Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@clyde Cii bo za chwilę zostaniesz zlinczowana, przecież to gracz który zasługuje na bardzo duże zarobki i klub powinien mu to zaoferować :D
2
@hayek To się chyba na szczęście nigdy nie wydarzy :)
0
@Kgorecki2500 Tak, ale nie może być spokojnie.
0
Najpierw covid od nietoperza, teraz małpia ospa w kilku krajach już, po drodze wojna. Ciekawe czym jeszcze nas zaskoczą.
2
@Comfortable_ I niech idzie, drogę ma wolną, niech se go szejki wezmą :)
2
@AdamaTraore Początek miałeś świetny, później trochę gorzej, ale ogólnie dla mnie na plus.
11
Oo widzę że Dembele na LR out, wreszcie dociera że to nie ma sensu i on w Barcelonie, zagrał kilka miesięcy względnie i teraz pajacerka, oczekuje kokosów. Bardzo dobra decyzja Ramblowicze!
15
Ja już sobie dziś urządziłem wolne od meczu, cieszę się bardzo że to koniec sezonu, odpoczynek psychiczny teraz wskazany.
0
A tu cyk Aston na remis, ale byłby hit ;D
1
Liverpool 2:1 ale to na nic :P
0
@norbi77 Szkoda że takiego z Realem nie mieli :P
1
5 minut - 3gole.
1
City ale odrobili.
2
I City bierze pewnie majstra, już mają 1 pkt. więcej.
0
City pewnie odrobi a Live remis :D
0
Jak Live tego nie wygra to nie mam pytań :D
0
Za to co odwalili w LM niech Liverpoool bierze ligę, za City to już nie będę :)
0
City hahaha i bardzo dobrze :)
0
@Cule1234 Nara, niech już idzie.
0
@IronSanHybrid Tak, tylko później trudniej zrobić transfery :)
0
@Striker W sumie racja, te pismaki to potrafią namotać byle się sprzedało :) Ale na pewno gruba kasa tam poszła, a później problem bo nie można zrobić transferów jak takie kwoty latają i psuje to piłkę nożną :)
0
@hardmind Kiepskie porównanie, on jest zawodowym piłkarzem, ja nim nie byłem i nie będę.
0
@Striker Pisałem już, wyczytałem z przeglądu prasy więc sam jestem zdziwiony.
0
@Szklaner Nie mam bólu, po prostu to jest chore żeby płacić takie sumy, później nie dziwne że wołają za 18-latka 100 mln gdzie dawniej wystarczyło 5-10.
1
@Wilczeq @batoon Sugeruję się tym co jest w przeglądzie prasy.
2
@FCBMati10 Podpisał nowy kontrakt do 2025 roku, dzięki któremu zarobi 300 milionów euro za podpis oraz 90 milionów euro netto rocznie.
2
Mbappe 300 mln za podpis.. dokąd ten świat zmierza? Chore to wszystko.
0
@BialyMis Co Ty chcesz, to mój pierwszy komentarz dziś na ten temat i zarazem ostatni :D
1
@Piotr,1985 Dobre, dobre :) Ładnie ich wydymał hehe.