Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie co w przyszłości wspominać, że Polak rodak grał dla ukochanej Barcy i strzelał bramki :) W dodatku skandowanie jego nazwiska przez kibiców :)
1
Ale to strzelił :)
1
Lewy ale brameczka!!!
1
Raphinha dziś kapitalnie!!
1
17 rożnych, tam będzie ponad 20 :D
0
Jak tu niby faulu nie było?
1
Goooooooooooool Pedri :D
7
Araujo zwykły dzień w robocie :D
1
Xavi spokojnie, wyklepie się :D
0
Raphinha ale piłeczki wrzuca :)
21
Lewandowski na trybunach, ciary :D
2
Goooooooooooooool Robert!!!!!!!!!!!!!!!!
0
7 rożnych 18 minuta, może być grubo :D Już 8 :D
4
Raphinha dziś wymiata na PS, ja tam widzę jego miejsce cały czas, ale Dembele też pewnie tu będzie grał.
0
Ależ teraz pech Lewego!
0
Ale biją rożne, a jak ja stawiam to jest odwrotnie :P
3
Xavi chyba mało zarabia, ciągle ta sama koszulka i spodnie :D
1
Ale kibice dekle, Masip chłop fajnie się o nas wypowiada, a Ci gwiżdżą.
5
Balde to będzie kocur...
4
Losowanie Realu już nigdy mnie nie zdziwi :)
0
Dali nas do grupy śmierci bo chcą pewnie przetestować co te dźwignie nam dały :P
1
Hahaha co chłop tu zrobił to nie mam pytań :D
https://fb.watch/f7n0hooqIe/
0
@Medium Ziemniaki przypiekane na patelni to jest coś wspaniałego, do tego mleczko lub posypać je przyprawą kebab gyros :D
16
Widać było wczoraj po Aubie jak schodził, że spoglądał na trybuny i kibiców jakby to było jego ostatnie spotkanie w barwach Barcy. Mina człowieka czasem wiele wyraża.
0
@Kessie Polska siła.
1
@Luciano99 Ty to w swoim żywiole, jak zawsze :D
3
Paździoch: Panie Ferdku, Pan jesteś pijany.
Ferdek: Zgadza się, i on też.
Boczek: Zgadza się, no i co z tego?
0
@jabber21 Dokładnie, to byłby mur nie do przejścia.
0
Dobre i to. Mimo wszystko szkoda że wtedy nie poddał się tej operacji, być może teraz by miał u nas pierwszy skład.
0
Ale nureeeek ten karny, ja pierdziele :D