Bronx strony fcbarca.com. Uszanowanie wszystkim

1

@szymonbarca10 Ronaldo. No jak to? Same się te karne strzelają?

1

@kerouac Wpadnij, pogłaskam Cię

0

@JakobStrawman W sumie nie obchodzi mnie Twoje zdanie od momentu jak wspomniałeś o Franco. Piszesz niedorzecznie.

1

@VamosRakieta Precz z Twoją kandydaturą. No nie wiem jak się zapatrujesz na takie moje postawienie sprawy? Za mało powagi jest w Tobie. Mógłbyś trochę się skrytykować? Coś o słabych stronach powiedzieć?

0

@JakobStrawman Dzięki za współczucie, ale kompletnie nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu. A już kompletnie zgubiłeś kontekst rozmowy z kolegą wyżej.

0

@MESSIah16 A kto wmawia, że Małysz był największym skoczkiem? Nie zauważyłem.
Poza tym Małysza nie trzeba bronić bo nie ma złota olimpijskiego. Ma tyle medali olimpijskich i złotych MŚ, że zasłużył na status legendy.

Małysz ma najwięcej zwycięstw w generalce, razem z Nykaenenem więc to oznacza, że taki gość nie trafia się 1 na dekadę, tylko 2 razy na całą historię skoków, nieprawdaż? Poza tym nikt poza Małyszem nie wygrał generalki 3 razy z rzędu.

Zresztą weźmiemy podia pucharu świata - Małysz drugi.
Najwięcej złotych medali w MŚ - Malysz. Najwięcej medali w MŚ - Małysz.
Mo i bez złotego medalu na Olimpiadzie, ale z 3 srebrami i brązem, więc liczba medali gorsza tylko od Nykaenena.

Zatem jak zliczyć całość, ma Małysz argumenty by powalczyć o miano skoczka nr.2 w historii za Finem. Ale jeśli ktoś ślepo będzie trzymał się olimpiad, to moim zdaniem kryterium zostanie wykrzywione.

0

@JakobStrawman Bo to nic nie da. Przecież wyników nie cofną. Co to za pytanie? Widziałeś by kiedyś powtórzono mecz bo sędzia mecz przewalił?

Oszustwo jest oszustwem więc co to za bzdura o ludziach, którzy mają coś wspólnego z piłką na najwyższym poziomie? Może napisz, że nie mogę się wypowiadać o pedofilii duchownych bo nie jestem księdzem.

Którędy to twój rozum łazi, nie nadążam.

0

@LuisSalvano Ale lepiej nic nie pisz jak masz gorączkę.

3

@Messibestplayerintheworld Ale w pressingu się nie udzielał. Obrazić, wykopać i żegnamy bez żalu. DNA Barcy to pressing, tak przynajmniej dowiaduję się z La Rambli.

0

@JakobStrawman Cała historia Barcy nie kończy się w 2006 roku, więc o czym bełkoczesz? Nie zrozumiałeś z wpisu mojego i kolegi, że umniejszanie zawodom/rozgrywkom, w których trzeba wykazać się regularnością jest bezzasadne, toteż gloryfikowanie LM ich kosztem jest niedorzeczne.
A co do Realu, ich wygranym w LM umniejszają wyczyny panów z gwizdkiem.

12

@Triv44 Dlatego też opisywanie klasy skoczka tylko i wyłącznie na podstawie wygranych Olimpiad jest niedomówieniem i trochę oszukuje rzeczywistość.
To jak ekscytowanie się wygraną LM Realu bez dodania, że byli za słabi na dublet.
A takie dokonania jakie miał w tamtym sezonie Małysz, to nokaut dla rywali i osiągnięcie historyczne. Dzięki, że przypomniałeś ten sezon.

2

Gdyby to był Bayern czy Liverpool, chyba nie byłoby na co czekać. PSG ma podobnie wysoki poziom ale agresywny styl tych 2 pierwszych drużyn kompletnie nie leży Barcy.
Dodatkowo nie wiadomo co Barca będzie grała za 2-3 miesiące. Czy kaszanę z meczu z Juve, czy nijakość z meczów z Realem lub Atletico. O ile PSG może nie przekonuje, to Barca w meczach z silniejszymi zespołami nie pokazała jeszcze absolutnie nic co kazałoby być optymistą. kto wie, może w lutym będzie po erze Koemana na dobre.

0

@ryba84 Bo się zachował jak gnojek gdy do Lewego trafiła opaska kapitańska. Pokazał całkowity brak klasy i myślenie egoistyczne. Oczywiście przynależność do kółka adoracji z Domagalik i Brzęczkiem też nie pomaga.
Dla mnie Kuba jest taki toporny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?