1

@La Pulgaa Przecież to kibice Frankfurtu.

0

Wstyd, wstyd, wstyd! Jak to dobrze że już koniec tego meczu.

0

Ładna brama Busiego.

0

Nie ma się z czego cieszyć.

1

My żadnego zagrożenia nie potrafimy stworzyć, wstyd!

0

Dobra kończcie to bo oglądać się tego nie da.

0

@IronSanHybrid Daj Pan spokój, nie ma szans z taką grą.

0

Żenada, po prostu żenada.

0

Mats nas ratuje.

0

Ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!!!

0

Oby w drugiej połowie się ogarnęli i zaczęli coś grać.

0

Nasza obrona to żart.

9

Brawo Araujo, uratował.

0

Ale brama.... Ja pierdziele.

8

Mingueza zamiast wracać to czekał.

4

Ferran zajebiście teraz poszedł.

1

Zaczną coś grać, czy będą tak klepać do końca meczu?

0

Klepu, klepu, i nic z tego nie ma.

0

Normalka, znowu gonimy wynik.

0

Haha piękny początek.

0

Jak nasi będą wygrywać, to mogą być spore zamieszki na trybunach. Ale oby nie.

1

Po awans, Vamooos!

0

To żem w złym momencie sprawdził wyniki...

0

Sprawdzam wyniki jak tam LM a tu taka niespodzianka, Chelsea trzymać to!!! :)

1

@macio_944 To byłoby coś :)

3

Dawać Lewego do Barcy, będzie jeszcze większa motywacja by czekać na kolejne mecze Barcy, choć i tak jest ogromna :)

0

@Chaoss Dokładnie, nawet Carrey jeszcze na zmianę pokoleniową nie bardzo się wlicza.

0

@10LionelMessi10 @kuz Tylko szkoda że tak szybko.. :( Wahlberg raptem 50 lat, Carrey 60, jedynie Bruce 67 ale nie najgorzej.

0

Bruce Willis koniec kariery, Mark Wahlberg kolejny który planuje to zrobić, Jim Carrey ogłosił że kolejny film może być jego ostatnim. Co to się dzieje.

0

@Nano22 Jeszcze Cię nakarmi, bo to taki bogaty rząd ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?