1

Kilka minut zostalo, kto ma ochote potanczyc?


3


LAND - Tomasz Mreńca (a film by ovors)
@Ermitano @FearTheBeard i inni, ktorzy lubia "szare" klimaty.

0

@Yosemite swietnie, ze tam chociaz przez moment na to Leeds liczylem.

0

@YoNoEntiendoNada no wlasnie sobie dolozylem troche olowiu (Plata O Plomo) na godzinie 3 i 9 i pieknie mi sie smiga. A mam starego Ezona. ktory teraz wazy kolo 320 ze wszystkim.
Tego Vcora ma kumpel to moze sopie wypozccze.

a jakie Yonexy tak od roku 2015 do teraz uwazasz za ciekawe , a jakie nietrafione?

ps. gralem ostatnio Bladem , ktory mial cieniutka rame i tez mail z 325 g z naciagiem i owijka i tez bylo swietne czucie i sila.

1

@Yosemite typowego number one nie mam, ale na pewno w topie Przystanek Alaska, Star Trek, Better Call Saul / BB, Fargo

0

@Yosemite ostatnio pisalem, ze dalem Prison Break chyba juz 3 szanse i nie dalem rady przez ten serial sie przebic.

0

@Yosemite GoT to serial, ktorego nie ogladalem, ale zostal mi tak czesto zaspojlerowany, ze mam wrazenie obejrzenia go w calosci.

4


4

0

Widzieliscie te chinska bron?


1

@YoNoEntiendoNada A Twoja ile wazy? Chcialem sobie kupic Yonexa, ale bez naciagu ten Vcore wazyl juz 330 i w sumie nie wiem, czy przy amatorskiej grze jest sens bic sie z taka ciezka rakieta.

1

@YoNoEntiendoNada czyli po prostu mocnje jebniecie ;)

1

@Yosemite no wlasnie.

1

@NeroTFP Pewnie, ze ma papiery na najlepszy klub. Swietny duet z Suarezem.



A jesli chodzi o Neymara, to tam tez od duza kase chodzilo - chyba milion.

2

Jak przetlumaczyc fraze "Plow Through" w odniesieniu do rakiety tenisowej?
@YoNoEntiendoNada @JimMorrisonFCB i inni tenisowcy

0

@patry295 dla mnie topka.

1

@Yosemite na Luzie sobie grał , bo profesjonalizm na poziomie Dembele

1

0

@Yosemite hehe .

7

A teraz coś z zupełnie innej beczki! 51 lat temu telewizja BBC pokazała pierwszy odcinek serialu komediowego "Latający Cyrk Monty Pythona.

1

@Yosemite I bardzo dobrze. Nie specjalnie przepadam za MU, ale fajnie bedzie go zobaczyc w dobre lidze.

4

0

@BlaseR9 Boski Album

1

@patry295 tak, super utwor.

1

@patry295 STP naprawde swietne, glos wokalisty ogien. Marillion mial tez kilka bardzo udanych plyt.

1

@patry295 Ogien ta muza na sluchawkach. Alicja daje naprawde rade i to w wielkim stylu.
'Z tamtego czasu lubie, nawet bardzo lubie tez (troche rzadziej wymieniany) Stone Temple Pilots.

0

@JimMorrisonFCB Baby Federer :)

1

Dimitrov mial setowa w tiebreaku, ale nie wykorzystal. Przegrywa 0-2 w setach z Tsitsipasem.
W drugim meczu tez sie dzieje.

4

@Yosemite legendy

1

@Yosemite wieczorem mi to YT polecilo. Takze juz wczoraj mialem przyjemnosc :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?