Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ten Arsenal Artety jest tak kurewsko nudną drużyną, że naprawdę mam nadzieję że oni nigdy nic poważnego nie wygrają
0
Pytanie do fanów piłki ręcznej, którzy regularnie śledzą co się dzieje. Wisła Płock wzmocniła się jakoś przed tym sezonem, bo kurs trochę kusi mimo wszystko a nie do końca wiem jak to tam wyglada
1
Odpadamy z turnieju
0
@Kinginiesta Dokładnie tak. Niech ten naród upadnie. Pozdrawiam:)
0
Życzę Szwecji jak najgorzej po tym co dzisiaj odjebali. Co się stało z tą repka
2
@Walpiano xDDDD
Wy się nigdy nie nauczycie czekać do końca? XDDD
0
Być gwałconym przez ogórków z Kosowa. Szwedzka piłka to dopiero dno i wodorosty
4
@Lionel_Messi10 Gdyby miał nie zagrać to byłoby to najbardziej bezsensowna decyzją jaka mógł podjąć. Trzeba było zakończyć karierę reprezentacyjna po wygraniu Mundialu, a nie chłop dwa lata później przed mundialem to rozważa xD
0
Ja uważam że gdyby Niemcy dzisiaj nie zdobyli 3 pkt to Nagelsmann powinien być tam zwolniony w trybie natychmiastowym xD
0
I my naprawdę się z tą Litwa męczyliśmy? Przecież to są chodzące paralityki xD
0
Może gdyby loyd grał dzisiaj chociaż na połowę swoich możliwości to byłoby zwycięstwo
0
Jak widzę co ta krejcikova odpierdala, to aż mi wstyd że w nią wierzyłem xD
0
Obiektywnie mamy jakieś realne szanse dzisiaj wygrać z Francją?
0
Nie myślałem że Joao Pedro będzie takim kozakiem xD
1
@Eklerek Zapewniam cię że nie tylko dziś xD
0
Nie jestem w stanie zrozumieć jakim cudem ktoś taki jak Enzo gra jeszcze w Chelsea xDD
0
Dzisiaj nie będzie tu bramek chyba xDDD
3
Jak słyszę co ten komentator pierdoli to mam wrażenie że chyba inny mecz oglądałem xD
0
Ktoś mi wyjaśni czemu gramy w strojach z zeszłego sezonu?
0
@kubix05 Legia też chciała inaczej. Tego nie można nazwać próbowaniem
0
Oglądam tą Legię 10 minut i już oczy krwawią. To jest przepaść jeśli chodzi o poziom gry między Legia a Rakowem
0
Mam wrażenie że Lech mial siłę na 30 minut. W drugiej połowie bedzie katastrofa
0
Szczerze nie myślałem że Ten Real Xabiego będzie az tak nudny i przewidywalny. No ale chyba nie ma co narzekać xD
0
Co się wydarzyło w meczu Benfiki?
2
@Douglas Dzięki panowie za pomoc
0
@Walpiano A jaka karę mieli dostać za takie pierdoły? XDD
Wy czytacie chociaż co wysyłacie czy nie
0
Jest gdzieś możliwość oglądania KMS z darmo? Z tego co widzę na dazn trzeba subskrypcję
2
@Frimpong Co? XD
0
@matador I myślisz że Son chciałaby tu przyjść i grzać ławę? XDD
0
@Herato I jedno i drugie. Uważam że tak dobrego sezonu jak poprzedni już nie będzie miał, ale nie zakładam też żeby powtórzył tak tragiczny jak ten