Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby i tej niższej oferty nie zaakceptowali.
7
Brawo zarząd, brawo Alemany. Koniec z ogromnymi kwotami za kontrakt. I tak liczę na to że to jego koniec w Barcelonie.
3
@Luciano99 Ten w czapeczce to rozumiem że Ty? Przywódca?
3
@TheNekro94 Chyba słowo codzienne :D
0
@!34RC3!_0N4 Świetne zdjęcie, czym robione?
1
@marcin62 Najwidoczniej :D
0
Coś Ci nie pykło.
8
@marcin62 Może nie ma zębów i stąd pod dziąsłami :DD
1
@MesQueUnClub96 Która to stodoła?
1
@MesQueUnClub96 Bredzisz.
1
@MesQueUnClub96
Prosiłem o dwa polecone od Ciebie w pierwszym poście, oszukałeś mnie.
1
@MesQueUnClub96 Zdychają po sobocie.
1
@MesQueUnClub96 Moderator? A na co to komu? Myślałem że jesteś w stanie dać te dwa polecone, o wiele nie proszę.
4
@MesQueUnClub96 Ale to miałeś dać do tego pierwszego postu dwa polecone.
@Luciano99 Dzięki za poleconego, dam Ci puszkę za to.
1
@MesQueUnClub96 Ale to jest jeden, a drugi? Przeloguj się.
1
@svensonFCB Wyślij jakiego młodego, niech leci po fazę z wiaderkiem.
5
@MesQueUnClub96 Witaj kolego, dasz dwa polecone?
7
@Emhyr @HighestInTheRoom @Oskar00 Wszyscy bredzicie.
5
@Kondziubarca Znowu kłamiesz.
3
Lewy to wielki sportowiec, maszynka do nabijania bramek.
15
@Firestone Popieram w 100%.
2
@Sulimo Dlatego z takim specyfikiem trzeba ostrożnie, tym bardziej w okresie letnim, dobra szama to podstawa. I nie ma co się wstydzić że wypije się 2 driny i odcina, nie każdy ma zdrowie do picia. Szczególnie jak ma tyle mocy.
3
@Sulimo To tzw. cichy zabójca, pijesz, pijesz i nic, ale jak nagle sieknie to po chłopie.
3
Nie, jego czas w Barcelonie dobiega końca. Tyle co klub znosił jego wybryków, a teraz takie szopki. Niech idzie posiedzieć na L4 w innym klubie.
2
@hayek Z kamery zawsze to wygląda inaczej, że jest wysoko, powoduje to niesamowite napięcie. Ja tam podziękuję za takie coś :D
1
Ma rozmach, jeden zły ruch i nie ma gościa.
https://fb.watch/dRu8MCj9lp/
1
@AllBundy To na zdrowie! :)
2
@AllBundy Od lat pijam i jeszcze rano nic mi nie było, a z colą lub czymś innym to zdarzało się :) Tylko nie byle jaki sok gorszej firmy, ja tam Hortex kupuję. Do tego możesz dorzucić lód, ale nie jest konieczny.
2
@KanwikBlancos Whisky z sokiem porzeczkowym, rano nic a nic nie dolega.
0
@ZIBI88 @Sortello Cóż, na 5 lat w klubie to cud że mu tyle asyst wyszło i tak.