Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dobrze że nawet komentator wymienia jako dowolny sposób strzelenie bramki z karnego xDD
Real Alonso wsm inaczej nie potrafi więc nie dziwne
0
@DonAndresFCB Ile realnie z tych 9 meczów mogli przegrać? XD
Przecież tam nie było pół przeciwnika który mógłby im zagrozić. Każda lepsza drużyna pokazuje Xabiemu jego miejsce w szeregu. Ten Real gra obrzydliwie i bez pomysłu, a Drużyna siwego z poprzednich lat pod względem stylu gry to było arcydzieło w porównaniu do tego ścieku drużyny Alonso xD
16
Wyjąć z tej drużyny Mbappe i Real walczyłby max o top 4. Mówcie co chcecie, ale w klasyku dostaną taki wpierdol że głowa mała. Tragiczna drużyna, a Xabi nie potrafi wprowadzić żadnego konkretnego stylu
1
@Bolton on się nadaje na Barce B co najwyżej xd
1
@Kwiatek1899 No zgwałcą nas tak samo jak Atletico, czy każdego większego rywala xDD
1
@CPuyol Z Girona to powinien nawet nie wychodzić w pierwszym składzie. Narzekacie na selekcjonera Hiszpanii a w meczu ze spadkowiczem La Liga sami byście go najchętniej wystawili xD
4
@bart_azz Wieszczy kryzys piłkarza po jednym słabym meczu z Sevilla, gdzie i tak był lepszy od swoich kolegów na boisku? Jeden bardzo udany sezon i już wam odcięło styki. Wróćcie sobie do Barcelony Koemana czy Xaviego i zobaczycie czym jest kryzys piłkarza i jak wtedy wyglądał Pedri xDD
1
Ależ koncert gramy. Ciekawe kiedy ten Probierz do dymisji się poda w końcu
0
@Xxxbarca4ever No nie xDD
Sevilla powinna nam już wjebać 4 bramki ale wy macie czelność płakać i doszukiwać się faulu xD
0
Ciekawe czy wyjdziemy na drugą połowę
0
@kuz Ale jaki Karny jak jego faul nawet nie był w polu karnym. Wy macie jakieś upośledzenie mózgu czy po prostu nie oglądacie meczu xD
0
@SinMistico A za co ty chciałeś tu karnego? Masz oczy xD
1
Niech ćwiąki po meczu nagra odcinek że Real Xabiego to najlepsza drużyna xDD
0
@Stinger_ To bardziej Bułgaria walczy sama ze sobą. Czesi wygrali tego seta tym że nie oddawali tysiąca punktów przeciwnikowi, czego już o Bułgarach powiedzieć nie można xD
0
Bułgaria własnymi błędami oddała seta xD
0
@VegetaPolska Oczywiście że Ktoś z dwójki Polska/Włochy będą faworytem w finale, ale uważam że Bułgaria na tym turnieju może być najtrudniejszym przeciwnikiem
0
@Stinger_ Zero zaskoczenia. Narazie Bułgaria gra perfekcyjnie na tym turnieju
0
Ktoś wie co się stało w meczu Alcaraza że przerwali?
0
@AxelF Przecież i Real i Barcelona wygrały w tym miesiącu wszystko, z tą różnicą że drużyna Flicka zrobiła to Bilansem 9:0 xD
Więc o czym ty bredzisz
0
@Popitek12 Pierwsza połowa 4/10 druga 8 może nawet 9
0
A żeby to żałosne Bilbao spadło. Wstyd żeby z takimi ogórkami pkt stracić
0
@Marcelinho132 Gdyby za paskudną grę karali to Arsenal zajmowałby dół tableli w tym sezonie xD
0
@Encore Nie. Będę głośno mówił czyja to wina xD
2
I w tym momencie Marecsa powinien pierdolnąć sobie w ten łysy łeb xDD
Zdjął wszystkich którzy byli w stanie atakować xD
0
@Hosh Maserca im przegrał mecz tymi zmianami. To się skończy 1:0. Kibice powinni go powiesić za jajca. Taki obsraniec nie może być trenerem takiego klubu
0
@Rewolucja123 już zaskoczyła. Bo przegrać z United to nie lada wyczyn
1
@Roobo Jak w całym tym sezonie. Gówno grają, indywidualności robią im punkty ( głównie żółw)
0
@Derean Real jest tak samo tragiczny jak ten Espanyol
0
@Gibbon_FCB Przecież my grając gorzej niż w tamtym sezonie gramy 2/3 poziomy wyżej niż Real. Oni w żadnym meczu nie potrafią wyprowadzić skutecznie piłki i wymienić kilku podań. Gdyby nie Mbappe to równie dobrze mogliby mieć teraz środek tabeli
0
Jak my przegramy mistrzostwo z tak tragicznym Realem to będzie wstyd