Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq My mamy iść z pensją w dół a nie w górę, i tak zarabia sporo jak na 5 lat w Barcelonie i to co pokazał do tej pory.
7
Ansu bez gola, ale najważniejsze że bez kontuzji :) Oby z Araujo było wszystko dobrze. VeB!
1
@hayek Mnie zmylili, dali 4 a tu nagle czary mary i 11 :D
1
@hayek Jednak 11 :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Hehe ja pisałem o 10 a tu 4 min :) Jednak 11 :D
1
10 pewnie doliczy jak nic.
1
Riki już by miał co wstawić na social :D
4
@Gaz Albo nie chciał ryzykować jeszcze.
1
Nie mogą wsunąć do karetki.
6
Co tam się dzieje....
0
Nie ma to jak przysnąć sobie w czasie przerwy na 10 min i przegapić 2 gole.
2
Aubaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)
1
Kibice się obudzili z dopingiem na koniec sezonu :D
4
Brawo Mats, świetna interwencja.
0
Nie straciliśmy pierwsi bramki, cud :D
4
Dembele ładnie tu poszedł, jeszcze siatę założył.
2
Depay gooooooooooool :)
0
Brawo za te 3 pkt. cel osiągnięty na przyszły sezon. VeB!
0
@Zawsze_Wierny Tak 100%.
0
Alba co strzelił mamy to!!!
0
Gdyby to wpadło ;D
0
Bartra nam strzela, kto by pomyślał.
0
Kurde i remis :(
0
Oby mu już zdrowie dopisywało.
0
Ależ on to zrobił :)
4
Ansuuuuuuuuuuuu gooooooooooooool!!!
0
Ferran zszedł, cud.
1
Ferran będzie grał do nieskończoności :)