3

Czemu wy tak to przeżywacie? Liga i tak zależy wyłącznie od nas. Spokojnie dowieziemy przewagę co by się nie działo

0

@KibicBarcy84 Na szczęście Real pozbył się Alonso. Losy mistrzostwa Raczej są przesadzone, mamy zbyt bezpieczna przewage

0

@Krystian1588 To już raczej się nazywa sentyment i nic więcej. Produkt jest jaki jest bo niestety jest teraz nastawiony głównie na pieniądze. Jednak jeśli chodzi o umiejętnościach wrestlerów to są teraz na dużo wyższym poziomie niż te nawet 10/15 lat temu

1

@Drozdu7 Nie no ja bym jednak wolał żeby ktoś tak nudny i pragmatyczny jak Arteta (w dodatku takim genem przegrywa) nie wygrał tej LM

0

@buglikos Dla nas te rozgrywki są po prostu przeklęte. Każdy z tych piłkarzy wie że ten klub od 10 lat nie wygrał LM i presją ich zjada. To widać naprawdę w każdym meczu fazy pucharowej od lat. Dopóki raz cudem nie wygrają tej LM to tak to będzie wyglądać. Czuję że jak już się przełamią to pójdzie dużo łatwiej w kolejnych sezonach. Pytanie tylko ile jeszcze będziemy czekać na to przełamanie xD

0

Dobrze jest jest ktoś taki jak łunin xDDD

1

@Aequlibre Branie danego okresu czasu zawsze jest wyłącznie pod narrację która chcemy uzyskać. Biorąc pod uwagę chociażby 10 ostatnich lat wygląda to już inaczej:
Superpuchar: 5:4 dla Barcelony
Puchar króla: 5:2 dla Barcelony
Liga : 5:4 dla Barcelony
Lm: 5:0 dla Realu xD
Superpuchar Europy: 4:0 dla Realu
Daruj sobie przyjacielu bo nie ma to sensu

1

Do końca meczu zostało+/- 20 minut, a wy tu płaczecie że już po meczu. Japierdole jakbyście pierwszy raz Barcelonę flicka oglądali xDDD
Posiedzieć że wstyd to jak nic nie powiedzieć

0

To prawda z tą dzika karta za Iran xDD
Sory może głupi jestem dalej się łudze

0

@FanBarcy22 do zesrania a nie do wygrania. Przecież ci jebani parodysci stracą jeszcze 3 bramki minimum

6

Dawno nie czułem takiej frustracji. Cisną tych Szwedów i sami sobie kurwa bramki wpierdalają

1

Jak tylko zobaczyłem ten skład z pizdy to wcale się nie dziwię że ich gwałcą xDD

0

Wiadomo coś więcej narazie co z Raphinia?

1

@Kapitan hawk Akurat jego udział w tym jest najmniejszy xDD

0

Ale co gwiazdę światowego formatu już każdy zrobił z Oskara to nasze xDDDD

2

@kejdzi Dziwisz się? Nie dostali dwóch oczywistych karnych xF

0

@Piotrek1993 przypominam że w drugiej połowie City dalej będzie miało Guardiolę na ławce a to przekreśla całą resztę komentarza

1

Autentycznie bodo by sprawiło więcej problemów Realowi niż drużyna tego parodysty xDDD

1

Akurat tego nie pomyślałem że nasz mecz będzie największym gównem z wszystkich spotkań LM

2

Odkąd Jest Flick mamy tak łatwe losowania że to głowa mała xD

0

@kuz A kogo mógł trafić Real. Napewno nie City przecież, prawda? XDDD

1

Jak można 7 minut sprawdzać czy był spalony

0

@jaras121 on miał jasne założenie od początku meczu i nawet się z tym nie krył xD

2

Anuluj chłopie. Trzeba anulować bo jeszcze odrobią xD

0

@Marcelinho132 powieniem śmieć znaleźć 2 czerwone xD

4

I wyjdzie taki śmieć Arberola i będzie coś gadał o sprawie Negreiery. Pierodlona hipokryzja

0

Pomijając kwestie tego że atletico nas gwałci. To że my mamy w tym meczu więcej kartek to jest kurwa parodia tego śmiecia z gwizdkiem

0

@AmigoBlancos Barcelona Flicka już nie takie straty odrabiała akurat xD

0

Myślicie że betis dzisiaj bierze

0

Co musi się wydarzyć jutro żebyśmy byli w 8?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?