Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Bo może warto mu dać rozegrać cały mecz z niżej notowanym rywalem, a nie po 10 minut. Z takim Cadiz mógłbym zagrać.
0
@Lionel_Messi10 Chyba jednak nie :D
6
@agaFCB Po 13 min. oceniasz?
3
Lewy maszyna :) Kapitalny mecz. VeB!!!
5
Grypsują na murawie :D
0
Jest jednak Pablo :)
0
Wejdzie Pilarz, będzie cięcie :D
0
@Gappeq Ale to nie Ty pisałeś :)
1
Ktoś tu pisał że kusi go pograć Lewy hattrick po kursie prawie @6. Brawo :D
0
Szkoda że nie Pablo.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ferran La Manitaaaaaaaaaaa :)
8
5 spotkań, 8 bramek. Co za maszyna.
1
Robert jest niemożliwy :)
0
Jak gram rożne na Barce to nic, jak nie pogram to już dziewiąty rożny :D
0
@VeB10Ronnie aa no tak, policzyłem mecz z City, a tam nawet nie grał i to nie był o stawkę mecz :) Dzięki za sprostowanie :)
1
Lewy 5 spotkań (piąte nadal trwa) = 7 bramek, pięknie to wygląda :)
1
@Pawlak1992 Ale chyba chociaż pierze regularnie hehe
0
Lewy coś pięknego :) 88 :)
0
Klopp nie poleci.
0
Szkoda, co jak co, ale liczyłem na czyste konto z taką drużyną na CN.
1
Kurde, ta bramka nie powinna wpaść.
1
Ajajaja to mogło być piękne.
2
Dlatego Lewy do nas dołączył :)
2
Robert gooooooooooool :)
0
@AlexDark00 Czyli dobrze słyszałem, ten dżuls właśnie pasuje mi :D
0
Miałem wrażenie że Laskowski powiedział żul Kounde :D
5
Gdyby nie VAR to pewnie byłaby dla nas czerwona i karny, VAR czasem wkurza, ale jednak dzięki temu jest sprawiedliwość.
8
Brawo dla sędziego. VAR po to jest!!
0
I wapno ehh szkoda. Może Mats obroni.