@kpiarz Biję się w pierś, nie znam szczegółów tamtego dealu. To było lata temu i oficjalny przekaz był taki, że Barcelona wspiera Unicef. Możliwe, że bardzo się mylę, ale jeśli masz jakiś artykuł pod ręką to byłbym wdzięczny. https://unicef.pl/wspolpraca/wspolpraca-z-firmami/partnerzy-unicef/fc-barcelona Oficjalnie coś tam Barcelona przekazywała na cele Unicefu. Nawet jeśli była to wyrachowana gra dla ocieplenia wizerunku to zawsze lepiej malutki plusik niż takie współprace co śmierdzą na kolimetr.
„Rywalizacja w tym sezonie będzie bardzo trudna, a jeszcze trudniejsza na lewym skrzydle, gdzie są już gracze tacy jak Raphinha, Ferran Torres i João Félix”. Raphinha to nie skrzydłowy, a tym bardziej nie lewy (chyba że trenerem jest Xavi), Ferran to samo. Portugalczyk nie wiadomo czy wróci (oby nie wpadli na pomysł, żeby go wykupić).
@tomek8756 To zależy kto czego oczekuje od życia. Jeśli ceni się niezależność i wolność - zapewne nie. Jeśli natomiast ktoś chce zbudować stabilny związek na całe życie - uważam, że warto. Sam mam żonę i jestem szczęśliwy w tym związku. Urodziła mi już dwójkę wspaniałych synów. Nie wiem jak się życie potoczy, ale choćby z powodów prozaicznych jak dziedziczenie (nigdy nie wiadomo ile czasu mamy na świecie) jestem spokojniejszy o nią. Widzę, co muszą przechodzić osoby, które mierzą się z niespodziewaną śmiercią partnera, z którym nie były w związku formalnym. Do tego małżeństwo to odpowiedzialność i coś o co dbasz każdego dnia. Jeśli jednak ktoś będąc z kimś cały czas myśli o tym, że ta druga strona go „oskubie „ i bierze ślub żeby później wziąć majątek to taki związek nie ma sensu. W ogóle smuci mnie sposób myślenia wielu współczesnych ludzi- wszystko przez pryzmat braku zaufania. Rozumiem jednak, że każdy inaczej się wychował i miał lub nie miał pewnych wzorcy.
Lata temu brak reklam na koszulkach czy Unicef, któremu Barcelona jeszcze pomagała finansowo. Dziś klub niestety szuka gotówki na każdym możliwym polu i Laporta dla pieniędzy zrobi chyba wszystko. Smutne to. Trochę się cieszyłem jak Laporta wygrał, u mnie też zagrał na sentymencie. Teraz mam wrażenie, że to wilki krętacz, który chce upychać swoich słupów, a jak coś nie idzie to gra kartą oblężonej twierdzy. Cały świat atakuje biedną Barcelonę, wina madritismo socjologico i inne żenujące ruchy. Pozostaje tylko czekać na odrobinę normalności przy kolejnej prezydenturze, o ile Joan nie wyprzeda dźwigniami wszystkich zysków w przyszłości.
@bulo Być może. Jednak nowy trener to nowe rozdanie. Ferran ma dobre warunki fizyczne, dobrą technikę i świetnie wychodzi do piłek - ostatnio świetnie się ustawił przy golu reprezentacji. Do tego jest młody, ma kontakt i nie chce odchodzić. Cieszyłbym się jakby Flick go zbudował i odstawiał Lewego bo wieku nie oszukasz.
@BorzyKrzys Pisząc o Alabamie masz na myśli tej fejk o Sarze Miliken? Dla przypomnienia bo ktoś wrzucić fake z tweetera i wszyscy się rzucili do komentowania. Sara Miliken wygrała zawody, które mają w nazwie konkursu słowo Miss, ale to jakiś podrzędny konkurs nie mający nic wspólnego z prestiżowym miss Alabamy. W tym co wygrała wyżej wymieniona pani są inne kryteria dobory wygranej - liczą się przemowy, jakieś prace społeczne i inne rzeczy. Wygląd nie jest najważniejszy tak jak w miss Alabama, które wygrała Diane Westhoven. Chyba, że z nią jest coś nie tego?
Super wiadomość, nie spodziewałem się jego pozostania. Jakby Flick nie dał rady (mam nadzieję, że jednak mnie pozytywnie zaskoczy) to może Mendes go tu wciśnie na trenera pierwszego zespołu .
@Pawlak1992 Tutaj jest inna kwestia. Jeśli ktoś daje 15mln mimo, że grał w rezerwach to ile byłby wart, jakby zagrał w 1 zespole jakieś ogony? Na pewno stawka w górę jeśli jest taki dobry ;)
@marcin62 Dość powiedzieć, że reklamy sponsorów ma wbudowane w swoje filmy na kanale zero i to na początku i końcu. Ostatnio oglądałem odcinek może z 10 minutowy o wystawie we Wrocławiu i chyba ponad pół minuty na początku i końcu wymienianie tych samych sponsorów. Nie da się tego ominąć.
