1

To było niemal pewne, na samym początku wypożyczenia że go nie wykupią.

10

Normalka, da się to zauważyć.

0

Oj jaka szkoda, dziś Getafe byłoby pewnie najlepszą drużyną w La Liga :D

0

@ShawnC Chyba Messi w szczególności i reszta wygrali mu te mecze, ratowali posadę, a nie on swoją taktyką :D Specjalisto :D

1

Niedługo dwa kolejne trofea? :D Na pewno LM z taką grą zdobędziemy :D

23

Powtórzę się, nie da się tak szybko posprzątać takiego gówn*, jakie narobił Valverde przez 3 lata. Setien za mało czasu miał by to ogarnąć po swojemu.

18

I dobrze, niech Pjanić zostanie w Juve, lub idzie do innego klubu. Jest to świetny piłkarz, ale mogli go sprawdzić z 3-4 lata temu. Lepiej niech zostanie Arthur, jest młody i wierzę że teraz pokaże na co go stać, bo widać zmienił podejście.

8

Nie wiem jak można brać pod uwagę Pjanića, co się dzieje z tą Barcą..

8

Byli lepsi a nadal są za nami w tabeli, pierdzieli trzy po trzy.

0

@Colon Maluch 126P, jestem dumny.

2

@katalonia15 Od siebie polecam William Peel.

1

@IronSanHybrid Głupota ludzi nie zna granic :/

0

@SonBarcaGoku Otóż to, dobrze piszesz.

2

@Chaoss Może dla Ciebie :) Ja mam wystarczająco dużo sprzętu by sobie radzić, trenować wszystkie partie :) Pewnie na siłowni lepiej, ludzie Cię obserwują, czekasz w kolejce :) A ja mam w domu spokój, można się idealnie skupić na treningu :)

20

Ja to mam tylko nadzieję, że Ter Stegen I Arthur zostaną w klubie.

2

@IronSanHybrid Panieee, daj spokój, szusza okropna.. Codziennie trzeba podlewać wszystko :/ A to dopiero koniec kwietnia.. A lato ma być bardzooo suche..

3

Jak to dobrze, że sprzęt do ćwiczeń mam w domu, nie trzeba siłowni na którą i tak nigdy nie chodzę, bo po co. A do fryzjera śmigam do znajomej :D Współczuję tym, co nie są w takiej sytuacji.. ;) Może co niektórzy dzięki temu odkryją w sobie nowy styl :D

15

Co za bezmózgi, pozbywać się Arthura, patola.

4

Nie jest zbyt mądrą decyzją pozbywanie się jego..

1

Podoba mi się jego podejście, oby dostawał swoje szanse.

0

@codemat Podróże Wojownika. Polecam

4

2

Geniusz :) Ale ciary są gdy się to ogląda, komentator dobry :D

0

W przeszłości świetny obrońca, ale nie oszukujmy się, na dyrektora sportowego to się nie nadaje.

3

Niech wraca i zrobi porządek w tym klubie, dość już klub ucierpiał za kadencji obecnego zarządu z Bartomeu na czele. Jeśli nie on, to Víctor Font również dobra opcja.

7

@IronSanHybrid Wiesz, ja wbijam na główną z tego względu, bo są tam wszystkie artykuły z całego dnia, a na LR nie siedzę dużo, więc później musiałbym przewijać sporo tego, aby wyszukać artykuły, a czytać lubię. Ale w obecnej sytuacji, odechciewa się tam zaglądać.

7

@IronSanHybrid Człowiek wchodzi na główną, czyta, klika, ale no do tego nie da się przyzwyczaić.

58

Jak tak dalej będzie, to przestanę wchodzić na stronę główną i czytać cokolwiek. Przecież to jest jakieś nieporozumienie z tą tiki taką. Jeszcze te wypowiedzi Busquetsa, idealny pomysł żeby je tak umieścić, wygląda to beznadziejnie.

0

@ArterkHD Ja robię w domu wszystkie partie samymi hantlami, zmieniam ciężary tylko na poszczególne ćwiczenia i jazda, efekty są tylko trzeba chcieć. Do tego dużo białka, warzywa, węgle, tłuszcze. Jest mnóstwo ćwiczeń z hantlami.

1

@IronSanHybrid Dobre i to, zawsze to jakieś %% z bąbelków pepsi ha :D

Media