1

@Tomo1989 wydzieral sie na dzieciaka. tzn poganial

2

Djokovic przestan mi BallBoya przesladowac cycu jeden

0

@kamilo0066 chyba ta kontuzja

0

@VenoM no właśnie

0

@kamilo0066 myślałem. Że po rebreaku Novak to skończy

0

@kamilo0066 to liniowy musi uważać

0

@kamilo0066 juz w US Open muss się z nim źle grało .

0

@PrinceDamon Jakuba ?

0

@Maciek069 ale gdzie , nie był na spalonym

0

Ale ten Rublev dzis slabiutki.

0

Co ten Rubliov?

2

@Yosemite legenda Afryki, ośmieszał Koemana

0

Wczoraj nocna sesja w Paryzu, wszyscy zmeczeni - realizotor tez, bo przez moment pokazal Rubleva jako reprezantanta Hiszpanii, a Tsitsipasa jako Niemca.
To za kim jestescie? Ja licze, ze grecki Bog jednak odpadnie z ruska maszyna. To powtorka final z Hamburga, a Nadal chce sie odgrac Schwartzmanowi za Rzym.

3

@Yosemite pieknie ulozona stopa

15

1

@Chakalaka ebany rak

2

@Yosemite dobry był

0

@AV0CAD0 Ja chyba na temat jednostajnosci nie moge sie wypowiadac, bo jednym z moich ulubionych gatunkow jest ambient, gdzie utwory czesto trawaja powyzej 20, 30 minut, sa bardzo jednostajne i bez melodii.
Moze rowniez Tobie chodzi o image Nirvany - byl on bardzo silny.

6

Bombardowanie Nadala


1

@Encore ale w ostatnim gemie Rafa plomby z forehandu rozdawał

1

@Encore @michal26 a Sinner jakie bomby walił

2

Matko ..... Nadal

0

@Barca_Big_Moment byłoby ciekawie

0

@Barca_Big_Moment Rafa jak koń jakiś - Björn Borg na sterydach
Zabić go musisz by zdobyć punkty

2

@budel17 @Encore @JimMorrisonFCB nie zostawiajcie mnie

0

@Encore 2:11 !!!

0

@Encore tak
Rafa chyba kiedys powiedzial, ze ktos sie w meczu wkurza, ten nad meczem traci kontrole.

0

"no trafil, ale tutaj juz kontroli nie bylo" ;)

0

@Encore Nadala juz 2 razy dzis lekko poirytowanego widzialem, a to mu sie rzadko zdarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?