Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czemu wy tak to przeżywacie? Liga i tak zależy wyłącznie od nas. Spokojnie dowieziemy przewagę co by się nie działo
0
@KibicBarcy84 Na szczęście Real pozbył się Alonso. Losy mistrzostwa Raczej są przesadzone, mamy zbyt bezpieczna przewage
0
@Krystian1588 To już raczej się nazywa sentyment i nic więcej. Produkt jest jaki jest bo niestety jest teraz nastawiony głównie na pieniądze. Jednak jeśli chodzi o umiejętnościach wrestlerów to są teraz na dużo wyższym poziomie niż te nawet 10/15 lat temu
1
@Drozdu7 Nie no ja bym jednak wolał żeby ktoś tak nudny i pragmatyczny jak Arteta (w dodatku takim genem przegrywa) nie wygrał tej LM
0
@buglikos Dla nas te rozgrywki są po prostu przeklęte. Każdy z tych piłkarzy wie że ten klub od 10 lat nie wygrał LM i presją ich zjada. To widać naprawdę w każdym meczu fazy pucharowej od lat. Dopóki raz cudem nie wygrają tej LM to tak to będzie wyglądać. Czuję że jak już się przełamią to pójdzie dużo łatwiej w kolejnych sezonach. Pytanie tylko ile jeszcze będziemy czekać na to przełamanie xD
0
Dobrze jest jest ktoś taki jak łunin xDDD
1
@Aequlibre Branie danego okresu czasu zawsze jest wyłącznie pod narrację która chcemy uzyskać. Biorąc pod uwagę chociażby 10 ostatnich lat wygląda to już inaczej:
Superpuchar: 5:4 dla Barcelony
Puchar króla: 5:2 dla Barcelony
Liga : 5:4 dla Barcelony
Lm: 5:0 dla Realu xD
Superpuchar Europy: 4:0 dla Realu
Daruj sobie przyjacielu bo nie ma to sensu
1
Do końca meczu zostało+/- 20 minut, a wy tu płaczecie że już po meczu. Japierdole jakbyście pierwszy raz Barcelonę flicka oglądali xDDD
Posiedzieć że wstyd to jak nic nie powiedzieć
0
To prawda z tą dzika karta za Iran xDD
Sory może głupi jestem dalej się łudze
0
@FanBarcy22 do zesrania a nie do wygrania. Przecież ci jebani parodysci stracą jeszcze 3 bramki minimum
6
Dawno nie czułem takiej frustracji. Cisną tych Szwedów i sami sobie kurwa bramki wpierdalają
1
Jak tylko zobaczyłem ten skład z pizdy to wcale się nie dziwię że ich gwałcą xDD
0
Wiadomo coś więcej narazie co z Raphinia?
1
@Kapitan hawk Akurat jego udział w tym jest najmniejszy xDD
0
Ale co gwiazdę światowego formatu już każdy zrobił z Oskara to nasze xDDDD
2
@kejdzi Dziwisz się? Nie dostali dwóch oczywistych karnych xF
0
@Piotrek1993 przypominam że w drugiej połowie City dalej będzie miało Guardiolę na ławce a to przekreśla całą resztę komentarza
1
Autentycznie bodo by sprawiło więcej problemów Realowi niż drużyna tego parodysty xDDD
1
Akurat tego nie pomyślałem że nasz mecz będzie największym gównem z wszystkich spotkań LM
2
Odkąd Jest Flick mamy tak łatwe losowania że to głowa mała xD
0
@kuz A kogo mógł trafić Real. Napewno nie City przecież, prawda? XDDD
1
Jak można 7 minut sprawdzać czy był spalony
0
@jaras121 on miał jasne założenie od początku meczu i nawet się z tym nie krył xD
2
Anuluj chłopie. Trzeba anulować bo jeszcze odrobią xD
0
@Marcelinho132 powieniem śmieć znaleźć 2 czerwone xD
4
I wyjdzie taki śmieć Arberola i będzie coś gadał o sprawie Negreiery. Pierodlona hipokryzja
0
Pomijając kwestie tego że atletico nas gwałci. To że my mamy w tym meczu więcej kartek to jest kurwa parodia tego śmiecia z gwizdkiem
0
@AmigoBlancos Barcelona Flicka już nie takie straty odrabiała akurat xD
0
Myślicie że betis dzisiaj bierze
0
Co musi się wydarzyć jutro żebyśmy byli w 8?