2

Od soboty Polska i Dania będzie miała dostawę gazu z Norwegii. Norwegowie zapewniają, że wystarczy miejsca w Baltic Pipe dla gazu do Polski.
Źródło: rp.pl

5

@barcelonaLM Daj spokój, szkoda się produkować.

7

Brawo, mądra decyzja. Nie ma co ryzykować kariery jak to zrobił Umtiti.

0

@derlysy1979 Zaorany hehe +1 :)

51

@Encore Przesada i to konkretna.

0

@JordiAlbion Ale w lidze nie.

0

Lewy maszyna która się nie zatrzymuje.

4

Balde pięknie dwie asysty.

1

Pedri pogrom :)

1

Depay co wsadził :D

0

Depay to masakra jakaś.

0

Przecież tam był spalony :D

1

@kubix05 Ja miałem na podwórku Nyske bez kół, szyb i wyposażenia, ale zabawa była przednia :)

0

Jednak Polacy zaskoczyli, brawo.

0

Kurs w przerwie na Słowenię był lekko ponad @3. Jak ktoś pograł to zarobi.

0

@Malibu Ale co z tego że są sytuacje jak z nich nic nie wynika? Punktów z tego nie mamy, ale chociaż dobry prognostyk na dalszą część LM. Jak skuteczności nie poprawimy, to nadal nie mamy czego szukać w LM z mocnymi rywalami.

0

@brzucho Gdzie za free masz? Ja na epic mam za 199,99 zł.

0

@rk Ale ja nie piszę tego w celu naśmiewania się, po prostu niech Elche płaci rachunek za Bayern, a jak nie rozumiesz to się nie udzielaj.

1

@MesQueUnClub_87 Dokładnie, świetny jest. Oby tylko tak dalej.

0

Ja wiem że to początek sezonu, ale... :)
Ferran Torres: W tym sezonie zobaczymy lepszego Ferrana.
Bardzo chcę już zacząć sezon i udowodnić, jakim Ferranem jestem.

4

To teraz lecimy po manite z Elche :)

0

@AlwaysBlaugrana Coś w tym jest, dobra pomoc ma ogromne znaczenie w wygrywaniu spotkań, szkoda że obronę i atak wzmocniliśmy, a pomoc nie bardzo.

0

@mate92 Wolę bez takich numerów.

0

Mieliśmy tyle setek, każda zmarnowana, Bayern miał 2 i je wykorzystał. Tak się wygrywa ważne spotkania.

1

@Kamilos84 To tylko on sam wie.

0

Świetna pierwsza połowa, okropnie szkoda tych sytuacji, w drugiej już wszystko siadło. Szkoda, ale może na CN się nam uda ich pokonać. Trzeba poprawić skuteczność na takie spotkania. VeB!

0

@jedrek7000 Dobrze sobie chłopak tam pogrywa.

0

W rewanżu już na pewno się uda :P

1

Nie wiem kto musi przyjść do tej drużyny, aby w końcu wygrać z mocnym rywalem na arenie międzynarodowej :)

1

@Gallaret Gdybać można, ale nasza wina duża w tej porażce. To co było powinno być wykorzystane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?