Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jak można tak sfrajerzyć.
0
City już siądzie.
28
Mieć 2 bramki przewagi i w 2 minuty to zepsuć hahaha.
0
Ja pierdziele, co za miernoty.
0
6 minut i Real pewnie strzeli jeszcze :D
1
Haha zaczyna się.
1
Doliczy pewnie z 8 minut :DD
0
Ale mają farta :D
3
Enderson :DD Szpaku wymiata.
1
Pytanie czy City to utrzyma.
1
Jazda z nimi!!!
1
Goooooooooooooooooooooooooooooooooool!!!!!
1
Oby PO City teraz wytrzymała.
0
To PO City teraz będzie ciekawie..
0
Jak Real strzeli pierwszy, to już tego nie wypuszczą.
0
Jakie durne błędy, ja pierdziele.
4
Jak City tego dziś nie przejdzie, to już nigdy w nich nie uwierzę że coś ugrają w LM.
0
Real pewnie zaraz coś strzeli znając życie.
3
City tylko nie metr przed kiblem..
2
Przywilej korzyści jak Bernardo był przy piłce :DD
2
Dobrze City póki co, oby w drugiej połowie grali swoje.
1
Haha jak zwykle bez żółtej.
8
Zadanie wykonane, 3 pkt. nasze :) VeB!
0
Czyli zara mamy remis.
1
I po co nam to.
0
Jest i on!! Oby bez kontuzji!!
1
Tak czułem że spalony ;D
3
Ferran gooooooooool ;D
2
Ansu na rozgrzewce :)
3
Busiii goooool :D