0

@masq My mamy iść z pensją w dół a nie w górę, i tak zarabia sporo jak na 5 lat w Barcelonie i to co pokazał do tej pory.

7

Ansu bez gola, ale najważniejsze że bez kontuzji :) Oby z Araujo było wszystko dobrze. VeB!

1

@hayek Mnie zmylili, dali 4 a tu nagle czary mary i 11 :D

1

@hayek Jednak 11 :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Hehe ja pisałem o 10 a tu 4 min :) Jednak 11 :D

1

10 pewnie doliczy jak nic.

1

Riki już by miał co wstawić na social :D

4

@Gaz Albo nie chciał ryzykować jeszcze.

1

Nie mogą wsunąć do karetki.

6

Co tam się dzieje....

0

Nie ma to jak przysnąć sobie w czasie przerwy na 10 min i przegapić 2 gole.

2

Aubaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

1

Kibice się obudzili z dopingiem na koniec sezonu :D

4

Brawo Mats, świetna interwencja.

0

Nie straciliśmy pierwsi bramki, cud :D

4

Dembele ładnie tu poszedł, jeszcze siatę założył.

2

Depay gooooooooooool :)

0

Brawo za te 3 pkt. cel osiągnięty na przyszły sezon. VeB!

0

@Zawsze_Wierny Tak 100%.

0

Alba co strzelił mamy to!!!

0

Gdyby to wpadło ;D

0

Bartra nam strzela, kto by pomyślał.

0

Kurde i remis :(

0

Oby mu już zdrowie dopisywało.

0

Ależ on to zrobił :)

4

Ansuuuuuuuuuuuu gooooooooooooool!!!

0

Ferran zszedł, cud.

1

Ferran będzie grał do nieskończoności :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?