Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez niespodzianek w Warszawie
0
Benfica gol, witamy w lidze Europy xD
4
https://zapodaj.net/0f6b3e07a7291.jpg.html
Świąteczny bigos is coming
4
https://yt3.ggpht.com/SQFIaXT29OYP73uCTaG1QVzktX7PbVPEIe7PToguINpP_6YiTUFkWVGmP66voqSwcp8leDLb7YEbLw=s640-nd-v1
pozdro dla jutuby
3
@Kgorecki2500 polemizowałbym
1
Gratuluję optymizmu niektórym ludziom z LR xD
48
https://zapodaj.net/f9e233fea7799.jpg.html
Zadanie bojowe synek
1
Człowiek patrzy jak w złotej piłce głosowali dziennikarze z Uzbekistanu czy innego Maroka to traci wiarę w ludzi xD zabrać tym ludziom możliwość głosowania i ewentualnie oddać jak na ich wieś dostarcza internet albo chociaż kablówkę xD wypasacze owiec
5
@PatrychoO argentynski eseista
0
te PSG jest jakieś średnie... albo mają kadrę wyraźnie niezbalansowaną albo nie mają trenera, który mógłby to wszystko poukładać,
49
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/263055837_4571918829554691_7895956073567754716_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=lGI3TMGjJ1cAX_axom1&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=41b6797e35234247eda900f40cde5604&oe=61AAC7C5
jedna z zagadek właścicieli BMW wyjaśniona
1
@Jacu327 złotą maline chyba
8
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/261852506_6577250882349650_5470101833730934480_n.png?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=xqLATBvKCEoAX94SXdB&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=d933c8721b6147f698a472a0e6a5d1c4&oe=61A7A025
oj tak
5
@PatrychoO daj spokój, życie to pasmo klęsk i rozczarowań, po co to przedłużać
0
@Encore ostatnio mało gram, dziś też nic xd ale over asysty+zbiórki Hardena, pewnie w to bym wjechał jakbym grał
0
stoi pociąg na stacji na drugim peronie
0
Darek wraca na majka xD
0
@tomek8756 Wałęsa też ma a nie wiem czy postawiłbym go obok Szymborskiej
11
Legia to ch a Lech mistrz Polski
0
warto kupować telefony z outletu?
różnica między tym, którego chcę kupić a nowym to koło 600 zł,
ktoś ma doświadczenie?
0
Klęska totalna, ale Ajsenbiśla też słabo więc ok
0
Stękała odpalił rakietę
18
@DaPidejpi nie wiem kto był lepszy ale gdy zobaczylem Leo w wieku 19 lat pokochałem piłkę, gdybym zobaczył Cristiano w wieku 30 nie wiem czy powiedziałbym to samo.
6
over 40 fauli to tylko w Ameryce Południowej xDDD
0
@Vebrol główny antagonista La Rambi zaraz obok Ronadly
0
@Khajio również dzięki, to pewnie odpalę Alchemika, oceny ma dobrę więc coś musi w tym być :D
1
@Mario96w coś na pewno wybiorę, te drugie anime które w całości obejrzałem to Bleach i też był spoko :D dzięki za propozycje w każdym razie
1
@Mario96w te fullmetal miałem odpalić, może się skuszę :D Naruto oglądałem jak leciało w tv normalnie, ale to początek raczej tylko
0
właśnie wczoraj skończyłem swoje 2 anime w życiu (japońskie bajki)
"Shingeki no Kyojin" (musiałem skopiować) to to o tytanach, na netflixach posucha, czekam na peaky blinders i gomorre więc ciachnąłem na szybko coś dla odmiany
i tutaj pytanie to fanów tego gatunku, coś na podobe albo przynajmniej w podobnych klimatach?
0
To komu kibicujemy na MŚ?
Hiszpania? Belgia? xD