Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oby to nie była prawda.
4
@Medium Uj z piwem, dej no deszczu.
6
Nadal śmieszy :D I ta muzyka :DD
2
@macio_944 Czy musisz pisać o takich sprawach?
2
@macio_944 Panie, co Ty mi tu za propozycje obleśne składasz?
0
@endriuuu2 Dobrze wiedzieć ;)
2
@Medium Tak pisze że masz małego, a ciekawe czym on się może pochwalić? Koliberek?
4
@macio_944 Nie mów że jeszcze lupę brałeś?
6
@macio_944 Co mu się gapisz na przyrodzenie, wstydź się.
5
@Kondziubarca Zawsze jak się kładę do wyrka, to uderzam na LR i czytam co tam piszecie :)
1
@MesQueUnClub_87 Haha pięknie to ująłeś :D
6
Mało kiedy udzielam się na LR, ale fajnie tak czasem raz na dłuższy czas popisać z Wami o takiej porze :D I widzę, że o tej godzinie są również użytkownicy których lubię :)
2
@MesQueUnClub_87 Że tak jeszcze napiszę, 19 bramek jak to w ogóle wygląda.. 140 melonów i 5 lat. Ciężko to skumać.
1
@MesQueUnClub_87 Oj tak, zdecydowanie TOP topów!
2
Dembele pewnie pyka w FIFE i myśli że niebawem na presezon w Barcy trzeba się wstawić :DD
4
@Gaz Miał to coś trzeba przyznać, mało kto potrafi tak celnie strzelać.
1
@don'T.R.I.P.e Czyli wybrał to w czym czuje się jak ryba w wodzie.
0
To co, z racji że okienko otwarte, klasykiem - zaorać, Wszystkich sprzedać, Wszystkich kupić?
1
@GeneralXavi Bo Lapcio to kłamca.
1
@GeneralXavi No łezka się w oku kręci, nie ma co.
2
@macio_944 Ciekawe co na to jego otoczenie?
2
@Sau_Ron Tak to była Barca. Gdybać można, ale chłop miał patelnie pod nosem :D
0
@Luciano99 To jest doskonały moment, abyś zatrudnił go u siebie do zbierania puszek, pisałeś coś ostatnio że poszukujesz pracownika, nadawałby się myślę idealnie.
2
Pamiętacie jeszcze takiego gracza jak Dembele? Ciekawe jak jego dalsza kariera się potoczyła.
1
@Sau_Ron To by i tak nic nie dało, nie dałoby nic.
1
@VamosRakieta Wspaniała to była informacja, nie zapomnę jej nigdy. Dzięki.
1
@macio_944 Mógł zrobić tu wszystko, przyjąć na spokojnie i strzelić, ale nie po co.
0
@VegetaPolska Ja tam podziękuję, wystarczy wanna haha :D
0
Zara Dembele zobaczy że nadal jest piłkarzem FCB :D
https://www.transfermarkt.pl/ousmane-dembele/profil/spieler/288230
0
@Fabik87 Od tego momentu w sumie zaczęły się chore ceny za piłkarzy. Nasz klub był w tym momencie zarządzany przez największego nieudacznika, który szastał kasą jak tylko się da.