4

Ten Arsenal Artety jest tak kurewsko nudną drużyną, że naprawdę mam nadzieję że oni nigdy nic poważnego nie wygrają

0

Pytanie do fanów piłki ręcznej, którzy regularnie śledzą co się dzieje. Wisła Płock wzmocniła się jakoś przed tym sezonem, bo kurs trochę kusi mimo wszystko a nie do końca wiem jak to tam wyglada

1

Odpadamy z turnieju

0

@Kinginiesta Dokładnie tak. Niech ten naród upadnie. Pozdrawiam:)

0

Życzę Szwecji jak najgorzej po tym co dzisiaj odjebali. Co się stało z tą repka

2

@Walpiano xDDDD
Wy się nigdy nie nauczycie czekać do końca? XDDD

0

Być gwałconym przez ogórków z Kosowa. Szwedzka piłka to dopiero dno i wodorosty

4

@Lionel_Messi10 Gdyby miał nie zagrać to byłoby to najbardziej bezsensowna decyzją jaka mógł podjąć. Trzeba było zakończyć karierę reprezentacyjna po wygraniu Mundialu, a nie chłop dwa lata później przed mundialem to rozważa xD

0

Ja uważam że gdyby Niemcy dzisiaj nie zdobyli 3 pkt to Nagelsmann powinien być tam zwolniony w trybie natychmiastowym xD

0

I my naprawdę się z tą Litwa męczyliśmy? Przecież to są chodzące paralityki xD

0

Może gdyby loyd grał dzisiaj chociaż na połowę swoich możliwości to byłoby zwycięstwo

0

Jak widzę co ta krejcikova odpierdala, to aż mi wstyd że w nią wierzyłem xD

0

Obiektywnie mamy jakieś realne szanse dzisiaj wygrać z Francją?

0

Nie myślałem że Joao Pedro będzie takim kozakiem xD

1

@Eklerek Zapewniam cię że nie tylko dziś xD

0

Nie jestem w stanie zrozumieć jakim cudem ktoś taki jak Enzo gra jeszcze w Chelsea xDD

0

Dzisiaj nie będzie tu bramek chyba xDDD

3

Jak słyszę co ten komentator pierdoli to mam wrażenie że chyba inny mecz oglądałem xD

0

Ktoś mi wyjaśni czemu gramy w strojach z zeszłego sezonu?

0

@kubix05 Legia też chciała inaczej. Tego nie można nazwać próbowaniem

0

Oglądam tą Legię 10 minut i już oczy krwawią. To jest przepaść jeśli chodzi o poziom gry między Legia a Rakowem

0

Mam wrażenie że Lech mial siłę na 30 minut. W drugiej połowie bedzie katastrofa

0

Szczerze nie myślałem że Ten Real Xabiego będzie az tak nudny i przewidywalny. No ale chyba nie ma co narzekać xD

0

Co się wydarzyło w meczu Benfiki?

2

@Douglas Dzięki panowie za pomoc

0

@Walpiano A jaka karę mieli dostać za takie pierdoły? XDD
Wy czytacie chociaż co wysyłacie czy nie

0

Jest gdzieś możliwość oglądania KMS z darmo? Z tego co widzę na dazn trzeba subskrypcję

2

@Frimpong Co? XD

0

@matador I myślisz że Son chciałaby tu przyjść i grzać ławę? XDD

0

@Herato I jedno i drugie. Uważam że tak dobrego sezonu jak poprzedni już nie będzie miał, ale nie zakładam też żeby powtórzył tak tragiczny jak ten

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?