Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Uff całe szczęście wytrzymali, bardzo ważne 3 pkt. i drugie miejsce utrzymane. VeB!!!!
5
Typ pomylił odwagę z odważnikiem.
0
10 minut, wytrzymać to.
0
Ehh mogliśmy zamknąć mecz...
1
To już u mnie Wiesiek spod sklepu by to lepiej sędziował.
5
Czy w Hiszpanii muszą być takie dzbany do sędziowania?
1
Wyczuwam tu remis, jeśli nasza osłabiona obrona to wytrzyma to będzie cud.
0
Mimo wszystko szacun dla Pique, 35 lat i gra z kontuzją, nasz najlepszy obrońca. Bez niego i Araujo my tu będziemy mieć przerąbane jeśli jeszcze Geri zejdzie.
4
Ale nasza obrona się sypie, niedługo nie będzie kim grać :/
2
Tylko nie Araujo..
6
Kurde, szkoda Pique.
0
Aubaaaaaaaaaaaaaa :)
0
@Worny Oby, bo nie chcę oglądać Francuza na obronie.
0
Niee, tylko nie Lenglet.. Waka Waka czemu..
1
Oby nasi dziś zażegnali ten mały kryzys, nie będzie łatwo, ale wierzę że 3 pkt. będą nasze. Vamoos Barco!
0
@Kluivert_P Wstydź się! Grzebać tak po kogoś kurtce.
0
Komentarz usunięty
6
@Borneo Tylko że nadal nikt nie wie co będzie z Ansu, może wrócić i skończą się jego kontuzje lub też odwrotnie. Więc póki co bym się wstrzymał z taką wypowiedzią że jego powrót zrobi robotę.
10
Cóż, czekam na nowy sezon, jakieś transfery, wtedy będzie można oceniać Xaviego, wierzę że wraz z nowym sezonem wszystko ruszy na dobrą drogę. VeB! :)
0
@h2o Teraz śmiechom nie ma końca po tym jego wpisie, już po meczu z Frankfurtem widziałem.
1
Niech jeszcze jakiś piłkarz Barcy powie że będą walczyć o mistrza, to dopiero będzie deser :)
2
Hehe ostatnio i dziś też były bardzo ważne :)
1
Przegrać u siebie ze spadkowiczem, a jednocześnie walczyć? o mistrzostwo, tak to my potrafimy :)
0
@Viscael11Barca Się okaże, kto przyjdzie nowy bo transfery potrzebne. LO, PO i N aż piszczy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Powiem tyle, wstyd jak uj. Sądziłem że po porażce w LE będzie lepiej, ale jak widać jest gorzej. Tyle dobrze, że 2 miejsce w tabeli utrzymane. Śmieszne było celowanie w mistrzostwo, Real poza zasięgiem.
0
A wczoraj tu czytałem komentarze przy 2-0 że odrobiliśmy 6 pkt, nie dość że Sevilla przegrała, to i my w dodatku chyba to samo zrobimy :)
0
@Viscael11Barca Co nie zmienia faktu, że od wielu lat nic nie potrafimy wygrać.
0
Piłkarze Barçy są przekonani, że jeśli wygrają do końca sezonu wszystkie mecze, to zdobycie mistrzostwa Hiszpanii wciąż jest w ich zasięgu. :)
1
I my mieliśmy walczyć o mistrza :)