14

Uff całe szczęście wytrzymali, bardzo ważne 3 pkt. i drugie miejsce utrzymane. VeB!!!!

5

Typ pomylił odwagę z odważnikiem.

0

10 minut, wytrzymać to.

0

Ehh mogliśmy zamknąć mecz...

1

To już u mnie Wiesiek spod sklepu by to lepiej sędziował.

5

Czy w Hiszpanii muszą być takie dzbany do sędziowania?

1

Wyczuwam tu remis, jeśli nasza osłabiona obrona to wytrzyma to będzie cud.

0

Mimo wszystko szacun dla Pique, 35 lat i gra z kontuzją, nasz najlepszy obrońca. Bez niego i Araujo my tu będziemy mieć przerąbane jeśli jeszcze Geri zejdzie.

4

Ale nasza obrona się sypie, niedługo nie będzie kim grać :/

2

Tylko nie Araujo..

6

Kurde, szkoda Pique.

0

Aubaaaaaaaaaaaaaa :)

0

@Worny Oby, bo nie chcę oglądać Francuza na obronie.

0

Niee, tylko nie Lenglet.. Waka Waka czemu..

1

Oby nasi dziś zażegnali ten mały kryzys, nie będzie łatwo, ale wierzę że 3 pkt. będą nasze. Vamoos Barco!

0

@Kluivert_P Wstydź się! Grzebać tak po kogoś kurtce.

0

Komentarz usunięty

6

@Borneo Tylko że nadal nikt nie wie co będzie z Ansu, może wrócić i skończą się jego kontuzje lub też odwrotnie. Więc póki co bym się wstrzymał z taką wypowiedzią że jego powrót zrobi robotę.

10

Cóż, czekam na nowy sezon, jakieś transfery, wtedy będzie można oceniać Xaviego, wierzę że wraz z nowym sezonem wszystko ruszy na dobrą drogę. VeB! :)

0

@h2o Teraz śmiechom nie ma końca po tym jego wpisie, już po meczu z Frankfurtem widziałem.

1

Niech jeszcze jakiś piłkarz Barcy powie że będą walczyć o mistrza, to dopiero będzie deser :)

2

Hehe ostatnio i dziś też były bardzo ważne :)

1

Przegrać u siebie ze spadkowiczem, a jednocześnie walczyć? o mistrzostwo, tak to my potrafimy :)

0

@Viscael11Barca Się okaże, kto przyjdzie nowy bo transfery potrzebne. LO, PO i N aż piszczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Powiem tyle, wstyd jak uj. Sądziłem że po porażce w LE będzie lepiej, ale jak widać jest gorzej. Tyle dobrze, że 2 miejsce w tabeli utrzymane. Śmieszne było celowanie w mistrzostwo, Real poza zasięgiem.

0

A wczoraj tu czytałem komentarze przy 2-0 że odrobiliśmy 6 pkt, nie dość że Sevilla przegrała, to i my w dodatku chyba to samo zrobimy :)

0

@Viscael11Barca Co nie zmienia faktu, że od wielu lat nic nie potrafimy wygrać.

0

Piłkarze Barçy są przekonani, że jeśli wygrają do końca sezonu wszystkie mecze, to zdobycie mistrzostwa Hiszpanii wciąż jest w ich zasięgu. :)

1

I my mieliśmy walczyć o mistrza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?