Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ElTomas Jaki Alaba? Przecież to Lewy :)
2
@Lionel_Messi10 Pamiętam go jeszcze z Ajaxu jak oglądałem ich mecze w niedziele, zajebistą piłkę grali wtedy, byli tam jeszcze młodsi gracze tacy jak Eriksen, Alderweireld, Vermaelen, van der Wiel :)
4
@Lionel_Messi10 Ale bym obejrzał takiego El Pistolero w swoim prime jak był u nas, ależ to był napadzior.
2
@Lionel_Messi10 Zgadza się, również była podobna sytuacja z jego udziałem :)
2
@Rust_Cohle No sylwetkę to on ma konkret, do tego szybkość i determinacja. Taki obrońca to skarb.
4
1:12 ale pięknie Lewy porobił Rudigera.
44
Tak oglądam powtórkę tego mini pojedynku Araujo - Rudiger i jestem dumny że mamy takiego dzika w drużynie, to taki starszy brat, pójdzie tam gdzie go potrzebują :) Aż mi się przypomina Tarzan :)
3
@KacperVEB Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Dla mnie to Ansu/Ferran - Lewy - Raphinha.
7
@Hubsao Sorry, ale Traore to jednak niższa półka od Brazylijczyka, ten ma większe umiejętności. Oczywiście chciałem by Adama został, przydałby się na różne mecze.
2
@FCBparasiempre Oj tak, warto było wstać na meczyk.
19
Raphinha podstawa na prawej, Dembele rezerwowy, inaczej tego nie widzę. Wiadomo że dopiero co do nas Brazylijczyk dołączył, ale 2 mecze z 2 bramkami i 2 asystami naprawdę robi wrażenie. Świetnie się ogląda jego grę.
3
Meczyk z rana jak śmietana, fajnie się oglądało i warto było wstać :) Teraz czas na poranną mszę :) VeB!!! :D
1
Dembele wart takiego kontraktu jakiego oczekiwał, i było tu tak pisane pewnie wielu widziało, że warto mu dać podwyżkę :D Beka teraz :D
4
Jeszcze się ludzie przejadą na Bombelku.
0
@Kondziubarca To było pewne :)
1
@IronSanHybrid Faktos.
0
@karci0 Jakim jednym meczu, on dopiero co do nas dołączył? Nie sądzę.
0
@Firestone No jakoś ciężko mu się przebić, tyle już szans.
2
Dest miał dosłownie chwilowy przebłysk w poprzednim sezonie i to byłoby na tyle.
6
Z Desta to chyba PO w Barcelonie nie będzie.
3
Nie no takie setki to się Panie Kessie wykorzystuje.
0
Co ten Depay nie ma ochraniaczy? :P
3
Słychać kiedy przy piłce jest Pique, ale dla niego to muzyka :D
7
A było gadane że Busi już nie będzie tak często grał :D
6
Raphinha się tam na lewej marnuje.
3
Ehh szkoda że Lewy już zszedł, jednak nie każdego Xavi zmienił.
0
Ale będę się cieszył jak Bombelek będzie grzał ławę, oby Raphinha go tam posadził, a to jak gra do tej pory napawa optymizmem :)
0
@Kamil689 Cała 11-stka pójdzie do zmiany podejrzewam.
3
@IronSanHybrid Bredzisz.
38
Szkoda że to już koniec 1 połowy i Robert, Raphinha pewnie zejdą, ale będzie tego więcej :)