@Comentateiro Siłą PISu jest beznadziejna opozycja, takie są fakty. PiS wygrywa bo opozycja nie stworzyła przez lata ciekawej opcji do głosowania. Przypominam, że ok połowa ludzi w ogóle nie oddaje głosu. Ludzi, którzy chcą głosować a nie mają na kogo jest od groma. Jakby koalicja miała coś ciekawego do zaoferowania do takie niezdecydowane jednostki przechyliły by szalę na jej korzyść. Z jakiegoś powodu - tak się nie dzieje. Na pewno nie przez super rządy PiSu. Może retoryka anty PiS obrzydła ludziom - trzeba bardziej się wysilić. Jak pierwszy raz mogłem głosować to oddałem głos na PO. Obiecywali obniżki VAT, podtrzymanie/obniżenie wieku emerytalnego i coś tam jeszcze. Wszystko zrobili na odwrót. Później jak zaczęło się palić to Tusk uciekł do Brukseli. Teraz wraca na białym koniu i oczywiście straszy PISem zamiast mieć coś ciekawego do zbudowania.
@mleczkoo Głosowałem na nich. Jednak mam już dość JKM, Brauna i coraz bardziej irytuje mnie Mentzen. Podoba mi się kierunek gospodarczy bo jest aż za bardzo w prawo, ale generuje rozmowę w prawidłowym kierunku. Ciężki dylemat.
Hej. Mam pytanko. Chciałbym iść na wybory, ale nikt nie pasuje mi w połączeniu poglądów gospodarczych i światopoglądowych. Podobała mi się inicjatywa PFP Gwiazdowskiego, marzy mi się gospodarka oparta na wolnym rynku z minimalną interwencją państwa oraz proste podatki. W kwestiach światopoglądowych jestem takim centrysta. Zrobiłem nawet test na mypolitics i wyszło mi „żadna partia nie odpowiada Twoim poglądom”. Z jednej strony nie chce iść na wybory bo nie mam na kogo głosować, a ż drugiej mam już dość tego toksycznego duopolu. Czy istnieją jakieś normalniejsze opcje do głosowania? Czy ktoś planuje oddać głos na bezpartyjnych samorządowców i wie coś o ich pomysłach i poglądach? Na stronie jest tego niewiele a może ktoś śledzi ich działalność.
@Greenalley Mięśniowek też będzie sporo. W zeszłym sezonie tylko 4! zawodników z pola nie złapało urazu mięśniowego. Plus 2 bramkarzy. Tragiczny wynik.
@qbuteq Jest titularem mimo jeszcze mlodzienczej sylwetki i już zaczyna płacić za to pierwszymi dolegliwościami. Oczywiście grając w niższych ligach też bym mógł ale tam poziom i intensywność nie jest na takim poziomie. Lamine to jeszcze chłopaczek i wg mnie takie regularne granie na takim poziomie może odbić się na jego zdrowiu w późniejszym czasie.
@sewciu50 na początku meczu Ter Stegen wyłapuje czerwo. Rezerwowy bramkarz zderza się z napastnikiem rywala i musi opuścić plac gry. Między słupkami staje Sergi Roberto.
@don'T.R.I.P.e A mi nie podszedł. Robienie z tego gościa ofiary i zakończenie było niepoważne. Oczywiście subiektywna opinia. Dobrej gry aktorskiej nie neguję.
@ludnek A no to swoją drogą. Właśnie to jest problem YT - że taki Stanowski moralizuje i pilnuje porządku :D Ja się zgodzę, że jest hipokrytą itp, ale patogale i konferencje troglodytów to jednak 3 półki niżej.
0
@Culer9002 Dla mnie ciekawostką jest to, że komuś chce się liczyć te dni ;)
2
@NsKi @tbas W zeszłym sezonie nie licząc bramkarzy tylko 4 piłkarzy z pola nie miało mięśniowek. To nie przypadek.
0
@Rewolucja123 Komentarz taktyczny
4
@Montjuic W jaki sposób nissan zbiera informacje o aktywności seksualnej? xD
0
@Mazi Co sądzisz o bezpartyjnych samorządowcach?
0
"Pytany o to, czy grając dla Materacy czuje się traktowany tak samo przez sędziów" - materacy?
9
@Comentateiro Siłą PISu jest beznadziejna opozycja, takie są fakty. PiS wygrywa bo opozycja nie stworzyła przez lata ciekawej opcji do głosowania. Przypominam, że ok połowa ludzi w ogóle nie oddaje głosu. Ludzi, którzy chcą głosować a nie mają na kogo jest od groma. Jakby koalicja miała coś ciekawego do zaoferowania do takie niezdecydowane jednostki przechyliły by szalę na jej korzyść. Z jakiegoś powodu - tak się nie dzieje. Na pewno nie przez super rządy PiSu. Może retoryka anty PiS obrzydła ludziom - trzeba bardziej się wysilić. Jak pierwszy raz mogłem głosować to oddałem głos na PO. Obiecywali obniżki VAT, podtrzymanie/obniżenie wieku emerytalnego i coś tam jeszcze. Wszystko zrobili na odwrót. Później jak zaczęło się palić to Tusk uciekł do Brukseli. Teraz wraca na białym koniu i oczywiście straszy PISem zamiast mieć coś ciekawego do zbudowania.
