1

@koksik2700 Brawo, mądrze napisane :)

3

@kuz Jutro jeszcze tak będzie.

0

@maniak33333 Tak, ale to jest LM, oni w LM mają farta.

3

To Real jest w domu, skoro drużyna Pepa tego u siebie nie ogarnęła przy 2:0 to będzie spory problem. Szkoda.

9

Coś czuję że w rewanżu biali to wezmą, City pewnie kolejny raz odpadnie, no ale zobaczymy oby tak nie było.

2

City tego nie przejdzie jak tak będzie dalej, zawsze odrobią biali :/

1

Nieważne kto wygra LM, ważne aby Real odpadł!

2

Dawać więcej City bo rewanż będzie piekło.

1

Tak jest City 4-2 trzymać i dobić na 5!!!!

0

@Bobo25 Pomyliłem się, już poprawiłem od razu.

0

Kurde, 3:2 no ja pierdziele.

0

Gooooooool City :)

5

Pep poukładaj tam wszystko w przerwie i jazda z nimi w drugiej połowie, Real w rewanżu u siebie nie odpuści.

0

@ToreTToOO Oby tym razem im się udało.

6

Jak City ich nie przejdzie to frajerstwo roku..

2

@msmsms I Keirrison..

5

Aż ciary przechodzą, Messi w Barcelonie, kiedyś to było..


1

@Kapitan hawk To dla słuchaczy :) Słucham tego codziennie :)

1

@dammar91 Od kiedy kursy są w złotówkach?

0

@svensonFCB W czym problem? Rozpalasz grilla i gotowe.

1

I tak to już leci w Barcelonie.
https://zapodaj.net/56ddfe693e051.png.html

0

@taris Tylko że nas to widocznie zbytnio nie interesuje, skoro po straconej nam się nie chce grać.

21

Co mnie najbardziej denerwuje? Jak nasi stracą szybko bramkę, to tak powoli sobie klepią, klepią, z czego nic większego nie wynika, i dopiero w +80 min ruszają do ataku, wtedy coś im się zaczyna chcieć grać. Tylko czemu nie ma tego od razu po straconej bramce.

15

@Pawel13sz Z każdym jedziemy po 4:0 ;)

22

Ja tu tylko przypomnę, niektórym się tu marzył Liverpool kilka spotkań wstecz :DD

0

Dobrze że teraz tydzień odpoczynku od meczów Barcy, przyda mi się po ostatnich wpadkach.

4

Tak to jest jak się cały czas od deski do deski stawia na Ferrana, przydałby mu się odpoczynek, Adama i Depay dziś więcej pokazali.

13

Z tymi promilami złoto, co się uśmiałem to moje :D

1

Od kilku sezonów brakuje tego błysku, tyle razy wyciągaliście wnioski i nadal to samo.

4

Kolejna kompromitacja u siebie, brak słów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?