@jacobFCB Warga napisał oświadczenie, że głupie żarty i źle się zestarzało. Natomiast to był po prostu nieśmieszny żart. Stano nie chce mieć po prostu do czynienia z ludźmi YT i ogólnie to się nie dziwię. W dużej mierze jest to jakieś patologiczne towarzystwo. Może nie sam zdupy ale to środowisko patowalk itp.
@Zdobywca Real awansował do finału dostając u siebie 1:4 i strzelając karniaka na końcu. Z Roma odpadliśmy a w obecnym formacie byłby remis bo bramki na wyjeździe się nie liczą.
@Rust_Cohle On nie lubi kaszojadow. Ma naprzemiennie wpisy chwalące cudowność pracy w niedzielę bo on może wtedy korzystać z jego dobrodziejstw (zjeść śniadanie w knajpie lub iść do galerii z partnerką)i krytykujące kaszojady bo zaburzają komfort jego życia (np beczą w samolocie - choć wiadomo, że to postepowi dorośli je tam zabrali) ;)
@Faro Sezon się nie skoczył. W zeszłym sezonie najrówniej grającym SO zdecydowanie był Christensen. Faktem jest. Jednak, że PO nie jest optymalną pozycja dla Kounde.
@Chucky Tak owszem. Kiedyś jak byłem młodszy to byłem nią wręcz zauroczony i oglądałem filmy tylko żeby na nią popatrzeć. Teraz mam żonę i dzieci i śmiesza mnie przeszłe zauroczenia do kobiety z ekranu xD
@Rewolucja123 W zeszłym sezonie tylko 6 zawodników z całej kadry (wliczając bramkarzy) nie miało kontuzji mięśniowych. To jest wynik dramatyczny i wg mnie nie można mówić o pechu i przypadku. Ewidentnie zawodnicy są źle prowadzeni i jestem przekonany, że za kadencji Xaviego kontuzje mięśniowe będą normą, a zawodnicy będą wypadać z kadry regularnie. Na koniec sezonu będą pewnie też jechać na oparach.
@paweldunajecfcb Nie siada mi w ogóle Taco - nie twierdzę,z jest słaby tylko mi nie siedzi. Mimo to wpadł mi w icho kawałek z tej płyty w duecie z Podsiadło - poczułem się jak w tych latach. Coś jak Problem - bloki z betonu.
Nie ma to znaczenia, ale mały plusik dla Xaviego za wczorajsze rotacje. Może straciliśmy punkt, ale cieszy mnie, że trener korzysta z większej liczby zawodników. To dobry prognostyk na resztę sezonu.
@MarcepanowyKsiaze Ja bym w pierwszej kolejności pożegnał Raphinhe. Araujo bym sprzedał, jeśli nadal będzie tak regularnie łapał kontuzje bo on nie jest w stanie rozegrać jednego sezonu bez poważnych urazów. Ansu - też bym się pozbył jeśli będzie chętny i nie zrobi postępów w Brighton. Mam jednak nadzieję, że zarówno Ronald i Ansu wrócą na dobre tory.
@Ptasior W końcu były doradca Tuska x) Świadczy to o jaki elektorat zabiega - elektorat, który chce żeby nikt się nie wybił i każdy miał gowno, ale równo. Polska polityka w pigułce.
0
@Bagsik88 Z nikim wielkich kos nie miał w klubach. Z kim oprócz Pepa miał takie relacje?
0
@jacobFCB Warga napisał oświadczenie, że głupie żarty i źle się zestarzało. Natomiast to był po prostu nieśmieszny żart. Stano nie chce mieć po prostu do czynienia z ludźmi YT i ogólnie to się nie dziwię. W dużej mierze jest to jakieś patologiczne towarzystwo. Może nie sam zdupy ale to środowisko patowalk itp.
2
@GeneralXavi Część osób ma dziwne zboczenie - chęć słuchania trzasku tyłków.
8
Ciekawe czy Xavi wyprobuje Christensena na DMie.
0
@Bagsik88 Nie każdy chce grać długo w jednym miejscu
0
@Firestone Były głosy, że nawet z S.p. Vilanova miał dziwne akcje.
0
@dziku77 Tylko kurde dopóki Ibra grał na 9 to było spoko. Strzelał seryjnie. Potem się posypało
1
@adukla Źródło?
