Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Bez porównania. Przecież my tamten sezon w dalszym ciągu skończyliśmy z wygrana Liga i Puchem króla. Tu zaraz skończy się z zerem jak tak dalej pójdzie
0
@sevs ten klub to jedno wielkie ścierwo w tym sezonie więc możesz być spokojny xD
0
Złota piłka dla tego pana xD
5
Naprawdę to żałosne Leverkusen nie potrafi wbić 1 bramki Bayernowi któremu strzela dosłownie każdy xDD?
0
@Munio No to możesz sobie zamienić w głowie, ale fakty są takie że od lat to Inter jest najlepszą drużyną we Włoszech , więc trochę nie wiem co ma komentarz na celu
0
@buglikos Alvareza
0
Ale gówno spotkania dziś
1
@D10SLEO Przecież w tym sezonie to jedyny piłkarz który regularnie strzela. Bez Haalanda City nie potrafi wbić bramki praktycznie nikomu
2
@okiemtypera_lucaxx95 Już wolę chyba obstawiać że Real ich jebnie 3:0 xD
0
@betonito Ale wiesz że ten łysol nawet nie miał zamiaru wracać xD? Ale boli dupa i tak cnie
1
Gdzie oglądacie walkę?
0
Już wiemy czemu Pep nie chciał tu wrócić. Chłop nie mając jednego kluczowego piłkarza pokazują jaka jest parodią trenera xD
A człowiek tyle lat żył w przekonaniu o jego wielkości
0
@Filipem O ile w siatkówce wszystko jest jasne i klarowne, tak tutaj w dalszym ciągu decydowałby ten pajac z gwizdkiem
1
@DonCarletto No jak tak wygląda efekt nowej miotły to pozostaje współczuć na przyszłość xD
1
@LOPEZ16 A kiedy Guardiola przez 15 lat miał tak ciężka sytuację kadrową żeby móc udowodnić coś więcej? Przecież to była pierwsza taka sytuacja i chłop wygląda na bezradnego idiotę a nie ,, geniusza"
0
Ale to jest przykra weryfikacja dla Guardioli. Przez tyle lat uważałem za wybitnego trenera, być może najlepszego w historii. Nawet cieszyłem się że przy tylu kontuzjach Pep pokaże swoją wartość no i gówno pokazał. Ogromny wewnętrzny zawód...
0
Mieliście że w środę wyjdziemy podstawową 11?
2
@BulaKG No wyglądał tak jak wygląda cały ten sezon w jego wykonaniu czyli...nijak. Nie zagrał nic konkretnego, ani słabo, ani dobrze
0
Gdzie oglądacie ceremonię?
0
@Lucyfffer Przecież City Pepa gra beznadziejnie od dłuższego czasu. Nie ma drugiej tak nudnej drużyny na topie
0
@szymonekk muszą czekać do końca. Lepiej tak niż to co zrobił Marciniak w półfinale
4
Tego City od wygrania trypletu nie da się oglądać. Nudne jak flaki z olejem, a wręcz obrzydliwe. Trochę jak nasza Barcelona z lat 2018-2020
2
Komentarz usunięty
0
@Fantastyczny Chłopiec no to dzisiaj musi być 3
0
A na Barcelonę w meczu z Realem kurs 3 xDDD
Stawiamy domy póki możemy
0
@Litman Przecież każdy obrońca w tej jebanej kadrze to parodysta
0
@PJ777 Bez przesady. W pierwszej sytuacji bez szans
0
@Arden Przecież nikt z nich tu nie robi bogów XD
Każdy jedynie stwierdza fakty że tym sezonie nie zagrali ani jednego dobrego równego meczu
0
Dawno tak żenująco grającego Realu jak w całym tym sezonie nie widziałem. Coś pięknego xD
0
Ten Hag robiąc takie wyniki w cywilizowanym klubie poleciałby już dawno na pysk. United same jest sobie winne że ten klub tak się stoczył