@IronSanHybrid Oj tak. Wspaniały serial, mega klimat. Świetna rola Dorocinskiego, świetny Grabowski czy Gajos. Obejrzalem ze 3 razy, a pewnie kiedyś do tego wrócę. Polecam też książkę Vegi o pierwowzorach postaci - Złe psy - w imię zasad. Pierwowzór Despera już nie żyje - Sławomir Opala.
@JarekS Ja nie śledzę występów rezerw. To szkoda, pozostaje trzymać kciuki, że i to zadanie Deco spartaczy i nie dojdzie do porozumienia x) Niestety ruchy Laporty w tej kadencji nie mają nic wspólnego z kalkulacją. Liczy się tu i teraz i jego bajeczki i potężnej konkurencyjnej Barcy.
Mam nadzieję, że Flick coś w nim dostrzeże i da szansę. Swoj gość, potrafi się odnaleźć i ma fajne warunki fizyczne. W pierwszym zespole już też pokazał nosa. Jakoś bardziej mi się podoba jego profil niż Roque, który odstaje techniką i jest niski, a Aguero to raczej nie będzie :)
0
@kpiarz Biję się w pierś, nie znam szczegółów tamtego dealu. To było lata temu i oficjalny przekaz był taki, że Barcelona wspiera Unicef. Możliwe, że bardzo się mylę, ale jeśli masz jakiś artykuł pod ręką to byłbym wdzięczny. https://unicef.pl/wspolpraca/wspolpraca-z-firmami/partnerzy-unicef/fc-barcelona Oficjalnie coś tam Barcelona przekazywała na cele Unicefu. Nawet jeśli była to wyrachowana gra dla ocieplenia wizerunku to zawsze lepiej malutki plusik niż takie współprace co śmierdzą na kolimetr.
3
„Rywalizacja w tym sezonie będzie bardzo trudna, a jeszcze trudniejsza na lewym skrzydle, gdzie są już gracze tacy jak Raphinha, Ferran Torres i João Félix”. Raphinha to nie skrzydłowy, a tym bardziej nie lewy (chyba że trenerem jest Xavi), Ferran to samo. Portugalczyk nie wiadomo czy wróci (oby nie wpadli na pomysł, żeby go wykupić).
3
@tomek8756 To zależy kto czego oczekuje od życia. Jeśli ceni się niezależność i wolność - zapewne nie. Jeśli natomiast ktoś chce zbudować stabilny związek na całe życie - uważam, że warto. Sam mam żonę i jestem szczęśliwy w tym związku. Urodziła mi już dwójkę wspaniałych synów. Nie wiem jak się życie potoczy, ale choćby z powodów prozaicznych jak dziedziczenie (nigdy nie wiadomo ile czasu mamy na świecie) jestem spokojniejszy o nią. Widzę, co muszą przechodzić osoby, które mierzą się z niespodziewaną śmiercią partnera, z którym nie były w związku formalnym. Do tego małżeństwo to odpowiedzialność i coś o co dbasz każdego dnia. Jeśli jednak ktoś będąc z kimś cały czas myśli o tym, że ta druga strona go „oskubie „ i bierze ślub żeby później wziąć majątek to taki związek nie ma sensu. W ogóle smuci mnie sposób myślenia wielu współczesnych ludzi- wszystko przez pryzmat braku zaufania. Rozumiem jednak, że każdy inaczej się wychował i miał lub nie miał pewnych wzorcy.
1
@bady48 Kontuzje go zniszczyły. Chłop stracił dynamikę na której bazował i widać te niepewność. Szkoda mi go.
1
Fajnie jakby zaskoczył bo chyba większość go skreśliła i w zespole trzyma go tylko wysoka pensja uniemożliwiająca odejście.
0
@BORO_12 Po trzecie jako jedyny gwarantuje jakieś liczby.
2
@LambiPL Porządnego defensywnego pomocnika też nie mamy od lat.
4
Lata temu brak reklam na koszulkach czy Unicef, któremu Barcelona jeszcze pomagała finansowo. Dziś klub niestety szuka gotówki na każdym możliwym polu i Laporta dla pieniędzy zrobi chyba wszystko. Smutne to. Trochę się cieszyłem jak Laporta wygrał, u mnie też zagrał na sentymencie. Teraz mam wrażenie, że to wilki krętacz, który chce upychać swoich słupów, a jak coś nie idzie to gra kartą oblężonej twierdzy. Cały świat atakuje biedną Barcelonę, wina madritismo socjologico i inne żenujące ruchy. Pozostaje tylko czekać na odrobinę normalności przy kolejnej prezydenturze, o ile Joan nie wyprzeda dźwigniami wszystkich zysków w przyszłości.
