Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tebas i LaLiga to jednak stan umysłu, przyglądają się co Barca robi na rynku transferowym abyśmy nie mieli za dobrze, ale cieszą się z tego że dołączył do nas Lewy. Bo będą pieniążki z tego.
3
@Krystian1588 Ajjj Robert :)
5
Wiecie co Wam powiem? Mimo tych wszystkich problemów w ostatnich latach, braku trofeów, Barca to jest i tak najpiękniejszy klub na świecie. Z Barcą na zawsze, na dobre i na złe. VeB!
1
@IronSanHybrid Paletkom hahaha :DD
3
Ja tylko przypomnę, że od wczoraj wielki piłkarz Robert Lewandowski jest piłkarzem naszej ukochanej FC Barcelony :)
3
Dwa kluby które są mi bliskie - dwie wspaniałe informacje. Wielki napastnik Polak rodak zagra w moim ukochanym klubie, a Stal Mielec wygrywa na wyjeździe z Lechem. To był piękny dzień.
2
Ależ to jest piękna chwila :)
6
Tak jest! Nareszcie Polak w Barcelonie, warto było czekać!! VeB!!!!
1
@IronSanHybrid Czyli mamy podobnie, uważam tak samo jak Ty. Barca jest najważniejsza i jej sukcesy.
1
@IronSanHybrid Pogodziłeś się już z tym, że bombelek zostaje? Wykiwał nas.
3
Ale bredzicie. Dobra, tak serio dawać oficjalke.
5
@Firestone Może w końcu nastanie spokój na LR.
0
@Comfortable_ Dla mnie lepsze czasy to już takie jak transfer z Lewym. Wzmacniamy się, a bez tego nie będzie nic.
21
Ale Barca to potężna marka, niby tyle problemów, a przyciąga największe nazwiska. Niesamowite.
0
@Berniś Dokładnie, bo za słabo lata po tych gabinetach :D
1
@Comfortable_ A czy ja napisałem że coś wygraliśmy? Czekam na rozpoczęcie sezonu, w którym i tak różnie może być mimo dobrych transferów, po prostu cieszę się na samą myśl.
14
Tyle lat kiepskich przetrwaliśmy z naszym ukochanym klubem, wspieraliśmy, teraz w końcu nastały lepsze czasy, i to z Robertem Lewandowskim na pokładzie. Dawać już no ten sezon.
4
Laporta zakładaj już drugą dźwignię Alemanemu, niech chłop działa :)
1
@MrPGG Kurde, faktycznie źle sobie doczytałem, dzięki za sprostowanie :D
2
@Sau_Ron To plan już jest :D
4
@Sau_Ron To jutro (dziś) oblewanie się szykuje przy sobocie :D
0
@MrPGG Przesiądzie się do naszych :D
3
2200 online, każdy czeka że będzie pierwszy jak zobaczy oficjalke :D
1
Coś pięknego, Polak w Barcelonie, ależ to będą meczyki!! :)
0
@Kgorecki2500 Niby towarzysko, no ale.. :D
https://servimg.com/view/19615789/168
2
@GeneralXavi Pytasz dzika czy sra w lesie? Alemany potrafi wszystko!
0
@KarwanLaMasia Jak Ci gorąco, to wskakuj do wody, ja nie mam potrzeby. Napisałem tylko tak jak jest, Xavi chce określonych piłkarzy, jak ich dostanie to z takim składem mistrzostwo trzeba zdobyć. Nie możemy już kolejny rok zakończyć z niczym, Laporta idzie na całość jak widać.
9
I pomyśleć, że Barca miała za dyrektora sportowego... Abidala :D Alemany szef totalny, zna się na tej robocie doskonale. Takich ludzi w klubie potrzebujemy.
2
@Kamiloza91 Liga to obowiązek.
0
@Barca1922 Dokładnie, ale to będzie się oglądało :)