0

To te legginsy Ige spinaja, wczesniej bez nich wygrywala.

4

Panowie na luzie przy siatce gratulacje. Brawo

0

meczowa ....... jedna wystarczyla

1

0- 40 .

2

Piekny ten meczyk

1

@Yosemite swietny

1

@Szicek10 ale to trafil przed chwila

0

@fracek13 .tak

0

To co drugi tajbrek?

0

@JimMorrisonFCB Ogolnie taki niewygodny przeciwnik tez Argentyczyk.

1

@Hushovt Dziekuje za pamiec. Odplace sie w bitcoinach albo ethereum.

15

1

@karci0 ostatnio byl tam ten Niemiec.
https://i.redd.it/yqfl6lg4kgr51.png

0

@Transu96 i co?

1

@AV0CAD0 Ja ich bardzo lubie, ale z tej calej ekipy (nazywam ja Seattle) slucham ich najrzadziej. Akurat to pozyczania od innych wykonawcow sie przyzwyczailem - to zupelnie normalne w srodkowisku muzycznym. Led Zeppelini tez to robili. Chyba kazdy to robil, nie ma w tym niczego zlego - no chyba, ze sie klamie, ze sie dany utowr skomponowalo, a w rzeczywistosci zrobil to ktos inny.
Alice in CHains (Mad Season), Soundgarden, Stone Temple Pilots, Pearl Jam (TEmple of the Dog), Melvins, a potem Screeming Trees i Nirvana

edit wlasnie widze, ze @sebasek99 tez pisze o czeroani z innych.
jest masa przykladow, wielu muzykow czuje sie nawet zaszczyconych, ze inny od nich podbieraja.
Obrazki z Wystawy Musogrskiego i Emerson Lake Palmer, ale Type o Negative czerpiacy z Beatlesow, Massive Attack z Mahavishnu Orchestra... itd

0

@domin682 to jego piersze slowa gdy wejdzie do biura.

0

Sportowcy, ktorzy miewaja zabawny wyraz twarzy. Dembele, Djokovic, CR7. Kogo dodacie?

0

@Kettger Musi sie spiac Dunczyk. I to mocno.

0

@LucaBrasi ten Kętrzyński taki fajny kwaskowy Jak Kielecki?

1

@Yosemite dobry :)

0

@Chinaski przeszedłeś?
1200 to już niezły sprzęt

0

Fajna muza z gry komputerowej Fury of The Furries (potocznie Futrzaki)


3

@Yosemite dzikus

1

@Yosemite prawdziwy dynamit. Da radę.

0

@SeeleyBooth ktos widział ?

0

@kazbychu hehe .

0

@jacobFCB @damianex10 dokladnie.
lubie tam sobie poczytac

0

"Takze ozaj nikto nepride na hrot ? To je peckove planovanie sezony toto...budeme jediny velkoklub v europe bez poriadneho hrotoveho utocnika"
- Griezmann, Braithwaite. Môj typ je taký, že do Decembra zistia, že bola chyba si nechávať Griezmanna a Braithwaiteho budú v januári predávať, aby kúpili Depaya

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?