Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Worny No to City zostaje w tym sezonie bez pucharów. Gwarantuję że tam bez Rodriego nic nie funkcjonuje
0
@Encore No tutaj ewidentnie widać wzajemną niechęć i na boisku i poza nim. Prowokacje i niemalże bójki. Ciężko stwierdzić z czego to wynika ale zła krew między piłkarzami jest widoczna gołym okiem. Ciekawe jak wygląda to między Pepem a Artetą
1
@AmigoBlancos No tak średnio ten pewniak. Getafe w tym sezonie tylko raz miało więcej kartek od rywala ekspercie xDD
0
@Who_you_mam Chyba słabi piłkarze nie grają w najlepszym włoskim klubie nie sądzisz?
1
@escarabajo Kto jest topowym piłkarzem poza Odegradem i Haalandem. To tak jakby nazwać nasza repke topową bo mamy Lewego i Ziela xD
0
Carlo poleci w Listopadzie/Grudniu. Tak tragicznego Realu to ja nie widziałem od lat. Żenująca drużyna
2
Nie ma co Haaland w ten sezon wleciał na pełnej tak jak Robercik
0
@SinMistico Przecież City ma multum pomocników z których praktycznie każdy powinien grać. Rodri KDB Foden Gundo Bilva. Gdzie tam jeszcze Palmera zmieścić
1
@Hogart Tak tak a potem płacz o Ligę mistrzów xDD
0
@Jorginho xDDDD
3
Komentarz usunięty
0
@fenix1983 Oddając najlepszego piłkarza wzmacnia się zespół? Masz ty mózg człowieku?
0
@Barcaa12 Chciało z nim przedłużyć ale oferowali rok kontraktu a Gundo chciał minimum 2 lata. Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj xD
0
Komentarz usunięty
5
@parpe Nie winą tabasa jest że klub od lat zarządzany był jak gówno
0
Komentarz usunięty
0
@A4ron Z United Chelsea czy Totkami strzelał, więc te twoje wybiórcze spotkania są śmieszne i żenujące jednocześnie xDD
0
@Sapos93 Tak Gundo jest toksyczny w szatni i przez wiele lat był w drużynie Guardioli. Weź się zastanów czasem co za brednie wypisujesz
0
@Bluer20 co XDD
0
@xavi890 Przecież Gundo to półka wyżej od Kante xD
0
@beter2 Przecież to bardzo ładne stroje nawiązujące typowo do barw Katalonii. Jak dla mnie fajne że co roku są dostępne a zmieniają pozostałe 3 trykoty
4
@Katalończyk 99 Prędzej się okaże że nie wiedzieli co robią kupując Olmo i teraz chcą na siłę wypchać najlepszego piłkarza tamtego sezonu xD
To byłoby tak bardzo w stylu naszego klubu
0
@Faro Przyjdzie co do czego i będzie murowanie bramki przez 90% drużyn w tej lidze i tak to się skończy patrzenie częściej niż na PL
0
Według mnie Alvarez zrobił krok w tył w karierze. Kompletnie nie pasuje mi do Atletico. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie
0
Brazylia już praktycznie odpadła?
0
@RumbleDelivery dobrze się czujesz?
0
@sidi12843 Zgodnie z zasadą im więcej przegrasz przed sezonem tym więcej wygrać z w trakcie sezonu :)
1
No jak dla mnie Wisła zawiodła. Wiadomo że taki wynik przy grze 11v11 byłby bardzo pozytywny. Realia są jednak takie że Wisła grała w przewadze całą połowę i nic z tym nie zrobiła
5
@Criss18Barca Tak
1
Borek jakie załamanie w głosie xd