Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Katalonbar żaden Polak nie zrobi nigdy międzynarodowej kariery w muzyce, zapewniam
1
dobra Fournier z overem, można spać bo znowu o 13 wstanę, nara
2
@DaPidejpi tak mnie zwą w moim baraku gdzie mieszkam
1
@JordiElNino pewnie ciężej zawekować kwadratową
3
Komentarz usunięty
0
@Kidd 1.76, nie tak mały wcale xD
0
@Encore tak jest xD wszystkie staty mają dać co najmniej 21
1
@FC1899Barca jutro sobota, także idealna okazja żeby się odkuć xD
1
@FC1899Barca 90 minuta xD boli dlatego ja robię cashouty i to często
0
Fournier
20.5+ pkt, zbiórki, asysty
tak dziś gram
jacyś znawcy od NBA skomentują?
2
No no, ten Lech to już przestał żartować z tym mistrzostwem widzę.
1
@JimMorrisonFCB spoko, jak nie znajdziesz to pisz na priv, bo stron od seriali to pare mam akurat xd ale tutaj wstawiac nie moge
0
@JimMorrisonFCB w Miami byku
1
@MesQueUnClub96 Chelsea miała niezłych
33
ja i moje dzisiejsze kupony, pozdrawiam
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_dix85jlaYQiFLkO05CwLJDYoXlrGicIn.jpg
0
@Arkon więcej czasu, wolności, niezobowiązujące wyjścia na miasto
znalazłoby się dużo więcej xD
0
@Khardan też muszę jakąś żonę Szwajcarkę ogarnąć albo chociaż Norweżkę xD
0
@Khardan mądra decyzja
123
@clyde tak się kończy krytyka pewnych osób na La Rambli koleżanko.
2
@Arkon zawsze mi humor poprawiał, Małysz budził podziw i ekscytację, ale jak kapitan grawitacja startował to banan na mordzie pojawiał się automatycznie (Planica - coś pięknego)
5
@Arkon Robert Mateja
5
W niedzielę leci gruba papa na Real/remis. To się nie ma prawa nie udać. xD
34
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/246982937_4447394302007145_7597199647421316276_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=XgG1w3UQx2wAX-zQ6xX&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=0e22c139774a1900c8448f1b424112e7&oe=61995D06
trochę śmiech przez łzy xD
0
@IronSanHybrid ja tam od lat w mobile legends xD mam chyba w sumie z 90 dni przegranych
1
@IronSanHybrid Ta zasada z czarnymi facetami.. też przestrzegam od lat xD
3
@Encore no zobaczymy jak do tego podejdą, może być jak z jakąś Malagą albo innym Anży Machaczkała kiedyś xD
0
@Encore ale tam będzie chodziła piłeczka za 2 lata - Kimiś, Halaand, Ymbapee i Conte na ławce
0
@Encore jak skleją jakiś dobry skład to oczywiście xD
8
@ElKamil dlatego ja nie jestem już kibicem Barcelony.
1
@Nightingale każdy potrzebował.