2

@NeroTFP @Misanthrope Dzieki za oznaczenie. Bardzo lubie ciekawostki muzyczne. Co do Iron Maiden - ten zespol nigdy mnie nie zlapal za gardlo. Znalem kiedys maniaka, ktory byl anglista i fanatykiem wokalisty-lotnika oraz calych Ironow, ale te albumy, ktore mi podrzucil nie powalily na kolana, a potem juz do nich nie wracalem.
Ciekawe czy mi sie kiedys odmieni.

0

@Yosemite Robson :D

0

@Coutinho007 po prostu dalej mysleli, ze w dziadka graja.

4

@Yosemite wczoraj to ogladalem. Ale DNA Barcy jesli mozna tak powiedziec. Miodzio ruchy.

1

@Coutinho007 Progresywnie i kompaktowo to mi sie z Rush kojarzy :D

2

@BlaseR9 mniej znasz? Naprawde warto, to szczegolny zespol
@Persyfl TotD tez lubie, ale Mad Season bardziej. U mniej z calej ekipy najmniej laczy mnie z Nirvana, ale i tak ich bardzo lubie D;

1

@Kwiatek67 no nieladnie napisalem.

1

Utasa nie lubilem, ale techniczke mial.


0

@BarcaInfo Holendrzy zdrowi jak ryby. De Jong tez blyszczal. A nie to chyba Amerykaniec?

1

@Masti_Real_Madryt konkretnie przypier

2

@Persyfl Mad Season.

5

1

0

Przekombinowal Reus.

2

@Chakalaka @Persyfl u mnie tez bardzo wysoko (tez nad topem sie zastanawialem) Chyba najlepszy Unplugged w historii.

0

@YoNoEntiendoNada ale robiles hybryde z tych dwoch?
RPM Blast i Luxilon Big Bangers Rough.
Ja slyszalem, ze Yonexy sa mocno niedoceniane

1

@Nano22 zadowolony.
Te druga pare odkupie za 10 Ojro po kumpelsku.

0

@Nano22 zamowiles te earbudsy true wireless?

0

@Arkon Moge jedynie NIE polecic - Star Trek Picard.

15

@Nano22 szanuj srodowisko, nie odsylaj.

0

@Arkon 3 wspaniale sezony. :)

0

@YoNoEntiendoNada mialem pytac. Masz jakies uubione naciagi stosunek ceny do jakosci?
Poliestrowe i co-poliestrowe.
Wielowłókniste
Hybrydy
ewentualnie naturalne?

0

@Arkon odradzalo 3? Radze zastanowic sie nad tymi znajomosciami.

0

@YoNoEntiendoNada ogolnie nie jestem fanem tego zagrania. Niby normalne zagranie, a jednak minimalnie lekcewazace.

0

@Janiama moze byc roznie

0

@Arkon no jakt to, zara Fargo 4 Sezon.

3

@YoNoEntiendoNada bo to Bublik musi robic

0

@escarabajo tak, typowa Genowefa.

4

@Janiama zagra z Bouchard

1

na E1 - Iga
na E2 - Thiem vs Sock

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?