2

Oby to nie była prawda.

4

@Medium Uj z piwem, dej no deszczu.

6

Nadal śmieszy :D I ta muzyka :DD


2

@macio_944 Czy musisz pisać o takich sprawach?

2

@macio_944 Panie, co Ty mi tu za propozycje obleśne składasz?

0

@endriuuu2 Dobrze wiedzieć ;)

2

@Medium Tak pisze że masz małego, a ciekawe czym on się może pochwalić? Koliberek?

4

@macio_944 Nie mów że jeszcze lupę brałeś?

6

@macio_944 Co mu się gapisz na przyrodzenie, wstydź się.

5

@Kondziubarca Zawsze jak się kładę do wyrka, to uderzam na LR i czytam co tam piszecie :)

1

@MesQueUnClub_87 Haha pięknie to ująłeś :D

6

Mało kiedy udzielam się na LR, ale fajnie tak czasem raz na dłuższy czas popisać z Wami o takiej porze :D I widzę, że o tej godzinie są również użytkownicy których lubię :)

2

@MesQueUnClub_87 Że tak jeszcze napiszę, 19 bramek jak to w ogóle wygląda.. 140 melonów i 5 lat. Ciężko to skumać.

1

@MesQueUnClub_87 Oj tak, zdecydowanie TOP topów!

2

Dembele pewnie pyka w FIFE i myśli że niebawem na presezon w Barcy trzeba się wstawić :DD

4

@Gaz Miał to coś trzeba przyznać, mało kto potrafi tak celnie strzelać.

1

@don'T.R.I.P.e Czyli wybrał to w czym czuje się jak ryba w wodzie.

0

To co, z racji że okienko otwarte, klasykiem - zaorać, Wszystkich sprzedać, Wszystkich kupić?

1

@GeneralXavi Bo Lapcio to kłamca.

1

@GeneralXavi No łezka się w oku kręci, nie ma co.

2

@macio_944 Ciekawe co na to jego otoczenie?

2

@Sau_Ron Tak to była Barca. Gdybać można, ale chłop miał patelnie pod nosem :D

0

@Luciano99 To jest doskonały moment, abyś zatrudnił go u siebie do zbierania puszek, pisałeś coś ostatnio że poszukujesz pracownika, nadawałby się myślę idealnie.

2

Pamiętacie jeszcze takiego gracza jak Dembele? Ciekawe jak jego dalsza kariera się potoczyła.

1

@Sau_Ron To by i tak nic nie dało, nie dałoby nic.

1

@VamosRakieta Wspaniała to była informacja, nie zapomnę jej nigdy. Dzięki.

1

@macio_944 Mógł zrobić tu wszystko, przyjąć na spokojnie i strzelić, ale nie po co.

0

@VegetaPolska Ja tam podziękuję, wystarczy wanna haha :D

0

Zara Dembele zobaczy że nadal jest piłkarzem FCB :D
https://www.transfermarkt.pl/ousmane-dembele/profil/spieler/288230

0

@Fabik87 Od tego momentu w sumie zaczęły się chore ceny za piłkarzy. Nasz klub był w tym momencie zarządzany przez największego nieudacznika, który szastał kasą jak tylko się da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?