Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Z tymi promilami złoto, co się uśmiałem to moje :D
1
Od kilku sezonów brakuje tego błysku, tyle razy wyciągaliście wnioski i nadal to samo.
4
Kolejna kompromitacja u siebie, brak słów.
0
Jak to? Przecież Dembele to TOP. Haha :D
0
Dajcie Dembele nowy, wyższy kontrakt :D
1
Tfu na sędziów!!!
5
Mają VAR, karny oczywisty, ale nie sprawdzają hahaa.
0
Hahah nie ma karnego, co za mem sędzia.
3
To jest karny!!!!!!!!!!
1
Dawać chociaż remis bo porażkę znowu z takim rywalem będzie mi ciężko strawić.
3
Ter Stegen co to było...
2
Będzie gol Luuka po asyście Adamy.
0
Barca z Cadiz kurs na gości @21, dziś z Rayo kurs @11, będzie hit jak znowu nasi dziś to przegrają.
0
Zrobią powtórkę z Cadiz.
0
@Limit_l3ss Haha to Dembele niby mało zarabia? Zobacz gdzie był przez prawie 5 lat.
1
Nam nie potrzeba zawodników co strzelają bramki, ważne aby się starali i pomagali drużynie.. To kto ma je strzelać? Przeciwnicy.
1
Ale wieje nudą.
0
Dembele co za strzał.
3
Alba strzał życia.
0
Oby tylko tu nie było powtórki z Cadiz.
2
Który to już mecz co tracimy pierwsi bramkę, ja pierdziele to nie jest normalne.
3
Haha znowu to samo.
2
@Azacca Myjnia samochodowa jest samoobsługowa, więc sam sobie myję auto, nikt mi w tym nie pomaga, tylko moje ręce. Nikt mi nie musi wydawać żadnej kasy itp. Bo przecież nie napisałem że robię jakieś zakupy. I na tym kończę.
2
@Azacca A kto powiedział że tankuję? Bo ja nie. Mam Ci się spowiadać po co jeżdżę na stację paliw? Po drugie napisałem że bardzo rzadko, a nie że regularnie.
3
@Azacca A żebyś wiedział, jedynie stacja paliw jeśli Cię to interesuje i to bardzo rzadko, nie potrzebuję wyjścia do kin, itp. bo mam ciekawsze opcje i nie potrzebne mi to do szczęścia. Zakupy zawsze robię na tygodniu i nic mi nie brakuje, a jak się zdarzy raz na rok coś pilnego, to mam mały sklepik u siebie zawsze czynny przez kilka godzin.
6
@Azacca I bardzo dobrze zrobili, jest tyle czasu przez 6 dni że każdy powinien się ogarnąć z zakupami, nie wierzę że brak na to czasu, bo na co innego jest czas. A kto sobie nie zrobi to peszek.
1
@AllBundy Mi jeszcze nigdy za takie słowo nie zdarzyło się dostać bana :)
1
@BART97 https://www.ortograf.pl/watpliwosci-jezykowe/jak-piszemy-po-raz-czy-poraz-razem-czy-osobno
0
@taris Taki ma styl młody.
1
@AllBundy Przecież za słowo zajebiście nie dostaniesz bana ;D Chyba że tak chciałeś napisać, to ok :)