0

Bez niespodzianek w Warszawie

0

Benfica gol, witamy w lidze Europy xD

4

https://zapodaj.net/0f6b3e07a7291.jpg.html

Świąteczny bigos is coming

3

@Kgorecki2500 polemizowałbym

1

Gratuluję optymizmu niektórym ludziom z LR xD

48

1

Człowiek patrzy jak w złotej piłce głosowali dziennikarze z Uzbekistanu czy innego Maroka to traci wiarę w ludzi xD zabrać tym ludziom możliwość głosowania i ewentualnie oddać jak na ich wieś dostarcza internet albo chociaż kablówkę xD wypasacze owiec

5

@PatrychoO argentynski eseista

0

te PSG jest jakieś średnie... albo mają kadrę wyraźnie niezbalansowaną albo nie mają trenera, który mógłby to wszystko poukładać,

1

@Jacu327 złotą maline chyba

5

@PatrychoO daj spokój, życie to pasmo klęsk i rozczarowań, po co to przedłużać

0

@Encore ostatnio mało gram, dziś też nic xd ale over asysty+zbiórki Hardena, pewnie w to bym wjechał jakbym grał

0

stoi pociąg na stacji na drugim peronie

0

Darek wraca na majka xD

0

@tomek8756 Wałęsa też ma a nie wiem czy postawiłbym go obok Szymborskiej

11

Legia to ch a Lech mistrz Polski

0

warto kupować telefony z outletu?
różnica między tym, którego chcę kupić a nowym to koło 600 zł,
ktoś ma doświadczenie?

0

Klęska totalna, ale Ajsenbiśla też słabo więc ok

0

Stękała odpalił rakietę

18

@DaPidejpi nie wiem kto był lepszy ale gdy zobaczylem Leo w wieku 19 lat pokochałem piłkę, gdybym zobaczył Cristiano w wieku 30 nie wiem czy powiedziałbym to samo.

6

over 40 fauli to tylko w Ameryce Południowej xDDD

0

@Vebrol główny antagonista La Rambi zaraz obok Ronadly

0

@Khajio również dzięki, to pewnie odpalę Alchemika, oceny ma dobrę więc coś musi w tym być :D

1

@Mario96w coś na pewno wybiorę, te drugie anime które w całości obejrzałem to Bleach i też był spoko :D dzięki za propozycje w każdym razie

1

@Mario96w te fullmetal miałem odpalić, może się skuszę :D Naruto oglądałem jak leciało w tv normalnie, ale to początek raczej tylko

0

właśnie wczoraj skończyłem swoje 2 anime w życiu (japońskie bajki)
"Shingeki no Kyojin" (musiałem skopiować) to to o tytanach, na netflixach posucha, czekam na peaky blinders i gomorre więc ciachnąłem na szybko coś dla odmiany

i tutaj pytanie to fanów tego gatunku, coś na podobe albo przynajmniej w podobnych klimatach?

0

To komu kibicujemy na MŚ?
Hiszpania? Belgia? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?