0

@tristan87 Wezmę pod uwagę ;)

0

@tristan87 Jak wyżej, podziękował.

0

@zibiku Dzięki :)

0

@tristan87 Zapodasz? :D

0

@tristan87 A wiesz może z jakiego to filmu? :)

0

@tristan87 Być może, ale i tak nawet śmieszne.

6

Hahaha ludzie to mają pomysły :D


0

@Comfortable_ Co kto lubi.

1

Dymy, dymy!! :D

0

@Comfortable_ I co z tego, bramka to bramka.

1

Ładnie Memphis :D

0

Ale popierdzielony.

3

Balde jest młody, ciągle się uczy, ale już teraz prezentuje się zajebiście. Żadnych Alonso.

1

Balde ależ dziś śmiga!

23

Po co nam Alonso, dać szansę Balde.

0

Następny mecz Lewy to już na pewno :)

1

Balde dziś zajebiście.

1

Lewy został zajebiście :)

0

Niesamowite ile strzałów już Lewy dziś oddał :D

1

Raphinha ależ forma.

1

Lewy ucz się hehe :D

0

Lewemu pasuje bramka żeby ciśnienie zeszło.

0

Klepanie z bramkarzem ja pierdziele :DD

1

Ale dziś ma piłek :DD

0

Nie no, towarzysko niby, ale co jak co takie setki trzeba wykorzystywać. W lidze to będzie kosztować grubo.

1

Coś Ty Lewy teraz zrobił....

0

Zara Lewy coś wsadzi.

0

Ale dajcie spokój, kto to widział, 15 minuta Lewy bez gola, Barca bez gola.

0

@Rust_Cohle Nawet dwa. Casemiro pytał o Ciebie, czy masz wolny wieczór jutro.

0

@Rust_Cohle Masz talent, myślałeś o występie na Bernabeu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?