3
@Ciuus Eto odszedł bo Guardiola go nie chciał. Z Kameruńczykiem też się nie dogadywał. A Załatana sam sobie zażyczył.
2
@icon3520 Balde wg mnie totalnie bez formy.
2
@Zdobywca Real awansował do finału dostając u siebie 1:4 i strzelając karniaka na końcu. Z Roma odpadliśmy a w obecnym formacie byłby remis bo bramki na wyjeździe się nie liczą.
5
@Rust_Cohle On nie lubi kaszojadow. Ma naprzemiennie wpisy chwalące cudowność pracy w niedzielę bo on może wtedy korzystać z jego dobrodziejstw (zjeść śniadanie w knajpie lub iść do galerii z partnerką)i krytykujące kaszojady bo zaburzają komfort jego życia (np beczą w samolocie - choć wiadomo, że to postepowi dorośli je tam zabrali) ;)
0
@Faro Sezon się nie skoczył. W zeszłym sezonie najrówniej grającym SO zdecydowanie był Christensen. Faktem jest. Jednak, że PO nie jest optymalną pozycja dla Kounde.
0
@Chucky Tak owszem. Kiedyś jak byłem młodszy to byłem nią wręcz zauroczony i oglądałem filmy tylko żeby na nią popatrzeć. Teraz mam żonę i dzieci i śmiesza mnie przeszłe zauroczenia do kobiety z ekranu xD
0
@Rewolucja123 Zobaczymy na koniec sezonu. Ja się trzymam tego co napisałem. Mam jednak nadzieję, że może jakimś cudem Xavi mnie zaskoczy.
0
@koksik2700 Ok kiedyś Penelope to był ideał
0
@Rewolucja123 W zeszłym sezonie tylko 6 zawodników z całej kadry (wliczając bramkarzy) nie miało kontuzji mięśniowych. To jest wynik dramatyczny i wg mnie nie można mówić o pechu i przypadku. Ewidentnie zawodnicy są źle prowadzeni i jestem przekonany, że za kadencji Xaviego kontuzje mięśniowe będą normą, a zawodnicy będą wypadać z kadry regularnie. Na koniec sezonu będą pewnie też jechać na oparach.
0
@paweldunajecfcb Nie siada mi w ogóle Taco - nie twierdzę,z jest słaby tylko mi nie siedzi. Mimo to wpadł mi w icho kawałek z tej płyty w duecie z Podsiadło - poczułem się jak w tych latach. Coś jak Problem - bloki z betonu.
0
@kondzix2115 https://natemat.pl/513691,kobiety-opowiedzialy-o-toksycznych-zachowaniach-krzysztofa-gonciarza
0
@Iniesta19820815 A jak spuchnie jak Roma w drugiej połowie? :)
0
@Kidd Rotacje. Tracenie pkt chyba nigdy nie jest pozytywne, ale mogę się mylić.
0
@Colon The Wire :)
0
@Colon Świetny serial. Polecam fanom kryminałów.
2
@mientusek1407 Erling Halland jest powiązany z Agnieszką .
1
Nie ma to znaczenia, ale mały plusik dla Xaviego za wczorajsze rotacje. Może straciliśmy punkt, ale cieszy mnie, że trener korzysta z większej liczby zawodników. To dobry prognostyk na resztę sezonu.
1
@MarcepanowyKsiaze Ja bym w pierwszej kolejności pożegnał Raphinhe. Araujo bym sprzedał, jeśli nadal będzie tak regularnie łapał kontuzje bo on nie jest w stanie rozegrać jednego sezonu bez poważnych urazów. Ansu - też bym się pozbył jeśli będzie chętny i nie zrobi postępów w Brighton. Mam jednak nadzieję, że zarówno Ronald i Ansu wrócą na dobre tory.
0
@Khajio No powiem tak - odważna teza.
1
@Ptasior W końcu były doradca Tuska x) Świadczy to o jaki elektorat zabiega - elektorat, który chce żeby nikt się nie wybił i każdy miał gowno, ale równo. Polska polityka w pigułce.
3
Kto wygra mistrzostwo? To skomplikowane. Jestem kibicem Realu Madryt. Gość nawet się z tym nie kryje.
0
@Amigo_Blanco 80% Konfederacja, ale nie będę na nich głosował. Najmniej na PIS, ale nie wiem czy oni w ogóle udzielili odpowiedzi.