1
@mleczkoo Głosowałem na nich. Jednak mam już dość JKM, Brauna i coraz bardziej irytuje mnie Mentzen. Podoba mi się kierunek gospodarczy bo jest aż za bardzo w prawo, ale generuje rozmowę w prawidłowym kierunku. Ciężki dylemat.
0
Hej. Mam pytanko. Chciałbym iść na wybory, ale nikt nie pasuje mi w połączeniu poglądów gospodarczych i światopoglądowych. Podobała mi się inicjatywa PFP Gwiazdowskiego, marzy mi się gospodarka oparta na wolnym rynku z minimalną interwencją państwa oraz proste podatki. W kwestiach światopoglądowych jestem takim centrysta. Zrobiłem nawet test na mypolitics i wyszło mi „żadna partia nie odpowiada Twoim poglądom”. Z jednej strony nie chce iść na wybory bo nie mam na kogo głosować, a ż drugiej mam już dość tego toksycznego duopolu. Czy istnieją jakieś normalniejsze opcje do głosowania? Czy ktoś planuje oddać głos na bezpartyjnych samorządowców i wie coś o ich pomysłach i poglądach? Na stronie jest tego niewiele a może ktoś śledzi ich działalność.
0
@Greenalley Mięśniowek też będzie sporo. W zeszłym sezonie tylko 4! zawodników z pola nie złapało urazu mięśniowego. Plus 2 bramkarzy. Tragiczny wynik.
0
@Macio93 Panie, gdzie tam do klasyku. Jeszcze biorąc pod uwagę ich "końskie" zdrowie
4
@Mroziu Co to za głupoty xD Xaviego i Eto'o po zerwanych ACLach też sprzedawales? Gość ma naderwanie - samo wróci do normy.
2
@qbuteq Jest titularem mimo jeszcze mlodzienczej sylwetki i już zaczyna płacić za to pierwszymi dolegliwościami. Oczywiście grając w niższych ligach też bym mógł ale tam poziom i intensywność nie jest na takim poziomie. Lamine to jeszcze chłopaczek i wg mnie takie regularne granie na takim poziomie może odbić się na jego zdrowiu w późniejszym czasie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FutbolFan Ja myślę, że większość zła na świecie wynika z działań złych ludzi. Powód zawsze się znajdzie.
3
@Jakchcesz @pauletaa @Striker @agaFCB @koz_yo Wszyscy otarliscie się o prawidłową odpowiedź jaka jest nasturcja :)
0
Co to za roślina?
Jej nazwa składa się z pseudonimu amerykańskiego rapera i nazwy kraju.
7
@Comentateiro Może obejmie reprezentację Anglii to mu przyznają 1 ;)
4
Vicente Del Bosque tez miał nieźle osiągi.
0
@Ptasior To sobie pooglądać co robili żołnierze izraelscy z palestynczykami. Pełno było tego treści na tt.
3
@brd42 No przeskok jest olbrzymi więc zdziwienia nie ma.
1
@sewciu50 na początku meczu Ter Stegen wyłapuje czerwo. Rezerwowy bramkarz zderza się z napastnikiem rywala i musi opuścić plac gry. Między słupkami staje Sergi Roberto.
0
@Hadim Zobaczymy. Potrafił odejść od gry 4 pomocnikami więc może wyprobuje i to rozwiązane.
0
@AxelF Nie zgadzam się. Strzelał Realowi, strzelał dublet Arsenalowi. Nie był gościem co znika w ważnych spotkaniach.
0
@Kwasiak98 No to pokaż mi trzech 16latkow występujących w podstawowym składzie mocnego europejskiego zespołu. Talentów na świecie nie brakuje.
0
@partymaker Tylko złamał szczękę matce. Gonciarz też zgrywał obrońcę kobiet.
0
@don'T.R.I.P.e A mi nie podszedł. Robienie z tego gościa ofiary i zakończenie było niepoważne. Oczywiście subiektywna opinia. Dobrej gry aktorskiej nie neguję.
1
@ludnek A no to swoją drogą. Właśnie to jest problem YT - że taki Stanowski moralizuje i pilnuje porządku :D Ja się zgodzę, że jest hipokrytą itp, ale patogale i konferencje troglodytów to jednak 3 półki niżej.
1
Messi jak miał 16 lat to nie wychodził w podstawowym składzie Barcelony.
1
@Volley No właśnie. To nie była kwestia charakteru