Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lewy z taką formą i to jak dba o siebie, to spokojnie czeka go więcej niż 2-3 lata na najwyższym poziomie. Czuję, że szybko się spłaci :)
0
@Barca1922 Jak pochodnia? :D
6
Jeśli będzie taka kadra o jaką prosi Xavi, to przyszły sezon co jak co ale majster to obowiązek.
5
LR po oficjalce Robercika :D
https://www.gifcen.com/wp-content/uploads/2022/04/happy-dance-gif-2.gif
0
@Barca1922 W sumie masz rację, dla niego Lewus się skończył ;D
2
@Hrzan Zdania ekspertów są podzielone. Dla mnie to Brazylijczyk.
0
@Barca1922 Aa ok :D To Ty nie wiesz??
1
@tomek8756 Sam możliwe że to zrobię :)
1
Ansu - Lewandowski - Raphinha
Auuuuuuuuuuu auuuuuuu auuuuuuu
4
@Albatros Tosz to na pewno.
0
@PatrykBarcelona Znowu kłamiesz.
0
@Barca1922 Robert Lewandowski – polski piłkarz, występujący na pozycji środkowego napastnika.
1
@tomek8756 Dla mnie to może każdego boleć kto jest przeciwny Polakowi w Barcelonie, być może to historyczna chwila :)
2
@don'T.R.I.P.e Nauczy się szybciej od Dembele :D
5
Ale to będzie zajebiste, Lewy w Barcelonie i ogromny ból jednego na LR :D
1
Barca vs zawodnicy których klub próbuje się pozbyć :D
https://fb.watch/efNvqbcqGP/
0
@Kamiloza91 To już wolę szczerze Neymara od Dembele, mimo że Brazylijczyk też potrafi wkurzyć.
1
@VamosRakieta Smacznego :D OJO :D
1
@Kondziubarca A to żartowniś.
2
@Kondziubarca Ojo ojo ojo :D
3
@Kamiloza91 To ja powiem na temat innego zawodnika, nie przepadam za Dembele i nie chciałem aby został, ale cóż trzeba się z tym pogodzić.
0
Fajnie jej to wyszło :)
https://www.facebook.com/reel/1083567915580434
8
Brawo, brawo dla zarządu!! Teraz mamy prawdziwe skrzydła, oby mu się wiodło u nas jak najlepiej, wiele bramek i asyst :)
0
@draxidox Zdania ekspertów są podzielone.
1
@maroon A przeczytałeś co napisałem? 22 stopnie i słońce to jest upał?
3
Ciekawe czy chomiki wyrobią jak będzie oficjalka z Lewym.
0
@Bogan Ja nie skupiam się na Dembele, liczę na trio A-L-R. Zobaczymy co to będzie.
6
Ansu - Lewy - Raphinha. Ależ bym chciał takie trio zobaczyć już u nas, oby tylko zdrowie Ansu dopisywało.
1
To sobie postrzelali :D
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-187-goli-padlo-w-dwoch-meczach-ligowych-federacja-wszczela-s,nId,6144335
1
@Cotutajsiedzieje Nie pamiętam kiedy w lipcu była tak niska temperatura. To noce były cieplejsze w czerwcu.