1

@Worny No to City zostaje w tym sezonie bez pucharów. Gwarantuję że tam bez Rodriego nic nie funkcjonuje

0

@Encore No tutaj ewidentnie widać wzajemną niechęć i na boisku i poza nim. Prowokacje i niemalże bójki. Ciężko stwierdzić z czego to wynika ale zła krew między piłkarzami jest widoczna gołym okiem. Ciekawe jak wygląda to między Pepem a Artetą

1

@AmigoBlancos No tak średnio ten pewniak. Getafe w tym sezonie tylko raz miało więcej kartek od rywala ekspercie xDD

0

@Who_you_mam Chyba słabi piłkarze nie grają w najlepszym włoskim klubie nie sądzisz?

1

@escarabajo Kto jest topowym piłkarzem poza Odegradem i Haalandem. To tak jakby nazwać nasza repke topową bo mamy Lewego i Ziela xD

0

Carlo poleci w Listopadzie/Grudniu. Tak tragicznego Realu to ja nie widziałem od lat. Żenująca drużyna

2

Nie ma co Haaland w ten sezon wleciał na pełnej tak jak Robercik

0

@SinMistico Przecież City ma multum pomocników z których praktycznie każdy powinien grać. Rodri KDB Foden Gundo Bilva. Gdzie tam jeszcze Palmera zmieścić

1

@Hogart Tak tak a potem płacz o Ligę mistrzów xDD

0

@Jorginho xDDDD

3

Komentarz usunięty

0

@fenix1983 Oddając najlepszego piłkarza wzmacnia się zespół? Masz ty mózg człowieku?

0

@Barcaa12 Chciało z nim przedłużyć ale oferowali rok kontraktu a Gundo chciał minimum 2 lata. Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj xD

0

Komentarz usunięty

5

@parpe Nie winą tabasa jest że klub od lat zarządzany był jak gówno

0

Komentarz usunięty

0

@A4ron Z United Chelsea czy Totkami strzelał, więc te twoje wybiórcze spotkania są śmieszne i żenujące jednocześnie xDD

0

@Sapos93 Tak Gundo jest toksyczny w szatni i przez wiele lat był w drużynie Guardioli. Weź się zastanów czasem co za brednie wypisujesz

0

@Bluer20 co XDD

0

@xavi890 Przecież Gundo to półka wyżej od Kante xD

0

@beter2 Przecież to bardzo ładne stroje nawiązujące typowo do barw Katalonii. Jak dla mnie fajne że co roku są dostępne a zmieniają pozostałe 3 trykoty

4

@Katalończyk 99 Prędzej się okaże że nie wiedzieli co robią kupując Olmo i teraz chcą na siłę wypchać najlepszego piłkarza tamtego sezonu xD
To byłoby tak bardzo w stylu naszego klubu

0

@Faro Przyjdzie co do czego i będzie murowanie bramki przez 90% drużyn w tej lidze i tak to się skończy patrzenie częściej niż na PL

0

Według mnie Alvarez zrobił krok w tył w karierze. Kompletnie nie pasuje mi do Atletico. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie

0

Brazylia już praktycznie odpadła?

0

@RumbleDelivery dobrze się czujesz?

0

@sidi12843 Zgodnie z zasadą im więcej przegrasz przed sezonem tym więcej wygrać z w trakcie sezonu :)

1

No jak dla mnie Wisła zawiodła. Wiadomo że taki wynik przy grze 11v11 byłby bardzo pozytywny. Realia są jednak takie że Wisła grała w przewadze całą połowę i nic z tym nie zrobiła

5

1

Borek jakie załamanie w głosie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?