7

Jak można tak sfrajerzyć.

0

City już siądzie.

28

Mieć 2 bramki przewagi i w 2 minuty to zepsuć hahaha.

0

Ja pierdziele, co za miernoty.

0

6 minut i Real pewnie strzeli jeszcze :D

1

Haha zaczyna się.

1

Doliczy pewnie z 8 minut :DD

0

Ale mają farta :D

3

Enderson :DD Szpaku wymiata.

1

Pytanie czy City to utrzyma.

1

Jazda z nimi!!!

1

Goooooooooooooooooooooooooooooooooool!!!!!

1

Oby PO City teraz wytrzymała.

0

To PO City teraz będzie ciekawie..

0

Jak Real strzeli pierwszy, to już tego nie wypuszczą.

0

Jakie durne błędy, ja pierdziele.

4

Jak City tego dziś nie przejdzie, to już nigdy w nich nie uwierzę że coś ugrają w LM.

0

Real pewnie zaraz coś strzeli znając życie.

3

City tylko nie metr przed kiblem..

2

Przywilej korzyści jak Bernardo był przy piłce :DD

2

Dobrze City póki co, oby w drugiej połowie grali swoje.

1

Haha jak zwykle bez żółtej.

8

Zadanie wykonane, 3 pkt. nasze :) VeB!

0

Czyli zara mamy remis.

1

I po co nam to.

0

Jest i on!! Oby bez kontuzji!!

1

Tak czułem że spalony ;D

3

Ferran gooooooooool ;D

2

Ansu na rozgrzewce :)

3

Busiii goooool :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?