0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@clyde Cii bo za chwilę zostaniesz zlinczowana, przecież to gracz który zasługuje na bardzo duże zarobki i klub powinien mu to zaoferować :D

2

@hayek To się chyba na szczęście nigdy nie wydarzy :)

0

@Kgorecki2500 Tak, ale nie może być spokojnie.

0

Najpierw covid od nietoperza, teraz małpia ospa w kilku krajach już, po drodze wojna. Ciekawe czym jeszcze nas zaskoczą.

2

@Comfortable_ I niech idzie, drogę ma wolną, niech se go szejki wezmą :)

2

@AdamaTraore Początek miałeś świetny, później trochę gorzej, ale ogólnie dla mnie na plus.

11

Oo widzę że Dembele na LR out, wreszcie dociera że to nie ma sensu i on w Barcelonie, zagrał kilka miesięcy względnie i teraz pajacerka, oczekuje kokosów. Bardzo dobra decyzja Ramblowicze!

15

Ja już sobie dziś urządziłem wolne od meczu, cieszę się bardzo że to koniec sezonu, odpoczynek psychiczny teraz wskazany.

0

A tu cyk Aston na remis, ale byłby hit ;D

1

Liverpool 2:1 ale to na nic :P

0

@norbi77 Szkoda że takiego z Realem nie mieli :P

1

5 minut - 3gole.

1

City ale odrobili.

2

I City bierze pewnie majstra, już mają 1 pkt. więcej.

0

City pewnie odrobi a Live remis :D

0

Jak Live tego nie wygra to nie mam pytań :D

0

Za to co odwalili w LM niech Liverpoool bierze ligę, za City to już nie będę :)

0

City hahaha i bardzo dobrze :)

0

@Cule1234 Nara, niech już idzie.

0

@IronSanHybrid Tak, tylko później trudniej zrobić transfery :)

0

@Striker W sumie racja, te pismaki to potrafią namotać byle się sprzedało :) Ale na pewno gruba kasa tam poszła, a później problem bo nie można zrobić transferów jak takie kwoty latają i psuje to piłkę nożną :)

0

@hardmind Kiepskie porównanie, on jest zawodowym piłkarzem, ja nim nie byłem i nie będę.

0

@Striker Pisałem już, wyczytałem z przeglądu prasy więc sam jestem zdziwiony.

0

@Szklaner Nie mam bólu, po prostu to jest chore żeby płacić takie sumy, później nie dziwne że wołają za 18-latka 100 mln gdzie dawniej wystarczyło 5-10.

1

@Wilczeq @batoon Sugeruję się tym co jest w przeglądzie prasy.

2

@FCBMati10 Podpisał nowy kontrakt do 2025 roku, dzięki któremu zarobi 300 milionów euro za podpis oraz 90 milionów euro netto rocznie.

2

Mbappe 300 mln za podpis.. dokąd ten świat zmierza? Chore to wszystko.

0

@BialyMis Co Ty chcesz, to mój pierwszy komentarz dziś na ten temat i zarazem ostatni :D

1

@Piotr,1985 Dobre, dobre :) Ładnie ich wydymał hehe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?