7

@Katalonbar żaden Polak nie zrobi nigdy międzynarodowej kariery w muzyce, zapewniam

1

dobra Fournier z overem, można spać bo znowu o 13 wstanę, nara

2

@DaPidejpi tak mnie zwą w moim baraku gdzie mieszkam

1

@JordiElNino pewnie ciężej zawekować kwadratową

3

Komentarz usunięty

0

@Kidd 1.76, nie tak mały wcale xD

0

@Encore tak jest xD wszystkie staty mają dać co najmniej 21

1

@FC1899Barca jutro sobota, także idealna okazja żeby się odkuć xD

1

@FC1899Barca 90 minuta xD boli dlatego ja robię cashouty i to często

0

Fournier
20.5+ pkt, zbiórki, asysty
tak dziś gram
jacyś znawcy od NBA skomentują?

2

No no, ten Lech to już przestał żartować z tym mistrzostwem widzę.

1

@JimMorrisonFCB spoko, jak nie znajdziesz to pisz na priv, bo stron od seriali to pare mam akurat xd ale tutaj wstawiac nie moge

0

@JimMorrisonFCB w Miami byku

1

@MesQueUnClub96 Chelsea miała niezłych

33

0

@Arkon więcej czasu, wolności, niezobowiązujące wyjścia na miasto
znalazłoby się dużo więcej xD

0

@Khardan też muszę jakąś żonę Szwajcarkę ogarnąć albo chociaż Norweżkę xD

0

@Khardan mądra decyzja

123

@clyde tak się kończy krytyka pewnych osób na La Rambli koleżanko.

2

@Arkon zawsze mi humor poprawiał, Małysz budził podziw i ekscytację, ale jak kapitan grawitacja startował to banan na mordzie pojawiał się automatycznie (Planica - coś pięknego)

5

@Arkon Robert Mateja

5

W niedzielę leci gruba papa na Real/remis. To się nie ma prawa nie udać. xD

0

@IronSanHybrid ja tam od lat w mobile legends xD mam chyba w sumie z 90 dni przegranych

1

@IronSanHybrid Ta zasada z czarnymi facetami.. też przestrzegam od lat xD

3

@Encore no zobaczymy jak do tego podejdą, może być jak z jakąś Malagą albo innym Anży Machaczkała kiedyś xD

0

@Encore ale tam będzie chodziła piłeczka za 2 lata - Kimiś, Halaand, Ymbapee i Conte na ławce

0

@Encore jak skleją jakiś dobry skład to oczywiście xD

8

@ElKamil dlatego ja nie jestem już kibicem Barcelony.

1

@Nightingale każdy potrzebował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?