Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP @Misanthrope Dzieki za oznaczenie. Bardzo lubie ciekawostki muzyczne. Co do Iron Maiden - ten zespol nigdy mnie nie zlapal za gardlo. Znalem kiedys maniaka, ktory byl anglista i fanatykiem wokalisty-lotnika oraz calych Ironow, ale te albumy, ktore mi podrzucil nie powalily na kolana, a potem juz do nich nie wracalem.
Ciekawe czy mi sie kiedys odmieni.
0
@Yosemite Robson :D
0
@Coutinho007 po prostu dalej mysleli, ze w dziadka graja.
4
@Yosemite wczoraj to ogladalem. Ale DNA Barcy jesli mozna tak powiedziec. Miodzio ruchy.
1
@Coutinho007 Progresywnie i kompaktowo to mi sie z Rush kojarzy :D
2
@BlaseR9 mniej znasz? Naprawde warto, to szczegolny zespol
@Persyfl TotD tez lubie, ale Mad Season bardziej. U mniej z calej ekipy najmniej laczy mnie z Nirvana, ale i tak ich bardzo lubie D;
1
@Kwiatek67 no nieladnie napisalem.
1
Utasa nie lubilem, ale techniczke mial.
0
@BarcaInfo Holendrzy zdrowi jak ryby. De Jong tez blyszczal. A nie to chyba Amerykaniec?
1
@Masti_Real_Madryt konkretnie przypier
2
@Persyfl Mad Season.
5
1
Furia na korcie. Siedem uderzeń rakietą o ziemię
https://eurosport.tvn24.pl/tenis,115/roland-garros-2020-julija-putincewa-wyladowala-zlosc,1032132.html
0
Przekombinowal Reus.
2
@Chakalaka @Persyfl u mnie tez bardzo wysoko (tez nad topem sie zastanawialem) Chyba najlepszy Unplugged w historii.
0
@YoNoEntiendoNada ale robiles hybryde z tych dwoch?
RPM Blast i Luxilon Big Bangers Rough.
Ja slyszalem, ze Yonexy sa mocno niedoceniane
1
@Nano22 zadowolony.
Te druga pare odkupie za 10 Ojro po kumpelsku.
0
@Nano22 zamowiles te earbudsy true wireless?
0
@Arkon Moge jedynie NIE polecic - Star Trek Picard.
15
@Nano22 szanuj srodowisko, nie odsylaj.
0
@Arkon 3 wspaniale sezony. :)
0
@YoNoEntiendoNada mialem pytac. Masz jakies uubione naciagi stosunek ceny do jakosci?
Poliestrowe i co-poliestrowe.
Wielowłókniste
Hybrydy
ewentualnie naturalne?
0
@Arkon odradzalo 3? Radze zastanowic sie nad tymi znajomosciami.
0
@YoNoEntiendoNada ogolnie nie jestem fanem tego zagrania. Niby normalne zagranie, a jednak minimalnie lekcewazace.
0
@Janiama moze byc roznie
0
@Arkon no jakt to, zara Fargo 4 Sezon.
3
@YoNoEntiendoNada bo to Bublik musi robic
0
@escarabajo tak, typowa Genowefa.
4
@Janiama zagra z Bouchard
1
na E1 - Iga
na E2 - Thiem vs Sock