Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@La Pulgaa Przecież to kibice Frankfurtu.
0
Wstyd, wstyd, wstyd! Jak to dobrze że już koniec tego meczu.
0
Ładna brama Busiego.
0
Nie ma się z czego cieszyć.
1
My żadnego zagrożenia nie potrafimy stworzyć, wstyd!
0
Dobra kończcie to bo oglądać się tego nie da.
0
@IronSanHybrid Daj Pan spokój, nie ma szans z taką grą.
0
Żenada, po prostu żenada.
0
Mats nas ratuje.
0
Ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!!!
0
Oby w drugiej połowie się ogarnęli i zaczęli coś grać.
0
Nasza obrona to żart.
9
Brawo Araujo, uratował.
0
Ale brama.... Ja pierdziele.
8
Mingueza zamiast wracać to czekał.
4
Ferran zajebiście teraz poszedł.
1
Zaczną coś grać, czy będą tak klepać do końca meczu?
0
Klepu, klepu, i nic z tego nie ma.
0
Normalka, znowu gonimy wynik.
0
Haha piękny początek.
0
Jak nasi będą wygrywać, to mogą być spore zamieszki na trybunach. Ale oby nie.
1
Po awans, Vamooos!
0
To żem w złym momencie sprawdził wyniki...
0
Sprawdzam wyniki jak tam LM a tu taka niespodzianka, Chelsea trzymać to!!! :)
1
@macio_944 To byłoby coś :)
3
Dawać Lewego do Barcy, będzie jeszcze większa motywacja by czekać na kolejne mecze Barcy, choć i tak jest ogromna :)
0
@Chaoss Dokładnie, nawet Carrey jeszcze na zmianę pokoleniową nie bardzo się wlicza.
0
@10LionelMessi10 @kuz Tylko szkoda że tak szybko.. :( Wahlberg raptem 50 lat, Carrey 60, jedynie Bruce 67 ale nie najgorzej.
0
Bruce Willis koniec kariery, Mark Wahlberg kolejny który planuje to zrobić, Jim Carrey ogłosił że kolejny film może być jego ostatnim. Co to się dzieje.
0
@Nano22 Jeszcze Cię nakarmi, bo to taki bogaty rząd ;D