0
@tadzik447 A to oczywiście. Chodziło mi tylko o to, jak świat bardzo się zmienia i jak inne życie mają ludzie w pokoleniach następujących po sobie:)
3
https://bielsko.biala.pl/aktualnosci/54358/zylo-sie-biednie-ale-bylo-pieknie-bielskiej-100-latki-sny-o-dziecinstwie-i-marzenie-wyjazdu-na-zar Niesamowite, jak różne jest współczesne życie w porównaniu do wcześniejszych pokoleń..
17
Niestety błąd Laporty. Przedłużył kontrakt po jego ciężkiej kontuzji na kosmicznych warunkach jak na umiejętności i doświadczenie.
0
@kaamil1910 Tak się prezentują https://www.reddit.com/r/Eredivisie/comments/1dpy8c2/nac_breda_away_kit_2425_remembering_the_polish/?rdt=35084
0
@bulo Być może. Jednak nowy trener to nowe rozdanie. Ferran ma dobre warunki fizyczne, dobrą technikę i świetnie wychodzi do piłek - ostatnio świetnie się ustawił przy golu reprezentacji. Do tego jest młody, ma kontakt i nie chce odchodzić. Cieszyłbym się jakby Flick go zbudował i odstawiał Lewego bo wieku nie oszukasz.
1
@Rhaan Miał też mecze w zastępstwie Lewego z Atletico gdzie strzelał zwycięską bramkę. Ja trzymam kciuki za gościa.
4
Dobre podejście. Oby udowodnił Flickowi, że warto go dawać coraz częściej na 9. Na LS się kisił u Xaviego.
1
@BorzyKrzys Pisząc o Alabamie masz na myśli tej fejk o Sarze Miliken? Dla przypomnienia bo ktoś wrzucić fake z tweetera i wszyscy się rzucili do komentowania. Sara Miliken wygrała zawody, które mają w nazwie konkursu słowo Miss, ale to jakiś podrzędny konkurs nie mający nic wspólnego z prestiżowym miss Alabamy. W tym co wygrała wyżej wymieniona pani są inne kryteria dobory wygranej - liczą się przemowy, jakieś prace społeczne i inne rzeczy. Wygląd nie jest najważniejszy tak jak w miss Alabama, które wygrała Diane Westhoven. Chyba, że z nią jest coś nie tego?
7
Super wiadomość, nie spodziewałem się jego pozostania. Jakby Flick nie dał rady (mam nadzieję, że jednak mnie pozytywnie zaskoczy) to może Mendes go tu wciśnie na trenera pierwszego zespołu .
3
@Pawlak1992 Tutaj jest inna kwestia. Jeśli ktoś daje 15mln mimo, że grał w rezerwach to ile byłby wart, jakby zagrał w 1 zespole jakieś ogony? Na pewno stawka w górę jeśli jest taki dobry ;)
0
@vangoor Mendespendencja
5
@marcin62 Dość powiedzieć, że reklamy sponsorów ma wbudowane w swoje filmy na kanale zero i to na początku i końcu. Ostatnio oglądałem odcinek może z 10 minutowy o wystawie we Wrocławiu i chyba ponad pół minuty na początku i końcu wymienianie tych samych sponsorów. Nie da się tego ominąć.
0
@[Oli] Dokładnie tak!
0
Trzymam kciuki za tego gościa.
0
Pedri mimo, że sprawia wrażenie zajechanego to w 1 połowie przebieg najwięcej z obu zespołów.
1
@IronSanHybrid Oj tak. Wspaniały serial, mega klimat. Świetna rola Dorocinskiego, świetny Grabowski czy Gajos. Obejrzalem ze 3 razy, a pewnie kiedyś do tego wrócę. Polecam też książkę Vegi o pierwowzorach postaci - Złe psy - w imię zasad. Pierwowzór Despera już nie żyje - Sławomir Opala.
1
@PatrykBarca On nigdy nie grał i nie trenował, więc jego zdanie się nie liczy. Tak samo jak komentujących poniżej ;)
2
@JarekS Ja nie śledzę występów rezerw. To szkoda, pozostaje trzymać kciuki, że i to zadanie Deco spartaczy i nie dojdzie do porozumienia x) Niestety ruchy Laporty w tej kadencji nie mają nic wspólnego z kalkulacją. Liczy się tu i teraz i jego bajeczki i potężnej konkurencyjnej Barcy.
1
@ViscaelBarca2007 Poproszę :) Jak dzieci usną to może 2 polowa wpadnie!
0
@SlimShady2810 Rejestracja jest obligado senor?
0
@ViscaelBarca2007 To dzisiaj grają? Można grzej obejrzeć czy tylko płatna Barca TV?
0
Mam nadzieję, że Flick coś w nim dostrzeże i da szansę. Swoj gość, potrafi się odnaleźć i ma fajne warunki fizyczne. W pierwszym zespole już też pokazał nosa. Jakoś bardziej mi się podoba jego profil niż Roque, który odstaje techniką i jest niski, a Aguero to raczej nie będzie :)