3

Dobrze że nawet komentator wymienia jako dowolny sposób strzelenie bramki z karnego xDD
Real Alonso wsm inaczej nie potrafi więc nie dziwne

0

@DonAndresFCB Ile realnie z tych 9 meczów mogli przegrać? XD
Przecież tam nie było pół przeciwnika który mógłby im zagrozić. Każda lepsza drużyna pokazuje Xabiemu jego miejsce w szeregu. Ten Real gra obrzydliwie i bez pomysłu, a Drużyna siwego z poprzednich lat pod względem stylu gry to było arcydzieło w porównaniu do tego ścieku drużyny Alonso xD

16

Wyjąć z tej drużyny Mbappe i Real walczyłby max o top 4. Mówcie co chcecie, ale w klasyku dostaną taki wpierdol że głowa mała. Tragiczna drużyna, a Xabi nie potrafi wprowadzić żadnego konkretnego stylu

1

@Bolton on się nadaje na Barce B co najwyżej xd

1

@Kwiatek1899 No zgwałcą nas tak samo jak Atletico, czy każdego większego rywala xDD

1

@CPuyol Z Girona to powinien nawet nie wychodzić w pierwszym składzie. Narzekacie na selekcjonera Hiszpanii a w meczu ze spadkowiczem La Liga sami byście go najchętniej wystawili xD

4

@bart_azz Wieszczy kryzys piłkarza po jednym słabym meczu z Sevilla, gdzie i tak był lepszy od swoich kolegów na boisku? Jeden bardzo udany sezon i już wam odcięło styki. Wróćcie sobie do Barcelony Koemana czy Xaviego i zobaczycie czym jest kryzys piłkarza i jak wtedy wyglądał Pedri xDD

1

Ależ koncert gramy. Ciekawe kiedy ten Probierz do dymisji się poda w końcu

0

@Xxxbarca4ever No nie xDD
Sevilla powinna nam już wjebać 4 bramki ale wy macie czelność płakać i doszukiwać się faulu xD

0

Ciekawe czy wyjdziemy na drugą połowę

0

@kuz Ale jaki Karny jak jego faul nawet nie był w polu karnym. Wy macie jakieś upośledzenie mózgu czy po prostu nie oglądacie meczu xD

0

@SinMistico A za co ty chciałeś tu karnego? Masz oczy xD

1

Niech ćwiąki po meczu nagra odcinek że Real Xabiego to najlepsza drużyna xDD

0

@Stinger_ To bardziej Bułgaria walczy sama ze sobą. Czesi wygrali tego seta tym że nie oddawali tysiąca punktów przeciwnikowi, czego już o Bułgarach powiedzieć nie można xD

0

Bułgaria własnymi błędami oddała seta xD

0

@VegetaPolska Oczywiście że Ktoś z dwójki Polska/Włochy będą faworytem w finale, ale uważam że Bułgaria na tym turnieju może być najtrudniejszym przeciwnikiem

0

@Stinger_ Zero zaskoczenia. Narazie Bułgaria gra perfekcyjnie na tym turnieju

0

Ktoś wie co się stało w meczu Alcaraza że przerwali?

0

@AxelF Przecież i Real i Barcelona wygrały w tym miesiącu wszystko, z tą różnicą że drużyna Flicka zrobiła to Bilansem 9:0 xD
Więc o czym ty bredzisz

0

@Popitek12 Pierwsza połowa 4/10 druga 8 może nawet 9

0

A żeby to żałosne Bilbao spadło. Wstyd żeby z takimi ogórkami pkt stracić

0

@Marcelinho132 Gdyby za paskudną grę karali to Arsenal zajmowałby dół tableli w tym sezonie xD

0

@Encore Nie. Będę głośno mówił czyja to wina xD

2

I w tym momencie Marecsa powinien pierdolnąć sobie w ten łysy łeb xDD
Zdjął wszystkich którzy byli w stanie atakować xD

0

@Hosh Maserca im przegrał mecz tymi zmianami. To się skończy 1:0. Kibice powinni go powiesić za jajca. Taki obsraniec nie może być trenerem takiego klubu

0

@Rewolucja123 już zaskoczyła. Bo przegrać z United to nie lada wyczyn

1

@Roobo Jak w całym tym sezonie. Gówno grają, indywidualności robią im punkty ( głównie żółw)

0

@Derean Real jest tak samo tragiczny jak ten Espanyol

0

@Gibbon_FCB Przecież my grając gorzej niż w tamtym sezonie gramy 2/3 poziomy wyżej niż Real. Oni w żadnym meczu nie potrafią wyprowadzić skutecznie piłki i wymienić kilku podań. Gdyby nie Mbappe to równie dobrze mogliby mieć teraz środek tabeli

0

Jak my przegramy mistrzostwo z tak tragicznym Realem to będzie wstyd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?