1

Pokonanie Diego zajelo Nadalowi sporo czasu, Argentynczyk momentami swietny, momentami fatalny.
Mimo wszystko wieksze szanse na wygranie seta mial Sinner.

0

@mekston duza szkoda

0

@YoNoEntiendoNada fatalny Diego teraz

1

@Pogba co on robi?!?!?!?

0

@mekston za latwo to idzie

0

no co on robi .

1

ale latwa pilka zepsuta

1

@Encore druga czesc tak, bo juz myslalme, ze po meczu jest

0

@Encore ale sie wybronil

0

@mekston no kurde 2x brake szansa

3

uffff ale piekna wymiana. 5-5

2

Diego znowu przelamuje. Oby dobrze serwowal

0

@Encore tak, w finale jiuz jest. Liczylem na 3-1 chociaz

0

@FanBarcy22 Kontestacja, Soma.fm, rockserwis oraz jedna audycja w Trojce.

0

Przelamanie ! Na nic sie zdalo

1

@ChampionLW Casemiro, bo tez realowiec

0

@mekston grecki pol-bog nic nie ugra?

0

Dobra, po meczu.

1

1

@michal26 musze obejrzec

2

braaaaawo !

1

@Piorun ogladasz? dobry mecz?

0

Serving for set.

0

@maroon pamietam, ze oddawalas nie przewiniete kasety. Hanba.

0

@Encore az tak szybko nie

1

@michal26 eurosport player

2

Rafa wymeczyl pierszego gema, po kwadransie gry przy swoim serwisie.
Piekne wymiany!

0

@gumaz jesli Diego nie opadnie z sil, to tak.

0

Ale niewygodny ten Schwartzman.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?