O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 219
  • Liczba komentarzy 54
  • Polecenia 91

Komentarze

1

Witam fanów Barcy Vamos ... jestem fanem Barcy od 1992 i moja taka skromna opinia co do meczu .Jest tak że Modrić i Kross muszą dostać plastry i Real nie będzie istniał już nie jeden mecz to pokazał .

0

Pismaki już zaczęli telenowale bajeczek byle żeby kasa się zgadzała ze sprzedaży gazet i wyświetleń w internecie .Jutro albo za 3 dni napiszą Kylian Mbappé kupił dom koło Barcelony

0

@socha Jak bym się tak nie cieszył bo mamy jakąś dziwną tendencję czy więcej przeciwnik ma osłabień tym gorzej. I Nie mówię tu tylko o wczorajszym meczu .Tylko przez ostatnie lata jak nie LM to Lidzę.

6

dziwny zbieg okoliczności odkąd jest War Real nie może wygrać LM

2

Zobacz wszystkie

10

Już niedługo to się zmieni Panie Koeman bo będziesz pakował walizki pod koniec Stycznia.

9

Drogo Redakcjo po co wprowadzacie w błąd użytkowników że mecz jest w TVP Sport .Mecz jest znowu ale na stronie internetowej TVP sportu a to różnica bo nie w Telewizji.

7

Panie Sergio González szacun bo postawiliście bardzo mocen warunki naszej ospałej drużynie .Ale Panie Sergio González . Przepisów to chyba że musisz nauczyć bo Alba był trafiony w rękę może z odległości 40 cm .Jasno jest w kodeksie przepisów że taki sytuacji się nie gwiżdźe co do faulu na Debuśiu atak na z tyło nogi z pełną premedytacja . A bym zapomniał faul na Destcie w polu karnym już nie widziałeś .Wiec proponuje ostawić te tabletki albo zmienić dilera .

6

@zibiku To Prawda kolego ale liczę że w środę autobus Diego Simone w zaległem spotkaniu z Athletic Bilbao straci punkty .Bo jest po ciężkich derbach

6

dziwny zbieg okoliczności odkąd jest War Real nie może wygrać LM

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?