0

Wciąż są szanse na 1 miejsce, San Marino musi odrobić i może w końcówce coś wciśnie

0

@Criss18Barca XDDDDDDDDDDDDDD

5

szacun, że kogoś jara f1 xD ja odpadłem po 10 minutach gapienia się w monitor xD

0

@LS to zrób analize i postaw wszystko na odwrót xD prosta sprawa

0

@TheGoldenEleven Lewy odjechał jak chłop co na podwórku gra z chłopaczkami 5 lat młodszymi xD

0

ta Holandia to raczej taki średniak europejski na ten moment

5

@Herato sam sobie nagrabił w sumie xD a oni MŚ i tak zdobyli

0

@jakub1906 I wojny ?

1

@Dembele_gora serowy i keczup mordo

5

@eydeem jest, mi sie piosenka przyśniła, co ciekawe po paru dniach ją znalazłem na YT xD

1

@sokot na samopoczucie tylko alkohol

22

"Twoja rodzina śpi, a ty grasz w Gta Vice City w ciepłą letnią noc w 2006"

taki film w proponowanych na yt, łzy lecą litrami

32

1

@Joe_Pesci nie jest zła, mnie nie rozsadziło jak zjadłem także powinno być dobrze

12

@Kgorecki2500 to teraz zero wątpliwości, żeby omijać te towarzystwo szerokim łukiem xD

3

@tomek8756 w pisanej jeszcze nie widziałem, w mówionym to tak szybko się zmienia że raczej na pewno jest w użyciu w mowie nieoficjalnej

3

@Abominacja co oni kur.. kiełbaski będą smażyć?

16

0

byłem na filmie Furioza w kinie, jak ktoś się zastanawia to raczej polecam, szybko zleciał czas, dobry film

0

Ale te derby są potężne hahaha piękny mecz

2

de Vrij idealnie przymierzył tylko nie do tej bramy

0

Stal Mielec też za mocna

0

@RonnieVEB pokaż mi czemu tak ? Kadra raczej średnia. Kilka talentów ale takich bywało w przeszłości wiele, styl tragiczny, wypaleni weterani xd Można dyskutować ale koniec końców pogadamy za 2-3 lata i myślę że dużo się nie zmieni

2

Xavi nie Xavi ale ten klub nie ma przed sobą przeszłości w najbliższych kilku latach i ciężko z tym dyskutować

9

Przypominam
9 miejsce
Pozdrawiam cieplutko xD

0

Kolejna kompromitacja ale za to kocham ten klub, nigdy nie wiesz czego się spodziewać
Klub mem

8

@DLFCB ja sie nie moge wylać za drzewem jak koledzy czekają a na chłopa patrzą kamery, kilkadziesiąt tyś ludzi i leje jak na luzaku

56

https://zapodaj.net/0a768b65bbdd3.png.html

Xavi xD
dobre, to im wyszło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?