0

Myślicie że betis dzisiaj bierze

0

Co musi się wydarzyć jutro żebyśmy byli w 8?

3

@BorzyKrzys Ładny ból dupy. To kolega stwierdził fakty, nie ty xDD

0

Czuję że dziś przejebiemy. Wygląda to obrzydliwe słabo

3

@macio_944 Z całym szacunkiem ale Eric czy Martin to dalej półka wyżej niż obrońcy dzisiaj wystawieni przez Pepa
Nie przesadzajmy xDD

2

@PatrykBarca ja postawiłem że więcej goli będzie w drugiej połowie więc zaczyna się ŚWIETNIE KURWA xD

0

O co chodzi z tym Senegal Maroko? Na skrócie nie widziałem żeby były jakieś kontrowersje

0

@Kuchar To stawiaj. Ja jestem na 90% pewny że 1:0 to się nie skończy xD

0

@Consigliere To chyba już od dawna tak nie działa xD

0

@Derean Dobrze czytam czy faul na Zawodniku Sociedad i później zaliczony gol dla Sociedad to zdziwienie? XDDD

1

Podobno zasady są takie że jak strzelimy do siatki piąty raz to wtedy nam uznają. Ale na drugiego gola już licznik się resetuje i znowu musimy wbić 5

0

@FcPortoFan1999 Dlatego mówię że się zatrzymałem na tym że zawsze kręciliśmy się gdzieś koło strefy medalowej. Jak można upaść tak nisko w takim czasie. Co się wydarzyło?

0

Ja chyba przespałem moment gdzie staliśmy się pośmiewiskiem w piłce ręcznej. Myślałem że dalej jesteśmy względnie silna drużyna a tu się okazuje że jesteśmy chyba najgrosi na tym turnieju

1

@Kubix93 Bo Alonso jest słabym trenerem. Tylko tyle i az tyle. Nie dźwignął tego pod każdym względem , zarówno taktycznym jak i mentalnym. Poza tym jest błaznem i pizdą którą ustawił sobie do pionu Vinicius xD
Oby został tam jak najdłużej bo tak żałosnego Realu to ja dawno nie pamiętam

0

Za chuja nie wiem po co Alonso wpuszczał żółwia jak chłop ledwo chodzi xDD

0

@Xxxbarca4ever jak my im zaraz wjebiemy 2 bramki jeszcze xD
Ten wynik 3:2 to żart

0

Myślicie że żółw wejdzie?

0

@MirusAmisz Z wszystkich ludzi na boisku na Raphinie nie powinniśmy złego słowa powiedzieć xD
Chłop dopiero zaczyna grac

0

Autentycznie uważam że Slot powinien polecieć bo to co typ odpierdala w tym sezonie przechodzi ludzkie pojęcie xD

4

Czy teraz w przypadku wygranej Szkotów na 100% trafiamy do drugiego

0

Dalej piszcie o tym jaki to Urban jest kurwa wspaniały. Takiej błazenady to nie było nawet za Probierza. Poza tym Probierz z Holandia na Euro zagrał nawet lepiej pomimo że przegrał.

0

@BORO_12 Przecież o Arsenalu który ,,jak teraz nie wygra to już nigdy " to ja słyszę przynajmniej od 3 lat i teraz leci 4 taki rok xDD

0

@Axoon Oby chłop został tam jak najdłużej xD

0

@Czyhrynski No to ich dwubiegunowość to inna sprawa. Dobrze wyglądaja na tle drużynach wręcz żenująco słabych. A każdy rywal który potrafi wymienić 5 podań ich ,,świetny" pressing rozbije bez najmniejszego problemu. Pomysł na grę Realu widzimy tylko gdy ktoś zagra nisko ustawiona obroną. Klepanie po obwodzie i wrzutki na mbappe

0

@Czyhrynski A Dziwisz się ? Przecież ten syf co gra Real to gorzej niż a Carlo

4

Dawać jakiegoś karnego dla Realu bo przecież trzeba trzymać narrację że Alonso to najlepszy trener na świecie i świetnie punktuje xd

1

Co człowiek miał w głowie że myślał że to sociedad w końcu zacznie grać w piłkę xD
Elche wyciera nimi murawę jak tylko im się podoba

0

@Derean Ale gra wygląda gorzej niż za Carlo. Mówcie co chcecie, Real wygrał w tym sezonie tylko z wybitnie słaba Barceloną, a z każdym rywalem który jest czymś więcej niż średniakiem dostają na łeb

2

Widzę że w tym sezonie tytuł Hiszpanii wygra drużyna mniej chujowa po prostu xD
Wyścig paralityków

0

@tbas Atletico pkt nie liczy czy nie jest hiszpańskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?