Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB A Rublev 3 seta jednak wygral. No w koncu zwyciezca z Hamburga. Zobaczymy, czy da rade w 5. Tendencja dla niego ok. Sama bardzo lubie, taki zawodnik, ktory moze wygrac z kazdym, ale ogolnie na szybszych nawierzchniach.
1
@JimMorrisonFCB Medvedev chyba jeszcze w Paryzu meczu nie wygral.
2
Sammy Querrey juz 2-0 i 4-1 z Rublevem!
6
Piekny tweener w wykonaniu Szweda, Novak az brawo bije.
https://www.reddit.com/r/tennis/comments/j20umy/ymer_tweener_vs_djokovic/
22
to on na tym lotnisku caly czas czeka?
0
@Encore inna pogoda, malo ludzi i od razu wyglada jak challanger.
0
@kiper09 do Barcy go.
0
@Encore przy tej pogodzie tylko czekac na kontuzje Nadala - czego mu nie zycze oczywiscie.
1
@BarcaInfo Dest "the best" deal?
0
Ale w Paryzu pogoda na granie skrotami.
16 minut i 5 - 0 Djokovica. Szwed nic nie gra.
20 minut i 1-0 w setach. 6-0
0
Novak rozpoczyna mecz.
0
@YoNoEntiendoNada no wlasnie mialem Ciebie oznaczyc, ale zapomnialem :)
0
@barteq szybko .
0
@Szicek10 a zdradzisz model tego Babolata plus naciag i specyfikacje?
6
Tenisowi wariaci jakie macie wspomnienia z firma Prince?
Firma Prince - pewnie kazdy kojarzy. Pod koniec lat 90tych jedna z najbardziej pozadanych rakiet tenisowych - zrewolucjonizowali rynek (alu). Zaczynali w latach 70tych od maszyn (wyrzutni) do pilek.
Dzis praktycznie wyparta , nie liczy sie juz w ATP czy WTA, nawet wrod amatorow juz tylko nieliczni graja starymi modalami Princea.
Powody upadku byly dwa - w pewnym momencie rakiety te byly ogromnie trudne do naciagniacia (chyba modele EXO3) oraz bardzo slaba jakosc niektorych modeli - podatne na lamanie przy nietypowej konstrukcji. Zniechecilo to wielu ludzi, do naciagania i kupowania.
Druga przyczyna to agresywna ekspansja Babolata na poczatku lat dwutysiecznych. Babolat byl wczesniej znany ze swietnych naciagow, ale nie rakiet. W ciagu 15 lat zdominowal rynek.
Rakiety tej francuskiej firmy byly rozdawna pratycznie za darmo graczom uniwersyteckim, juniorom itd. Potem zaczely nimi grac takie gwiazdy jak Roddick czy Rafa i wszyscy zakochali sie w sile oraz spinie Babolata.
Dzis prawa to Princea ma potentat Tennis Warehouse.
Niekorzy z zawodnicy grajacy ta marka - Andre Agassi, bracia Bryan, Michael Chang, Guillermo Coria, Albert Costa, Nikolay Davydenko, David Ferrer, Juan Carlos Ferrero, , Thomas Enqvist, Lleyton Hewitt, John Isner, Chris Xavier Malisse, Andrei Medvedev, Gael Monfils, David Nalbandian, Magnus Larsson, Patrick Rafter, Tommy Robredo, Olivier Rochus, Greg Rusedski, Christian Ruud, Sam Querrey, , Vincent Spadea, Viktor Troicki.
https://blog.tennisplaza.com/wp-content/uploads/2015/08/momfils.jpg
@JimMorrisonFCB @kamilo0066 @MarioVeB! @mekston @głardiola@mr_robot @Pawlik1985 @MesQueUnClub96 @cchesterr43 i inni
8
Dzis Dzien Kawy. Pijacie kawe, jesli tak to jaka?
https://pbs.twimg.com/media/EjENbrgWoAAZ__q?format=jpg&name=small
0
@barteq tak, taka granatowa. despalada elaborada
28
Warto kupic ten samochod, mozna ladnie zaoszczedzic pieniazki na parkomatach.
0
@YoNoEntiendoNada u mnie podobnie, tez jedna z pierwszych. SZybko moim zdaniem sie wyplukuje.
1
@fcbarcafan19 nie wiem, bo juz rzadko ogladam ligi z Am. Pld. Zdarzy sie, ze obejrez Copa Libertadores, ale tak tylko okazjonalnie.
Mlody jest, czy talent to nie wiem.
Wlacze zaraz kompilacje i sie okaze, ze duzy talent :D
0
Urugwajczyk Facundo Pellistri z Peñarolu ma dolaczyc do Lyonu...
0
@YoNoEntiendoNada ja wlasnie do Rosamonte nie moge sie przekonac, dla mnie taka bardzo srednia jerba.
@barteq dawaj do koszyka Canarias oraz niebieska Teragui sin palo - maja kontretna moc.
4
@barteq Verde Mate Cannabis, a komu to potrzebne? :)
6
I tak dzien w dzien od 9 do 17.
https://d1tofjskaookh9.cloudfront.net/wp-content/uploads/2018/08/12080407/office-10.png
0
@fart co to za ekipa? Pewnie obence i byle gwiazdy plus jacys goscie. Chyba nikogo nie znalem, damn. A ta babka?
ps. fajne w stol przyje...
0
@Jersi Podobno w piatek na miltonaliach
http://miltonalia.pl/#plan
8
W Austriackim Forum Kultury trwa prapremiera filmu "Human Action" ("Ludzkie Działanie") o wybitnymi ekonomiście i myślicielu Ludwigu von Misesie. Film stworzyła Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości.
@patry295 @jacobFCB @Nano22 @michal26
0
Dwoch wariatow. Monfils i Bublik.
4
@FCBKUBANO co sie stalo?
0
Wild Life. Paul McCartney and Wings