0

Oby i tej niższej oferty nie zaakceptowali.

7

Brawo zarząd, brawo Alemany. Koniec z ogromnymi kwotami za kontrakt. I tak liczę na to że to jego koniec w Barcelonie.

3

@Luciano99 Ten w czapeczce to rozumiem że Ty? Przywódca?

3

@TheNekro94 Chyba słowo codzienne :D

0

@!34RC3!_0N4 Świetne zdjęcie, czym robione?

1

@marcin62 Najwidoczniej :D

0

Coś Ci nie pykło.

8

@marcin62 Może nie ma zębów i stąd pod dziąsłami :DD

1

@MesQueUnClub96 Która to stodoła?

1

@MesQueUnClub96 Bredzisz.

1

@MesQueUnClub96


Prosiłem o dwa polecone od Ciebie w pierwszym poście, oszukałeś mnie.

1

@MesQueUnClub96 Zdychają po sobocie.

1

@MesQueUnClub96 Moderator? A na co to komu? Myślałem że jesteś w stanie dać te dwa polecone, o wiele nie proszę.

4

@MesQueUnClub96 Ale to miałeś dać do tego pierwszego postu dwa polecone.
@Luciano99 Dzięki za poleconego, dam Ci puszkę za to.

1

@MesQueUnClub96 Ale to jest jeden, a drugi? Przeloguj się.

1

@svensonFCB Wyślij jakiego młodego, niech leci po fazę z wiaderkiem.

5

@MesQueUnClub96 Witaj kolego, dasz dwa polecone?

7

@Emhyr @HighestInTheRoom @Oskar00 Wszyscy bredzicie.

5

@Kondziubarca Znowu kłamiesz.

3

Lewy to wielki sportowiec, maszynka do nabijania bramek.

15

@Firestone Popieram w 100%.

2

@Sulimo Dlatego z takim specyfikiem trzeba ostrożnie, tym bardziej w okresie letnim, dobra szama to podstawa. I nie ma co się wstydzić że wypije się 2 driny i odcina, nie każdy ma zdrowie do picia. Szczególnie jak ma tyle mocy.

3

@Sulimo To tzw. cichy zabójca, pijesz, pijesz i nic, ale jak nagle sieknie to po chłopie.

3

Nie, jego czas w Barcelonie dobiega końca. Tyle co klub znosił jego wybryków, a teraz takie szopki. Niech idzie posiedzieć na L4 w innym klubie.

2

@hayek Z kamery zawsze to wygląda inaczej, że jest wysoko, powoduje to niesamowite napięcie. Ja tam podziękuję za takie coś :D

1

Ma rozmach, jeden zły ruch i nie ma gościa.
https://fb.watch/dRu8MCj9lp/

1

@AllBundy To na zdrowie! :)

2

@AllBundy Od lat pijam i jeszcze rano nic mi nie było, a z colą lub czymś innym to zdarzało się :) Tylko nie byle jaki sok gorszej firmy, ja tam Hortex kupuję. Do tego możesz dorzucić lód, ale nie jest konieczny.

2

@KanwikBlancos Whisky z sokiem porzeczkowym, rano nic a nic nie dolega.

0

@ZIBI88 @Sortello Cóż, na 5 lat w klubie to cud że mu tyle asyst wyszło i tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?