15

@IronSanHybrid dobrze, Turków lepiej mieć po swojej stronie

0

@MarioVeB! pączki, faworki nawet nie mają podjazdu, chociaż są dobre też

1

@Encore jakiś komentarz z tt
"przecież nie weszli tylko wjechali"
Janusz znowu miał rację

15

ludzie chyba czekają na tę wojne jak ogłoszenie transferu w ostatnim dniu okienka

0

@draxidox wiem byczq, komentarz dla żartu

0

@draxidox cała trójka warta tyle co lewy but Roberta xD

0

za Ukrainę klękają, dobrze

2

@FIJI że też o tym nie pomyślałem XDD wszystko przemyślanie

52

->wbijam na glovo, ale że długo sie nie logowem to wysłali kod potwierdzający na stary numer telefonu
->żeby zmienić numer telefonu na nowy muszę zalogować się na glovo
->żeby zalogowac się na glovo muszę wpisać kod potwierdzający wysłany na stary numer, który juz nie istnieje

czego nie rozumiecie?

5

@MarioVeB! są w życiu ważniejsze rzeczy niż twoje 300 baniek

5

@marko111122 ja tam nic nie składałem przed 26 rokiem

"Program „Bez PIT dla młodych” wszedł w życie 1 sierpnia 2019 r. Zgodnie z jego założeniami osoby, które nie ukończyły 26 roku życia, a ich roczny dochód nie przekracza 85 528 zł, są zwolnione z opłaty podatku dochodowego."

0

@koksik2700 też czekam na swoje potężne 400 zł od państwa xD

4

"jaki piękny poranek, kur..."
parafrazując klasyka

0

no i uznał, co teraz?

0

Gdzie tu teraz coś ciekawego w Europie zobaczyć, planujemy już wakacje z przyjaciółmi, myślimy nad Albanią, Turcją, raczej w grę wchodzą cieplejsze klimaty m, ktoś coś

0

@Comfortable_ oglądałem już xd też dobre

8

'Miasto beze mnie' skończone w 1 dzień, noc zarwana, do pracy wstać trzeba, ale było warto.
Ciekawe, że jeszcze z rok temu uważałem wszelkie anime i tego typu rzeczy za obciach i stratę czasu a teraz widzę, że w ich treści jest więcej sensu i przekazu niż w większości syfu, który wrzcają na netflixa i itd

0

Zielu weryfikuje

0

bez szacunku xDD chcą strzelić bramki=brak szacunku,ok

3

@-barca4ever- cała la rambla byczq

5

Baja mynśa z potężnym Salzburgiem zamiast Inter z Liverpoolem
To lubię, o to chodzi

0

@Survier żeby lepiej słyszeli XDD

2

to jest podsumowanie meczu Messiego, istny dramat i katorga dla oczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Messi gra słabo, duża niedokladnosc podan rzuca się w oczy

1

@Wilczeq żeby l4 nie odpalił czasami

0

@jacob345 a da sie wgl gdzies? bo tez szukam

0

jest jakas opcja wykupic dostęp do LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?